Přejít na obsah

Dnešní poznatek


cosby

Doporučené příspěvky

jeden můj známý,majitel autoservisu-resp-karosárny+lakovny,sháněl pro přítelkyni Octu combi.Podmínka-nehavarovaná v pěkném stavu.Dnes mi volal,jestli mu nenamontuji tempomat a rádio,prý ji koupil u v aut.bazaru Škoda(www.vyzkoušeno.cz),kde mu prodejce auto předvédl,netajil že bylo dovezeno z D,km byly 128000,serviska na pohled vedená-razítka z D servisu.Dnes jsem tam byl mu dělat tempomat.Auto opravdu pěkné,čis´tounké,kdyby bylo na tacho 80.000,dalo by se uvěřit.Interiér super.Měl to na zvedáku,auto opravdu nehavarované,spodek max.zachovalý.Je to uznávaný a profi lakýrník,tak se v karosařině vyzná.Já mám soft,který u jednotek EDC15(octávia a koncern VW od roku 2000)umí vyčíst stav tacho s 5% tolerancí z nezávislého snímače,který údaje ukládá do ŘJ motoru(jinak jsou uloženy v E-prom budíků).Skutečný stav byl 220.000km.Ptal jsem se ho,jestli s tím něco bude dělat,říkal že né,že sehnat nebourané auto v tak pěkném stavu je opravdu problém a že KM ho nezajímají,ale stav a ten byl opravdu Super.To jen tak naokraj.Asi hodinu poté jsem byl u Bratrance,který před 3 lety kupoval dovozovku,octu 2001 s najetými 34000km a dnes má 120900 a můj soft ukázal 118500.Jednomu členu fóra jsem četl Octu,on veděl,že 224000 je skutečných a soft načetl 211000.

Toto jen tak pro informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...