Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

26 topics in this forum

• 25 replies
    • 2.1k views
  1. Care Connect

• 10 replies
    • 3.3k views
    • 1 reply
    • 203 views
    • 2 replies
    • 243 views
  2. Škoda Connect 1 2 3

• 60 replies
    • 12k views
    • 0 replies
    • 479 views
  3. Apple CarPlay

• 10 replies
    • 5.1k views
    • 14 replies
    • 6.4k views
    • 10 replies
    • 2.3k views
  4. ANDROID AUTO 1 2 3

• 53 replies
    • 15.7k views
    • 86 replies
    • 29.1k views
    • 1 reply
    • 641 views
    • 14 replies
    • 6.4k views
    • 6 replies
    • 1.4k views
    • 6 replies
    • 1.7k views
  5. Ochranné sklo autorádia

• 21 replies
    • 4k views
  6. Columbus-aktualizace map

• 11 replies
    • 7.2k views
    • 2 replies
    • 2.3k views
    • 13 replies
    • 3k views
  7. LANE ASSIST

• 1 reply
    • 2.2k views
    • 13 replies
    • 4.9k views
  8. SMARTLINK

• 1 reply
    • 2.2k views
  9. Canton - zvuk motoru

• 8 replies
    • 3.1k views
  10. Media command

• 4 replies
    • 2.7k views
  11. Infotainment update

• 12 replies
    • 3.6k views

• Aktuální příspěvky

• Tak jsem to zkusil a funguje to, ovšem píšou, že to není funkčně garantováno, navíc je to trochu zdlouhavé
    • I ten virtual je pod nějakým operátorem, jen je třeba vědět pod jakým. Nebo to vyzkoušet nastavení pro různé operátory, da se to vygooglovat a dojdeš na to pod jakým operátorem to bude chodit. 
    • No já mám virtuála a tam to nejde nebo nedávno ještě nešlo. Paranoidní nejsem, ale občas jsem si s tím hrál když jsem auto někomu půjčil - rychlost a změna polohy :-D
    • Aha, už rozumím.   Ja mám už na druhém autě alarm a Škoda Connect, áno v poslední době je to OK, funguje to, chodí info alarmu do aplikace nebo na e-mail nebo obojí, a je to online, nastavit lze i posílání jako sms. Stačí si e-mail posílat v kopii na e-mail co se doručí jako sms, u O2 ma e-mail formát +420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com, podobne je to i u ostatních operátorů.   Pro paranoidní je možné nastavit si upozornění na prekročení rýchlosti se zadaním 0 km/h, pak dojde upozornění vždy když se auto jen o kousek pohne. Je tam nějaká Prodlevu mezi hlášeními, takže N bežné stání na křižovatce na červenou to pak nereaguje. 
    • @l79 moje informace o ceně vychází z tvrzení autorizovaného servisu. Také jsem zvažoval zda čidla pořídit. 
  • Create New...