Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

17 topics in this forum

• 13 replies
    • 3,000 views
  1. SMARTLINK

• 1 reply
    • 217 views
  2. ANDROID AUTO 1 2

• 47 replies
    • 8,753 views
    • 29 replies
    • 3,217 views
  3. Canton - zvuk motoru

• 8 replies
    • 761 views
    • 10 replies
    • 831 views
  4. Apple CarPlay

• 4 replies
    • 876 views
    • 17 replies
    • 1,273 views
    • 1 reply
    • 445 views
    • 4 replies
    • 896 views
    • 11 replies
    • 1,916 views
  5. Care Connect

• 1 reply
    • 712 views
    • 12 replies
    • 1,538 views
    • 70 replies
    • 17,589 views
  6. Columbus-aktualizace map

• 3 replies
    • 2,979 views
    • 11 replies
    • 3,009 views
  7. DAB radio

• 8 replies
    • 3,575 views

• Aktuální příspěvky

• Ahoj, já mám zatím najeto 1200km. Jel jsem ted 320km s prum.rychlostí 88km. 50% dálnice a 50% 1 třída. tam sám a zpět ve 4+kufry. palubák ukazoval 6,9. Po dotankovábí jsem spočítal spotřebu a ukazalo se že skutečná je 5,3. zaráží mě tak velký rozdíl co ukazuje PC  a co je skutečnost. 4x4 DSG
    • A to je 0, nula nic oproti dalším zákazům a omezením.
    • Co jsem koukal tak jen u řidiče jsem viděl 4x repro (2x dveře, 1x u zrcátka a 1x sloupek) ? Pokud nebudou drnčet jako u OIII fl tak super, nebo naopak :-)
    • Android Auto https://www.eftermontering.se/musik-interface/6486-988-wireless-carplay-adapter-audi-volvo-mercedes.html#/10-valj_din_bil-vw_skoda_seat
    • Pod záminkou ekologie nebo bezpečnosti se začíná regulovat úplně všechno. Jsem zvědavej, co budou říkat lidi jako Stan až tady budou na každém rohu kamery a budou snímat obličeje jako v Číně, jestli ještě pořád bude tvrdit, že je to lepší než to co bylo. A to te´d nemyslím nic proti Stanovi, vím jak to myslí a v podstatě s ním i souhlasím, ale pomyslný ukrajování svobod jako u toho salámu kolečko po kolečku a najednou zjistíš, že žiješ ještě v horší době než možná ta, co byla. Lidi nesmí usnout na vavřínech a přimhuřovat oči, protože se máme relativně dobře a pořád vidět jen to dobré a opomíjet to co se zhoršuje. Protože kdo dnes zaspí v demokracii se zítra může probudit v totalitě. Západní země bohužel nemají tu zkušenost a lidi tam věří všemu co se jim pod různými záminkami (ekologie, bezpečnost) nakuká a až jim to jednou třeba dojde, bude už pozdě.  Uvedu malý příklad. Některé instituce začaly u nás informovat o zákazu olova ( rybářská olůvka, střely pro lov - myslivci, ale i všichni ostatní střelci atd.), kterou prosazuje EK. EK nemá vypracované žádné odborné dopady a důsledky jaké by to mělo. Má jen vycucaná čísla z prstu, kolik milionů ptáků v Evropě umírá v důsledku otravy olovem. Evropský poslanec náš Zdechlovský, protože se mu to nezdálo, vznesl dotaz na eurokomisařku pro životní prostředí a ta mu potvrdila, že je to nesmysl, že se jedná jen o zákaz olova u myslivců a lovění ptáků v mokřadech, že jiných oblastí se to nedotkne (u nás v ČR už je takový zákaz dávno v platnosti). Tedy Zdechlovský začal vytrubovat do médií a všude že je to Hoax a lobby střelců myslivců a rybářů. Měsíc nebo nějaký čas na to se ukázalo, že EK ( Evrospká komise) zavádí kroky k zákazu tak jak bylo dle Zdechlovského Hoaxem uváděno. ten byl teď za čur.ka a sype si popel na hlavu. Ta eurokomisařka ho prostě vědomě uvedla v omyl. A takových podobných šaškáren je více.  To jen aby i jiní co hltají lživou ČT věděli, že ne vše je tak, jak se lidem podává v téhle instituci.  
  • Create New...