Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

22 topics in this forum

• 13 replies
    • 5,138 views
  1. Škoda Connect 1 2 3

• 57 replies
    • 10,373 views
    • 1 reply
    • 278 views
  2. Apple CarPlay

• 9 replies
    • 3,257 views
    • 85 replies
    • 26,899 views
    • 14 replies
    • 5,663 views
    • 9 replies
    • 1,638 views
    • 6 replies
    • 982 views
    • 6 replies
    • 1,299 views
  3. ANDROID AUTO 1 2

• 48 replies
    • 13,479 views
  4. Ochranné sklo autorádia

• 21 replies
    • 3,443 views
  5. Columbus-aktualizace map

• 11 replies
    • 6,354 views
    • 2 replies
    • 1,897 views
    • 13 replies
    • 2,586 views
  6. LANE ASSIST

• 1 reply
    • 1,832 views
    • 13 replies
    • 4,481 views
  7. SMARTLINK

• 1 reply
    • 1,830 views
  8. Canton - zvuk motoru

• 8 replies
    • 2,603 views
  9. Media command

• 4 replies
    • 2,293 views
  10. Care Connect

• 1 reply
    • 2,192 views
  11. Infotainment update

• 12 replies
    • 3,130 views
  12. DAB radio

• 8 replies
    • 5,156 views

• Aktuální příspěvky

• Je potřeba si uvědomit jednu věc.Pokud budu TZ používat jen občas  s vozíkem na stěhování,odvoz bordelu a podobně nebo pro nosič na kola,není potřeba dávat chladič,baterii a podobně,tohle se dává za předpokladů,že budete tahat obytný přívěs.
    • Masky sice s kamiqa nejsou ale podstata věci je tím vysvětlena, u mého naftového kamiqa je průchod vzduchu malý ale všechny benziny mají tu mřížku která je komplet otevřená.
    • Ale tyto masky nejsou z Kamiqa, ale si bude rozdíl v průchodu vzduchu s tažným nebo bez, což foto pro představu ukazuje. I když, koukal jsem na našeho Kamiqa, tak v případě, že tam ty clonky nebudou, tak se změní průtok o nula nula prd. :-) Pokud bych nejel s karavanem s váhou na hranici limitu tažného do Chorvatska nebo kamkoliv, tak bych to na tahání kárky asi vůbec neřešil.  
    • odvolávat se na nějaký fórum, na to jsou oni tak zvědavý co oni na vlastní bulvy nevidí, nenafotí a nenahrají jako by nebylo. Vlastní zkušenosti z reklamací.
    • taky jsem jeste nejel v uplne tme, ale prijde mi ze mozna co jsem docetl ze na dalnici se prizvednou kousek, a corner fuknci je mysleno ze se rozviti diody jak jsou vedle cocky v hlavnim svetlometu ? protoze aktivovat na corner funkci mlhovky nema smysl to jsou takove bludicky...
  • Create New...