Přejít na obsah

Tak kdo ma už přezuto na zimu?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Hotovo.

Auto ne uzsich gumach lehce "plave", ale zvyknu si. 1cm na sirce a je to znat..

Taky si zvykám, ze 195 na 165 je to ještě horší, první prudkou zatáčku v Bouli při sjezdu z R10 nebo co to je jsem pěkně střihl, chudinka stopařka "kadérníčka z Humenného", si musela myslet, že neumím jezdit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si zvykám, ze 195 na 165 je to ještě horší, první prudkou zatáčku v Bouli při sjezdu z R10 nebo co to je jsem pěkně střihl, chudinka stopařka "kadérníčka z Humenného", si musela myslet, že neumím jezdit :p

Proto jsem šel do 195 i na zimu a mám klid. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si zvykám, ze 195 na 165 je to ještě horší, první prudkou zatáčku v Bouli při sjezdu z R10 nebo co to je jsem pěkně střihl, chudinka stopařka "kadérníčka z Humenného", si musela myslet, že neumím jezdit :p

Proto jsem šel do 195 i na zimu a mám klid. ;)

to já si taky zvykám na uzoučký 195ky :p:smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy převažuju ;) Někdo to považuje za zbytečnost a jde dodatečně na vyvážení, teprve až jsou nějaké problémy, když mu auti táhne někam do strany atp., ale dle mého názoru, to už musí být problém docela velký, když už je to cítit na řízení...

BTW: na každém vyvážení, ikdyž chodím každého půl roku (při přehazování zima/léto a opačně), je potřeba závažíčko někam pošoupnout, téměř nikdy se nestane, že by podle té vyvažovací mašiny v pneuservisu bylo vše oká... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim ale rikam si kdyz je kolo OK kdyz ho sundavam a pak lezi pul roka na pude tak proc by se za toho pulroka melo nejak rozhodit

a jestli je malinkato rozhozeny, no vzdyt to ani nepoznam

a ze je treba zavazicko nekam posoupnout, no ono i kdyz budes mit cerstve vyvazeny kolo a das ho na jinou vyvazovacku tak ti nekde hodi neco jinak, preci jenom i kazda vyvazovacka ma svoje tolerance

tot muj nazor :-)

ale cekam ze mi nekdo bude oponovat aspon se dozvim ¨treba konecne padnej duvod proc pri kazdym prezuti vyvzit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzpominam se jak kolegovi vybroval volant

no tehdy jsme staveli v turnove a jeho to tak sralo ze stale jezdil do pneuservisu, jednou v turnove pak zpet v praze pak zase v turnove pak zpet v praze v jinym servisu atd

pokazdy mu rekli ze ten pred tim vyvazil kolo na nic a prelepovalo se :-)

no nakonec se nastval a kola prodal, dohodil jsem je mojemu kamaradovi za smesnych 1500 korun vsechny a ten na nich najezdil nakejch 20 000 bez jakehokoliv problemu z vyvazovanim :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...