Publikováno Září 9, 20187 r Ahoj, mám v autě Columbus a používám ho s mobilem Honor 7 s androidem. Když chci poslouchat hudbu z mobilu přes bluetooth, ukáže mi to jen aktuálně přehrávanou skladbu a šipkama jde měnit skladby jen dopředu a dozadu. Žádný seznam mp3 tam vidět není. Když dám volbu playlist, jen hláška že playlist není k dispozici. Nemáte někdo zkušenost jak to řešit, aby se mp3 z mobilu daly přes bluetooth nějak inteligentně zobrazit a vybírat?
Září 10, 20187 r Autor V mobilu mám předinstalovanou aplikaci Hudba, která si sama vyhledá všechny mp3 v mobilu a ty se dají třídit do složek Seznamy skladeb nebo Oblíbené. Rádio v autě si sice taky samo vyhledá všechny písničky v mobilu, ale tohle třídění ignoruje. V Boleru u oktávky mi to aspoň ukázalo seznam skladeb, ve kterém šlo listovat.Columbus v Karoqu nic :-(
Září 11, 20187 r S hudbou v mobilu bude pracovat Android Auto, ale ty playlisty to nevím, jak funguje.
Září 13, 20187 r Taky nevím jak to funguje u Columbuse, jestli by to přechroustal s vytvořených playlistů. Pokud je na to app kterou si jmenoval a funguje to, tak asi není co řešit
Září 13, 20187 r Jejda sorry. Psal jsem Android auto, ale ten zatím funguje jen přes kabel. Tak se omlouvám. Sice jsou tu zvěsti, že v budoucnu by měl Androdi auto fungovat bezdrátově, ale zatím tomu tak není.
Září 14, 20187 r Autor Jo, android auto mám, ale jak píšeš, jen přes kabel. Asi si prostě nahraju mp3 z mobilu na SD kartu do rádia a bude po ptákách.
Září 25, 20186 r Když je mobil připojený kabelem přes Android Auto, tak mobil nejde použít jako zdroj hudby kromě Spotify nebo Google Music Play. Hudba uložená v mobilu nejde najít a přehrát. Jediná možnost je odpojit Android auto a připojit mobil jen přes bluetooth a pak přes Media a zdroj BT-audio najít a přehrát uloženou hudbu. Další možností je nahrát hudbu na USB nebo SD kartu a přehrávat ji z toho média. Vzhledem k tomu, že moje auto má jen 1 USB vstup, tak preferuju SD kartu, abych nemusel pokaždé vyndavat USBstick, když chci připojit Android Auto.
Říjen 22, 20186 r Já mám teda Amundsena a Iphone, ale přes bluetooth playlist také nemám. Jedině při spojení kabelem a zapnutí " Apple Car " , v tvém případě android auto, se ukáže playlist i přetáčení hudby pomocí posunutí jezdce.
Říjen 23, 20186 r Imo jsou playlisty jen z Apple appek, Music/Podcast. Minimalne podcasts v media zalozce amundsenu vidim. Dneska jsem predplatil Apple Music a pridal si par playlistu, tak uvidime, po ceste domu poslu update :).
Říjen 23, 20186 r Potvrzeno, Amundsen - pres bluetooth pripojeny iPhone - Media zalozka - playlisty jsou z Music a Podcasts appky. (a to navic ani nejsou syncnute z iTunes na Macu... ? )
Červen 24, 20205 r Zobrazuji se vam obrazky alb pri prehravani hudby z mobilu pres bluethooth? Poustim pres apple music a na amundsenu mi to nejde. Z SD karty to funguje.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.