Jump to content

Macik68

Uživatel
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Macik68

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Macik68

  sedačky

  Všechno má své výhody a nevýhody. Mám lavici, ještě bez otvoru a občas je to k vzteku, v době kdy Karoq nabíhal, ještě nešlo Varioflex objednat. Prostě jsem si zvykl. Na druhou stranu, nahoru na plato občas něco odkládám, takže mi na tohle přijde lepší jak roletka a když potřebuji vézt něco objemnějšího, tak ho strčím za sedadla (je tam na něj výřez), takže nezabírá místo v kufru a současně brání věcem přeletět zadní sedadla při nouzové situaci. Když se nad tím zamyslím, tak dnes ani nevím, co bych vybral. Ten příplatek 13 tis není zásadní, ale v praxi jsem zas sedadla vyndat nepotřeboval. Upřimně častěji jsem využil sklápění přední sedačky do roviny.
 2. @decathlon Docela dobrý nápad jak zužitkovat starý telefon. Ještě by to ale chtělo někde něco nastavit, aby se na aktuálním telefonu po nastoupení do auta, automaticky zapnul hotspot.
 3. Ty prahy jsou otázka vkusu, nemám s tím problém. Sám bych to ale nechctěl, protože to auto má normálně dveřma velmi dobře zatěsněné prahy a tady o ty externí bych si leda špinil kalhoty. K ničemu jinýmu by mi to nebylo :)
 4. Macik68

  Karoq MR2020

  Ten klíč je OK, ale to jen napravují chyby. "Nejzajímavější" mi přijde to zdražení naftových motorů o 2000€, jak píšou na první straně. Někde na tu elektromobilitu vydělat musíme, že?
 5. Funguje to u zamčeného i odemčeného auta. Mě to taky původně nešlo. Až v mi museli v servisu ukázat, když jsem to šel reklamovat, jak a kde mám tou nohou mávat. Měli že mě docela legraci :-)
 6. Macik68

  Vaše spotřeba

  Mám 4x4 DSG. Na delší trase s minimem dálnic jsem se na 5,5 l dostal. Na dálnici si to při 140 na tachometru bere přes 7. Běžně však mix město a dálnice a spotřeba tak 6,3 - 7,5 podle hustoty provozu. Pokud chci šetřit, tak dost pomáhá Eco režim, kdy po sundání nohy auto plachtí na neutrál a brzdit motorem začne až po přibrždění. Musím pak ale dávat pozor a při předjíždění to dát řadící pákou do sportrežimu, protože se mám pocit, že se v Eco režimu motor docela dlouho probouzí, než pochopí, že má jít do otáček.
 7. Já jsem si zvykl. Ráno jezdívám proti slunku a u OII bez vyhřívání skla se mi občas stalo, že se sklo po rozjezdu mlžilo a namrzalo zvenku, do toho nízký slunko - paráda - neviděl jsem skoro nic. Za mě zlatý drátky u Karoqa. I když folie jak to má Superb by byla lepší volba.
 8. Macik68

  Škoda KAROQ

  Tak je asi jasný, že to auto bude v dynamice horší, než Octavia se stejným motorem, přesto mě ten rozdíl taky trochu překvapil. Tohle fakt není trhač asfaltu. Ale jinak jezdí moc příjemně.
 9. Jak auto dýl stojí, tak se asi vypnou příslušné řídící jednotky a start je pomalejší. Jinak ale bez problémů.
 10. Macik68

  Cargo elementy

  Ale ona asi stejně věděla, proč tam byla zavřená, že? ;-) Nicméně taky mám jen jeden háček.
 11. Je pravda, že pneugaranci nemám, ale nekoupil jsem originální kola Škoda a vyšlo mě to na 17" alu kolech o tisícovku míň.
 12. Macik68

  sedačky

  To plato se dá umístit za opěráky sedadel, je tam na to po stranách vybrání. Takže překážet při případném obřím nákupu fakt nebude. Já jsem zvyklý, že se na plato dávají při výletu na hory bundy apod, což by na tu roletu mohl být problém.
 13. Provozujeme doma ještě starší Audi A3, kde máme právě o palec menší zimní Alu kola Rial a nikdy s tím problém nebyl. Ty Dezenty by měly být použitelné i v zimě, tak jsem se toho nijak zvlášť nebál.
 14. Měl jsem stejný problém. 16ky mi přišly malé, plecháče v 17kách nejsou běžné jak u 16ek, tak nakonec zvolil tuhle variantu: https://www.ipneu.cz/alu-kolo/dezent-tx-7x17-5x112-et45-57_1mm Vzhledem k ceně auta mi ten cenový rozdíl už nepřišel podstatný.
 15. Macik68

  Vaše spotřeba

  Ono to víc bude záviset na tom, kde jezdíš. Pokud jezdíš jen trochu delší trasy mimo města a dálnice, tak ta spotřeba bude o dost níž. Řekl bych, že na spotřebu budou ty okresní silnice s rychlostmi okolo stovky jak píše apepro ideál.
×
×
 • Create New...