Přejít na obsah

žárovka v popelníku


sr5

Doporučené příspěvky

Ahoj, nejde mi žárovka v popelníku. Jaká tam je ? lol

drahá a mrňavá :D Rozdělej popeník, vytáhni ji a kup ve Škodovce tu samou. Je to žárovka zabastlená v plastu, nerozdělává se to, je to jako celek. Ale cenu si už nějak nepamatuju. Jen vím, že to bylo kurevsky drahé na to, jaká je to pitchovinka. Ale neboj, je to v řádu stokorun, jen mi to přišlo nehorázná cenovka za skoro nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Taky mě to nesvítilo a vyřešil sem to tak že sem místo té původní žárovky dal celoskleněnou 12V 1,2W. Z patice sem vytáhl ty dva kontakty,a do těch dírek ponich sem zasunul drátky ze žárovky a ty kontakty sem tam zatlačil spátky.Cena opravy - pár korun za žárovku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to nesvítilo a vyřešil sem to tak že sem místo té původní žárovky dal celoskleněnou 12V 1,2W. Z patice sem vytáhl ty dva kontakty,a do těch dírek ponich sem zasunul drátky ze žárovky a ty kontakty sem tam zatlačil spátky.Cena opravy - pár korun za žárovku :D

jo jo, také jsem to řešil podobně. Vytáhnout (opatrne) starou žarovku z palstove objímky a koupit novou stejne velikosti. Popelník mi svítí a je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzit sa da aj "pristrojova" ziarovka na 12V, dostat ich za par kacek v obchodoch s elektrosuciastkami. su biele a da sa na ne kupit aj silikonova farebna cepicka -- Irenko, ja nechcu cepicku -- :D take ziarovky sa daju pouzit aj v autoradiach kde nie su ledky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...