Přejít na obsah

Nápis na autě


Bohosu

Doporučené příspěvky

Myslel jsem že se pos* :horse::wallbash: !

O víkendu jsme byli na oslavě u kamaráda v lese na chatě. V den kdy jsme odjížděli si dělali srandu jak mám auto špinavý z tý cesty tam ( hodně zaprášená, brození potokem apod...) a dělali si srandu a psali mi prstem na auto nápisy typu "čuně" atd. No a jak jsme se smáli tak jsem si všimnul nějakýho nápsiu na levé straně auta...... k mému zděšení se nejdenalo o nápis prstem !!!! A nešlo to dolu, ani vodou, prostě ničím => je to tam vyryté! :fakac: Ty škrábance tam už museli být minimálně několik dní akorát jsem si toho všiml až tady, ale...ajk mě to se*e !!!!

Je to na levé straně auta na hlavní části karoserie -> díl který se nedá přelakovat ani vyměnit ! :( Naštěstí to není až tak hluboké (doufám!) a snad to půjde přeleštit!

Sorry za dlouhý povídání ale jsem strašně nasr**** ! Nový auto , jednou zaparkovat na dvě hodinky přes den na dobrým místě a ........ škoda co nejde jen tak opravit ! Jsou tam vyrytý písmenka a nějakej klikihák => vyloučena větev či něco jinýho :(

CHci vědět co je na to nejlepší. To TEMPO nebo SOMAX nebo co tady inzerujete? Mám modrou storm metalízu (8D8D) a netuším co je na tuto barvu nejlepší. Prosím radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njo, já mám auto pravděpodobně na stejném místě odřené od větve, respekt. tam mám rejhu. Taky mě to štve, ale každopádně to naštve méně, než když ti to udělá nějakej magor.

Zrovna se chystám to taky opravit. Kámoš měl něco podobného, ale rozleštit se to nepodařilo. Nakonec to byla šílená práce, ale tím nejslabším štětečkem co existuje, tak se milimetr po milimetru nanesla barva z tužky do rýhy a pak to rozleštil něčím od sonaxu (ale elektrickou leštičkou). Fakt nekecám, že to na tom autě není vidět...

V nejhorším, úplně nejhorším to nech stříknout, viděl bych to po mé návštěvně v lakovně tak na 2500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se bojím, že se to nepodaří rozleštit :( Navíc je to poměrně velká oblast (odhadem tak 15x20 cm). Možná bych se poradil s někým z servisu, kdyby se jednalo o obyčejnou barvu tak o to nemám takový strach jako o tuhle metalízu :(

Doprdele bych tomu čůrákovi co to udělal pracky uřezal. :fakac: Omlouván se za sprostá slova ale tohle nejde cenzurovat :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se bojím, že se to nepodaří rozleštit :( Navíc je to poměrně velká oblast (odhadem tak 15x20 cm). Možná bych se poradil s někým z servisu, kdyby se jednalo o obyčejnou barvu tak o to nemám takový strach jako o tuhle metalízu :(

Doprdele bych tomu čůrákovi co to udělal pracky uřezal. :fakac: Omlouván se za sprostá slova ale tohle nejde cenzurovat :angry:

nemile <_< , ale vse jde prelakovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak by to lakovali? Když si představím místo nad víken nádrže o velikosti 15x20 cm (ale na druhé straně auta) tak si nedokážu představit jak by to lakovali. To by lakovali jen tu oblast nebo by museli vzít celý kus? Celý kus = celé auto kromě dveří a kapoty :angry: GRRRRR

Zítra sem hodím fotku - zatím mám auto špinavé (na daném místě naschvál ještě víc aby si toho nikdo nevšiml :) a zítra sem hodím fotku. Asi koupím tu leštěnku, ale jakou tedy? <_<:unsure:

Editováno: , autor: Bohosu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojištěný to je.......

Ale sakryš já se bojím že to tam bude vidět. :angry: Dneska jsem si všimnul že jedna "čára" je ještě delší...... málem jsem se rozbrečel :(

Zítra se pokusím malinkatej kousek rozleštit - snad to půjde a snad nezůstanou vidět nějaký šmouhy po pastě.

- Na modrou metalízu je vhodná nějaká jemnější pasta,co ? :unsure:

- na kolik by vyšlo tak přelakování ? Tak na 5 tisíc,co ? Dostat toho zmetka pod ruku...... tak si jdu sednout za příšernou vraždu :076kol114

Editováno: , autor: Bohosu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojištěný to je.......

Ale sakryš já se bojím že to tam bude vidět. :angry: Dneska jsem si všimnul že jedna "čára" je ještě delší...... málem jsem se rozbrečel :(

Zítra se pokusím malinkatej kousek rozleštit - snad to půjde a snad nezůstanou vidět nějaký šmouhy po pastě.

- Na modrou metalízu je vhodná nějaká jemnější pasta,co ? :unsure:

zajed k lakyrnikovi a at to zkusi rozlestit on ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes návštěva servisu Škoda - Praha Hostivař ;)

Moc milý pán se mě ujal a po vysvětlení mého problému sám od sebe šel zhodnotit míru poškození ;)

Okamžitě mě varoval že v žádném případě by Tempo na to nebral! Že by to pak bylo nejspíš ještě horší (oddychl jsem si že jsem ho nekoupil :) )

Možnost přestříkání (celého boku) prý existuje ale 1) vysoká cena (cca 5000) 2) bylo by to vidět - odborník by to viděl

Mám se zastavit zítra do 15 hodin a že mi to tam lakýrník opraví. Tak snad to opraví tak aby to nebylo vidět - zítra se ozvu jak jsem dopadl ;)

Zatím tedy nebudu hodnotit, to si nechám až na zítra ale zatím jsem s tímto servisem spokojen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodemi: Díky ;) Jo jsou mezi námi tací.......urazit jim ruce. Nedávno jsem tady viděl skupinku tří devatenáctiletejch ve Š 120 a když stáli před hřbitovem (podezřelé) tak jak v ní seděli tak do ní začali mlátit....... to jsou lidi co jim je jedno ničit i svoje věci - neuvěřitelné a strašné ! :o:disgust:

Hlavně já parkuji celou dobu na svý zahradě krásně za plotem....... moment kdy se tohle stalo, tak to bylo jedno z mála parkování mimo zahradu... :(

Teď se budu bát tam auto nechávat i 10 minut....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !

Povedlo se jim to odstranit během cca 15ti minut a není vůbec nic ale opravdu vůbec nic vidět! Dokonce ani já když vím kde to bylo a co tam bylo to nenajdu! :D Lépe jsem se ještě dneska necítil...ufff !

Když jsem odjížděl, ptal jsem se co jsem dlužen....a oni řekli že nic !!! Ať jim prý slíbím že další auto bude od nich :D

Tímto mnohokrát děkuji servisu Auto Štěpánek v Praze 10-Hostivaři, kde všichni zaměstnanci chovají neuvěřitelně pěkně, na zákazníka se usmívají a jsou velmi ochotní pomoci a poradit! ;)

Odteď budu jezdit jen sem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...