Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Tip jak uchránit přední sklo před rozbitím od kamínku lol

1. Demontovat plast pod stěračema

2.Čtyřma šrubama M 16*45 mm připevnit k přepážce motoru banty, co se používají na králikárně na dvířka.

4. V tunnink šopu zakoupit síto s okem 3*3mm (nejlíp se mi osvědčil tahokov černý, protože jak jsem měl nerez, tak při jizdě proti slunci jsem špatně viděl)

5. To sito vplést do připraveného rámu jak mají policajti na protidemonstrační tatře

6. Nasadit a vrchem natahovací gumou chytnout k anténě vzadu.

7. Teď je jistota, že sklo zimu přežije !!!

Má fabka 2002 - 4ks zástěrka, PL blatník u zástěrky 1ks puchýř :o velikosti nehtu na malíčku - asi už to začalo + lopata mokrého bordelu za zastěkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem založil toto téma dovolím si udělat malé shrnutí. Dva měsíce jezdím bez zástěrek a mohu zodpovědně říci, že auto se v žádném případě více nešpiní. Bez zástěrek vypadá lépe a myslím, že i bordelu se za předními šusplasty bude usazovat méně.

Na jev s oprýskaným lakem jak píše kolega o příspěvek výš jsem byl upozorněn svým známým ze škodovky, zástěrka za předním kolem se náporem vzduchu chvěje a rozvibruje, a často se stává, že lak odprýskne, řeší se to na záruku. Dobře se to prý pozná, když se strčí prst do spáry mezi blatníkem a prahem a rýpne se nehtem. U aut bez zástěrek prý problém není.

Na 99% si už zástěrky na auto zpátky nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked raz pred tebou pojde fabka bez zasterok a schytas od nej suter do horneho vinkla a odnesies si z toho stretnutia spidermana na celnom skle, tak mozno zmenis nazor...

Pro mě žádný problém, mám připojištění. Přední sklo nechám vyměnit za hezčí se zeleným pruhem.

Ale teď vážně, tomu zástěrky nezabrání, vždyť se podívej, jak jsou ty zadní krátké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo stejně se najde zase někdo kdo bude tvrdit opak, prostě někdo je zastáncem zástěr(to nepochopim) a někdo ne(to chápu), to by byla nekonečná debata

ikdyž je fakt, že sem zástěrky na autě nikdy neměl a lak se mi za přednim kolem na prahu sloupnul, ale stejně myslim, že to bylo spíš vadou laku než kamínkama

ten lak kurví zástěrka i na baltníku a na zad. narazníku, jak se to tam tře s bordelem-hrozný!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikomu neberiem nazor ze zasterky su skarede.Mne sa prave ze naopak pacia.Preto som si aj vdaka GIMBEAMovi(KASKO) dal nazadok zasterky a mne sa zda opak ako pise pava ze sa auto menej spiny so zasterkami.Jedna sa o COMBI.Ked tam neboli sa mi zdalo ze bordel sa chyta na narazniku zospodu. A s tym prskamim vody urcite auto bez zasterok spliecha vodu vyssie.Zastierky nezabrania ze nejde ziadna voda za nim ale ten kosier vody nejde tak vysoko a priamo na auto za Tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mě je to jedno, kdo chce ať si je tam má..

ale naopak ať nekoukaj na lidi co je nemaj jak na vrahy ;)

No to na jednu stranu bohuzel nejde, protoze kdyz to pres oblaka vody za par takovejma na dalnici do nekoho narvu, tak je to ciste moje chyba, protoze zasterky nejsou povinny a tim padem je to moje blbost, Kocourkov jako v cely Evrope ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to na jednu stranu bohuzel nejde, protoze kdyz to pres oblaka vody za par takovejma na dalnici do nekoho narvu, tak je to ciste moje chyba, protoze zasterky nejsou povinny a tim padem je to moje blbost, Kocourkov jako v cely Evrope ;)

Tak si máš dát větší odstup, já zrovna v tomhle žádný kocourkov nevidím. Nebo by sis představoval, že bys případnou bouračku zdůvodňoval tak, že si do toho auta naboural proto, že nemá zástěrky? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si máš dát větší odstup, já zrovna v tomhle žádný kocourkov nevidím. Nebo by sis představoval, že bys případnou bouračku zdůvodňoval tak, že si do toho auta naboural proto, že nemá zástěrky? ;)

To asi sotva, proto rikam, ze to neni mozny :) Kdyz tech aut je na ty dalnici hromada, a nikdo ty zasterky nema, viz Nemecko, tak je videt pekny hovno, a kdyby si kazdej dal ten odstup, tak to bude fakt plynulej provoz (viz Nemecko, kde to stoji i kdyz tam nic neni). Jaxe rika, kazdy sveho stesti strujcem, ja sem videt i v desti a kdyz to do me nekdo nakouri, tak z jinyho duvodu :)

Stejne by me zajimalo, proc se to tak razantne zrusilo, kdyz se kdejakej bezpecnostni kram do aut cpe. A argument, ze je to k nicemu, fakt neberu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...protoze kdyz to pres oblaka vody za par takovejma na dalnici do nekoho narvu...

Tohle fakt neberu.

Kdyz pres oblaka vody nevidis, mas si drzet takovej odstup, abys byl schopnej reagovat na cokoliv. Nebo snad v husty mlze jezdis 100km/h a doufas, ze nic netrefis???

A za druhe tvrdim, ze vireni vody za autem se zasterkama a bez se prilis nelisi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne by me zajimalo, proc se to tak razantne zrusilo, kdyz se kdejakej bezpecnostni kram do aut cpe. A argument, ze je to k nicemu, fakt neberu :)

Protože jejich funkci přebraly zadní nárazníky, které jsou na to konstruované. Vem si třeba jak vypadaly zadní nárazníky např. u Š120 a jak vypadají dneska. A proto taky jsou na dnešních autech dodatečné montované zástěrky takoví zakrslíci co toho moc neovlivní. Já třeba na fábii nejdřív zadní zástěrky neměl, pak jsem je tam dal a protože se mi nelíbily tak jsem je po zimě zase sundal, a nepozoruju žádnou změnu, co se týče špinění, ostřiku zadního skla apod. ;)

Editováno: , autor: FUGAS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak sa mozem tak sedliacky a hlupo spytat, preco ich potom Skodovka montovala ak nemali ziaden vyznam? ved vsetci vieme ze oni setria na vsetkom, pomaly aj kolesa budu k autu za priplatok tak potom naco davali zasterky, ktore nemaju ziaden vyznam. inak uz dva mesiace jazdim iba zo zadnymi kedze som prilis lenivy nahodit predne, ktore sa prave nachadzaju v kufri, aspon dufam :) a kolesa mi pekne svinia predne dvere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak sa mozem tak sedliacky a hlupo spytat, preco ich potom Skodovka montovala ak nemali ziaden vyznam? ved vsetci vieme ze oni setria na vsetkom, pomaly aj kolesa budu k autu za priplatok tak potom naco davali zasterky, ktore nemaju ziaden vyznam. inak uz dva mesiace jazdim iba zo zadnymi kedze som prilis lenivy nahodit predne, ktore sa prave nachadzaju v kufri, aspon dufam :) a kolesa mi pekne svinia predne dvere

TAK ich tam hod uvidiš kolko toho polapaju budeš spokojny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne by me zajimalo, proc se to tak razantne zrusilo, kdyz se kdejakej bezpecnostni kram do aut cpe. A argument, ze je to k nicemu, fakt neberu :)

Protože jejich funkci přebraly zadní nárazníky, které jsou na to konstruované. Vem si třeba jak vypadaly zadní nárazníky např. u Š120 a jak vypadají dneska. A proto taky jsou na dnešních autech dodatečné montované zástěrky takoví zakrslíci co toho moc neovlivní. Já třeba na fábii nejdřív zadní zástěrky neměl, pak jsem je tam dal a protože se mi nelíbily tak jsem je po zimě zase sundal, a nepozoruju žádnou změnu, co se týče špinění, ostřiku zadního skla apod. ;)

Nevím, asi si toho moc všímám, ale myslím, že je sakra rozdíl auto s a bez zástěrek, vzhledem k ostatním myslím.

Třeba na té dálnici je to vidět markantně-u aut bez zástěrek ani při dešti kolikrát nejsou vidět zadní světla, takže bych věřil i většímu špinění, ale po 100 km je to asi jedno, víc bordelu už se tam asi neudrží :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...