Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

Taxem se byl dneska svezt s Kiou Ceed, nejsilnejsi benzin (90kW) v ty vyssi vybave, kde je v podstate na nizsi tridu vsechno krome navigace, xenonu, vyhrivanejch sedacek a tempomatu (a vselijakejch serepeticek jako vyhrivanej volant a podobny ptakoviny), a myslim ze NADSENI je slaby slovo. Jede to jako krava, podvozek na 1*, kvalita zpracovani na prvni pohled vyborna, brzdy perfektni, rika se mi to tezko, ale nic se mi neridilo zatim lip, a to bez prdele. Snad jen sedacky jsou dost mekky a to oranzovy podsviceni budiku je takovy nejaky divny :) Tak jen tak pro info...

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne ceeda taky muzu, zatim jsem s nim nejel ale design zpracovani a cena se mi zatim libi moc :-)

Doporucuju otestovat, fakt sem z toho nadsenej a uplne mam choutky jit znova :D Jinak cena testovanyho auta 429000,- + 13000 elektrony. Tempomat jsem nenasel v ceniku, ale zrejme sem se neptal prvni, pry je mozny ho objednat, xenony nejsou a zatim nebudou. Nejvic me zaujal asi podvozek, fakt bomba. A na to, ze to bylo testovaci auto, tak pri 110km/h na dalnici na petku se pri proslapnuti plynu na podlahu zvedal cumak :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a mel sem dneska i stesti na dve Fabie II, no, po prvotnim soku, ze to nejsou Roomstery (to je fakt tak neskutecne podobny, zepredu a tvarove, fakt hrozne moc, zezadu uz min, ale tam zas chybi pulka svetel. Ale uz chapu, jakej bude za 3 roky facelift :) ), no, Roomster se mi nelibi, tohle je precejen hezci, i hezci nez na fotkach, ale porad nelibi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a mel sem dneska i stesti na dve Fabie II, no, po prvotnim soku, ze to nejsou Roomstery (to je fakt tak neskutecne podobny, zepredu a tvarove, fakt hrozne moc, zezadu uz min, ale tam zas chybi pulka svetel. Ale uz chapu, jakej bude za 3 roky facelift :) ), no, Roomster se mi nelibi, tohle je precejen hezci, i hezci nez na fotkach, ale porad nelibi  :)

Ted jeste jedinna podstatna chyba, ze na kapote neni logo Skoda :D

Ale dobre tak, alepson doufam pude skodovka s cenou konecne dolu, alespon v CR je zbytecne draha....

PS- zajimala by me spise tak 1,6 diesel.. kolik za ni ?

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jeste jedinna podstatna chyba, ze na kapote neni logo Skoda :D

Ale dobre tak, alepson doufam pude skodovka s cenou konecne dolu, alespon v CR je zbytecne draha....

PS- zajimala by me spise tak 1,6 diesel.. kolik za ni ?

No, to tam nejak nedali :)

Taky doufam, ze by to mohlo pomoct, ale asi to zustane jen u doufani, konkurenci mela i driv a moc se jim zlevnovat nechtelo, spis naopak. Ale Fabia I taky stala ranec a lidi to houfne kupovali uz na zacatku, pak trochu dolu sli.

Zkusim sem naskenovat cenik...

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fugas: Zhorel zatiaľ jeden jediný kus, ostatné su informácie typu JPP.

Krysarr: Predajcovia sú trochu pozadu s informáciami, ja ich mám priamo zo zdroja B) Takisto pribudnú ďaľšie farby exteriéru aj interiéru teraz v dohľadnej dobe. Ale ten tempomat ma štve, kvôli nemu kúpiť dvojliter???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: Predajcovia sú trochu pozadu s informáciami, ja ich mám priamo zo zdroja B) Takisto pribudnú ďaľšie farby exteriéru aj interiéru teraz v dohľadnej dobe. Ale ten tempomat ma štve, kvôli nemu kúpiť dvojliter???

Njn, ona ta slecna byla sice pekna, ale cela takova pozadu :) Oni ten tempomat urcite zacnou davat casem i do tech slabsich, neco si musej nechat v zaloze, snad. Ta 1,6ka jela jako silena a byla to neuveritelne tichy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,jen tak pro zajimavost.. kdy se zacne delat tak ta verze rs? :) jen by me to zajimalo v jakym roce se to zacne delat jako treba FI se dela od roku 99 bo nevim a rs se zacalo delat az v 03 .. tak jesi to bude trvat stejne dloho nebo to vyleze stejne jako combi FII..

Nevím co přesně zamýšlí ve Škoda, ale když už teď RS představili, v SM byly fotky už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...