Přejít na obsah

15" / 16"


petrenka

Doporučené příspěvky

spotreba se zmeni, ale ty to vubec nepoznas.

ale nerozumim tomu, proc chces ty 15ky menit za 16ky?

Protože 15" mám plechové-ty bych nechal na zimu a na jaro 16" hliníky

Vetsina lidi, tedy vcetne mne maji 16" nebo 17" kvuli "vizazi", pul deci nafty na vic na 100 kilaku, vic v tom nehledej.

Ciste teoreticky, mozna budu 16" Siriusy na jare menit za 17" RS, takze se treba domluvime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne o to mi slo, jestlize nekdo meni 15ky za 16ky kvuli estetickymu prinosu, prijde mi trosku out, resit spotrebu. proste, kdyz je chces, kup je.

Hany: doporucuju 18ky :)

To aby se člověk tady bál zeptat !

Chtěl jsem znát názor na tu spotřebu, toť vše oč jsem vás všechny požádal.

Jestli je něco out, tak by nebylo špatné to sepsat, abychom se tomu pak vyhli :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrenko - klidek, on ti napsal, ze proste lita kola si kupujes protoze to auto na nich lepe vypada. Vim to moc dobre, ted jsem vymenil lita kola za zimni plechy a je to des a hruza, auticko mne prijde, ze je o polovinu levnejsi, nez jsem za nej dal :):) . Ta spotreba vyleze jen tak o ten decak na stovku a ty kola jsou super.

Koukni sem na Lukovu krasku a asi budes taky chtit 18" RS :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12894&st=100

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne o to mi slo, jestlize nekdo meni 15ky za 16ky kvuli estetickymu prinosu, prijde mi trosku out, resit spotrebu. proste, kdyz je chces, kup je.

Hany: doporucuju 18ky :)

Luku dik, ale ja jsem zbabelec a ta 4x4 ma v technicaku max 17" a nechci tahat pojistovnu za ocas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrenko - klidek, on ti napsal, ze proste lita kola si kupujes protoze to auto na nich lepe vypada. Vim to moc dobre, ted jsem vymenil lita kola za zimni plechy a je to des a hruza, auticko mne prijde, ze je o polovinu levnejsi, nez jsem za nej dal :):) . Ta spotreba vyleze jen tak o ten decak na stovku a ty kola jsou super.

Koukni sem na Lukovu krasku a asi budes taky chtit 18" RS :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12894&st=100

H.

V poho, prostě jen zjišťuju vše kolem toho. Nic se nezmění ikdyby spotřeba byla 0,7l, ale jen mě to napadlo.

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se te v zadnym pripade nechtel nijak dotknout, jestli sis to vylozil, tak jsem to spatne napsal.

ale proste, kola delaj auto, na spotrebu prd, je to neznatelny

Hany: aha, ja si nevsim, ze mas 4x4. jinak ted mi pojistovna bude proplacet havarijku a pohoda i s 18kama

-_-

jediné, tak zatím chybí na 16" tak finance :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...