Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Poslední téma zástěrky je zamčeno, tak zakládám nové.

Ale k věci, májí vůbec smysl? Dnes jsem přední sundal a z pod podběhu vydoloval na každé straně lopatku bordelu. Jsou tam takové kapsičky, ve kterých se drží takové vlhké bahýnko. Přemýšlím, že už je zpátky dávat nebudu. Co si o tom myslíte? Zajímají mě názory lidí, kteří mají auto již delší dobu a zástěrky tam nikdy neměly. Jaký je stav karosérie v oblasti prahů atd.

post-5-1160731818.jpg

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky jsem nikdy nemel a s provozem zadny problem nemam. Lak je vsude bez problemu -_-

Bordel jsem tam mel taky, ale zvlastni ze jen na jedne strane. Ta druha byla uplne cista.

Je to zajímavé, já měl taky na straně řidiče bordelu o dost víc, než u spolujezdce, čekal bych spíš opak. Zpátky je asi dávat nebudu. Nevím, ale zdá se mi to auto bez zástěrek kapánek hezčííí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasterky jsem nikdy nemel a s provozem zadny problem nemam. Lak je vsude bez problemu -_-

Bordel jsem tam mel taky, ale zvlastni ze jen na jedne strane. Ta druha byla uplne cista.

Je to zajímavé, já měl taky na straně řidiče bordelu o dost víc, než u spolujezdce, čekal bych spíš opak. Zpátky je asi dávat nebudu. Nevím, ale zdá se mi to auto bez zástěrek kapánek hezčííí :D

bez zástěrek je to nastopéro hezčí!!!, zástěrky sou hnus fialovej -_-lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zasterky sem sundal vsechny 4 pred mesicem.... bordelu pod prednima podbehama taky lopatka a vloni sem to taky doloval, ale bylo toho tam vic, letos mene....

zadni zasterky sem vratil, vypadalo to bez nich zezadu jako tramvaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední zástěrky jsem chtěl dávat, ale rozmyslel jsem si to oni totiž vůbec nedosedaj

Proč by nedosedaly? Já je tam zatím mám (přední), ale na jaře chci koupit alu, tak zvážím, jestli nepůjdou dolů. Je ale pravda, že když jedu někde, kde silničáři posypou silnici těma kamínka a slyším jak to v podbězích cvaká, tak když mám zástěrky, tak jsem trochu klidnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zasterky sem sundal vsechny 4 pred mesicem.... bordelu pod prednima podbehama taky lopatka a vloni sem to taky doloval, ale bylo toho tam vic, letos mene....

zadni zasterky sem vratil, vypadalo to bez nich zezadu jako tramvaj :D

tak tam jebni podložky a to budeš koukat, jak to bude hezký bez zástěrek a samozřejmě pěkně snížit ;)-_-:p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tam jebni podložky a to budeš koukat, jak to bude hezký bez zástěrek a samozřejmě pěkně snížit ;)-_-:p:palec2:

kua woe, nedrazdi me lol

letos to uz neklapne, ale na jare bude muset ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bobik : no než snižování mi přišlo pěknější lupnout tam gumy 195 o je pak jiné kaffe :) když tam byly původní 165 bylo to jako trmvaj a teď když někoho potkám na těch kolech tak se jen usmívám jak je to humáč. Sice se přijde o trošku víkonu při akceleraci ale za tu jistotu při řízení to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bobik : no než snižování mi přišlo pěknější lupnout tam gumy 195 o je pak jiné kaffe :) když tam byly původní 165 bylo to jako trmvaj a teď když někoho potkám na těch kolech tak se jen usmívám jak je to humáč. Sice se přijde o trošku víkonu při akceleraci ale za tu jistotu při řízení to stojí.

ja nikdy na Fabii na mensich gumach nez je 195/50/R15 nejezdil :D

teda na zimu mam 185/kua ted nevim/R14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám na autě 4X zástěrky a vůbec mi tam nevadí. Když jsem montoval tmavý blinkry, tak na mě taky vypadla lopatka bordelu z obou stran... :huh: mám rok 2003.. :ph34r: .jinak to v tom místě opravdu vadí, už jsme měli v práci 5 aut s reklamací na proreznutí a měnili se blatníky... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zástěrky sem nikdy neměl, a nikdy tam nebudou, ale na straně u řidiče se mi sloupnul lak na prahu-nechápu proc ale absencí zástěrek to nebude(spíš špatná kvalita) ;)-_- , ale bordel se drží prej i za plastovejma podběhama..

Take jsem mel ve predu - za plast. podbeh. dost hlinky. Pekne se to tam drzi. Je to na Octe, ale urcite to bude i na Fabce. Kdyz auto pod sprchu - prvni kam zabrousim - jsou podbehy kol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...