Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám verzi 350, asi jsem byl o pár dní rychlejší (VW portál to nabídnul dle VIN). Asi se mi nevyplatí absolvovat 3 cesty do auta, stahování a kopírování x hodin, x hodin vybíjení baterky (dlouhé cesty teď nejsou, abych u toho "byl").

Taky mi ta navigace připadá velmi dobrá, starý TomTom byl asi o kousek pokročilejší, pokud jde o POI, efemeridy, atd. ale to byla jiná doba, mapy vydával 4x ročně a každý měsíc patche. Velké minus je, pokud nemáš datový tarif (zrovna nemám důvod platit dva a ten "směr" mám obrácený, auto poskytuje Wifi hotspot, nikoliv obráceně) a nemáš placený Connect, nemáš aktuální zácpy/omezení v dopravě. V tom se koncern střelil do nohy. Tahle komfortní funkce (Waze umí zdarma...) stojí tuším 1500 za Connect a 500-900Kč za data na simce ročně (T-Mobile měl akci, dávno nemá). Jiný smysl v tom tohle platit asi nevidím, možná někdo vidí ještě něco. RDS je skutečně RDS, po FM/DAB vysílání (a na základě pečlivosti v nahlašování uzavírek někam do ČRa) - výhoda oproti OIV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

U mě asi proběhla nějaká OTA aktualizace, protože u Havlíčkova Brodu už navigace používá obchvat. Před měsícem mě ještě skoro z každého mostu posílala ze srázu dolů na malé cestičky.

Editováno: , autor: Delphin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zase pri nových mapách každú chvíľu hlási, aby som prebral riadenie. 

+ pribudla na niektorých miestach nezmyselne 90km/h.

HERE asi poriadne šibe! 

A keď otvorím prípad na Map creatore, tak mi ho zatvoria a vrátia pôvodnú somarinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...