Jump to content

Audio, Infotainment, Konektivita

Sign in to follow this  

6 topics in this forum

• 52 replies
      • 11,898 views
      • 12 replies
      • 1,905 views
    1. ANDROID AUTO

• 26 replies
      • 4,497 views
    2. Columbus-aktualizace map

• 3 replies
      • 1,355 views
      • 11 replies
      • 1,788 views
    3. DAB radio

• 8 replies
      • 2,600 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Jaké má Tartarini a Landi vstřikovače, co vím, tak Landi AEB, ty mají výdrž cca 80 tisíc km, u Tartarini netuším...jsou to systémy s napojením na EOBD auta? 
      • ok, vyskúšam a dam vedieť ako to funguje s tym VAM. 
      • Já jsem jel raději 250 km jen abych měl jistotu, že nebudu muset nic řešit se sprasenou prací při montáži systému LPG (14 let provozu, přes 200 tis. km najeto, nic nebylo nutné opravovat, pouze jsem jezdil). Ale pokuď máš dobré reference na někoho za rohem jedině dobře.
      • Jak je tam totálka, tak bych s tím vůbec neztrácel čas a po ohlédl se jinde. S financema co máš, to myslím nebude problém. 
      • Schránka na brýle má být ve výbavě (dle ceníku) takže to zákazník, resp. prodávající u výrobce může reklamovat. Já měl teď půjčenou 1.5 TSI na víkend a v ní chyběla taky. (černý strop) Prodejce už to prý řeší s výrobcem... Další věc co nechápu, proč se do ČR nedováží výbava s průchodem na lyže, Slováci ji mají. Jedinou "vadu" kterou jsem našel bylo, že ručičkový rychloměr byl vždy o cca 3-4 km/h napřed oproti digitálnímu. Jinak je to auto velmi vydařené. (porovnávám se svým Golf VI)