Přejít na obsah

virtual pedál - nefunguje


x-man

Doporučené příspěvky

Já bych určitě sundal nárazník... 

Problém je, že čtvrtý vrut v podběhu (ten úplně nahoře) se sundává pěkne na prd (torx do něj jde seshora) a určitě je dobré to auto zvednout, aby kolo kleslo (R19 235/40).

Ostatní jsem udělal s autem na zemi, ale chce to kumšt. Takže za mě auto zvednout na hever.

Jinak postup je jednuduchý:
1. otevřít kufr
2. vyloupnout plastovou krytku Šroubu zadniho světla. Jde jednoduše
3. demontovat zadní světla + odpojit konektor napájení
4. V podběhu odšroubovat ty 3-4 vruty
5. Zespodu auta povolit 4 vruty nárazníku
6. opatrně odloupnout pravou stranu a odpojit konektor napájení (ten jsem nějak násilím sundal, páč jsem nemohl přijít na ten rozpojovací mechanizmus)
7. sundat druhou stranu.


Popis není dostupný.


 

Editováno: , autor: ztr00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak abych to teda shrnul.

1. Řídící jednotka 250 Kč.
2. Svorkovnice (4 + 5 pinová) 500 Kč. Problém je ten, že do nich neznám přesné piny (rozměry / typ) samice. Kdyby na ně měl někdo odkaz, nebo měl nějaké navíc, nezlobil bych se. Jinak se dá koupit komplet náhradní sada s nacvaklýma svorkovnicema a kabelem navic na připájení kabelů z antény a napájení. Stojí to kolem 10-15 euro kus.
3. Na kabely jsem nacvaknul nějaké plonkovní piny, co jsem našel v práci = naprosto prasácké řešení bez svorkovnice, ale výsledek tam je a zbytek už doladím. Hlavní je, že jsem si ověřil, že problém byl jenom vyhnilá řídící jednotka.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...