Přejít na obsah

Performance Sound Generator


Weithfisto

Doporučené příspěvky

Takze v piatok mi to predajca vyriesil. Riesilo sa to postupnym rozoberanim plastov v tej stresnej konzole, odporucal to spravit importer. Nakoniec bola chyba v nejakych srubach, ktorymi je stresna konzola uchytena. Boli vraj prilis dotiahnute a preto nejaka cast zacala rezonovat. Trochu ich uvolnili a vsetko funguje skvele :-) Otestovane niekolko krat.

Editováno: , autor: budgingjet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

měl bych dotaz na majitele tohoto doplňku. Od jisté doby přestalo generování zvuku úplně fungovat, ať už zvolím jakýkoliv režim, nic se neděje. Setkal se už někdo s tímto problémem ?

Je tam nějaká pojistka nebo určité zapojení ? Kabely co jsou přímo na generátoru jsem kontroloval, ty jsou zapojeny jak mají být. Děkuju za jakékoliv rady, Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mně zase přijde, že je nějaký slabší než býval. Dřív to ve sportovním režimu hulákalo až hamba a teď je to takové decentní. Ale je trochu problém v tom, že jsem si na léto koupil roadster s relativně sportovním zvukem a tak to vnímám jinak. Jako já se nezlobím, ta blbina je tam zbytečná, spíš bych radši lehce upravené výfuky (s důrazem na to lehce, např. ala šestkové GTI, o kterém víte, ale neobtěžuje to).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Mam skoda octavia3 rs 245 ma zabudovaný sound generator vytvára umelé zvuky motoru len mne sa to nepáči je to celkom neprirodzene úplne vypnúť cez palubný počítač sa to nedá preto sa pýtam dá sa to vypnúť nejak mechanicky alebo v servise poraďte mi ďakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sound generator jsem vypnul odpojením konektoru jednalo se o Karoq 2020, Octavia to bude asi mít stejné. Musí se demontovat ramena stěračů a ten plast pod nimi. Jestli se potom objevila na diagnostice nějaká chyba nevím ,na servisce technik nikdy nic neříkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2024 na 8:16, davidrs245 napsal:

Ano v móde individual sa dá ale nie to na 100% vyp ja by som to chcel deaktivovať aby som len počul zvuk motora. Co by sa stalo keby som to vymontoval von ten rezonator je pod čelným sklom . 

Lze deaktivovat např. přes OBD11, sám to tak mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...