Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

potřebná výbava na některé účastníky provozu...

moc hezké ...jenom škoda že u těch oktávek je tak málo místa že by se tam nevešla ...nebo jí tam někdo máte? :)

ja ji mam. Ale musím ji jeste vyresit lepsi drzacek. Ted ji mam polozenou na zemi mezi sedadlem a dverma (samozrejme u ridice) a drzi tam jaks taks. Sem tam ji musim srovnat a proto ten drzacek. Ale to vymyslim.

Drzi vlastne rukojeti za stredovy sloupek (tam jak je uchycen bezp. pas). Nevyhoda je, ze to trouchu skrabe plast, tak ji dam do obalu se suchym zipem (abych ji lehce vyndal) a ten obal pripevnim k podlaze. tak to bude parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikovný řidič náklaďáku....a taková škoda.....V Karlových Varech

No škoda podle toho co vezl, podle fotek to nepoznám. Jó kdyby to byl Budvárek tak to by byla škoda převeliká, ale jestli nějakej místní chmelomok tak to tak strašný neni lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebná výbava na některé účastníky provozu...

moc hezké ...jenom škoda že u těch oktávek je tak málo místa že by se tam nevešla ...nebo jí tam někdo máte? :)

ja ji mam. Ale musím ji jeste vyresit lepsi drzacek. Ted ji mam polozenou na zemi mezi sedadlem a dverma (samozrejme u ridice) a drzi tam jaks taks. Sem tam ji musim srovnat a proto ten drzacek. Ale to vymyslim.

Drzi vlastne rukojeti za stredovy sloupek (tam jak je uchycen bezp. pas). Nevyhoda je, ze to trouchu skrabe plast, tak ji dam do obalu se suchym zipem (abych ji lehce vyndal) a ten obal pripevnim k podlaze. tak to bude parada

Tak to až to budeš mít včetně držáčku tak nezapomeň foto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsi rychlejší, mám ji na stejným místě, u spolujezdce je ještě něco jinýho, trochu mírnějšího :-)

Co mírnějšího? :-)

Hele a ty tam máš nějaký držák nebo jí tam máš taky jenom tak položenou ...kdyžtak nějaké foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsi rychlejší, mám ji na stejným místě, u spolujezdce je ještě něco jinýho, trochu mírnějšího :-)

Co mírnějšího? :-)

Hele a ty tam máš nějaký držák nebo jí tam máš taky jenom tak položenou ...kdyžtak nějaké foto :)

teleskopickej obušek, dobrá věc, nezabere tolik místa jako pálka a učínek je trochu mírnější , trochu

jinak pálka jen tak položená, ale poslední měsíc jí mám doma, jeli jsme na dovolenou, tak jsem nechtěl kdyby náhodou provokovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ulice to přímo není, ale dám to sem jen proto, že řídil kolega a vyvázl bez škrábnutí ikdyž auto šlo přes střechu asi 4x, ty kostky železa měl v nakl.prostoru. Té Tatře od které se odrazil skoro urval přední kolo (zlomil tam nějakou hřídel)

post-1015-1187966872_thumb.jpg

post-1015-1187966913_thumb.jpg

post-1015-1187966944_thumb.jpg

post-1015-1187966958_thumb.jpg

post-1015-1187966972_thumb.jpg

post-1015-1187967188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ulice to přímo není, ale dám to sem jen proto, že řídil kolega a vyvázl bez škrábnutí ikdyž auto šlo přes střechu asi 4x, ty kostky železa měl v nakl.prostoru. Té Tatře od které se odrazil skoro urval přední kolo (zlomil tam nějakou hřídel)

A jak se to semlelo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho by to měla být vina kolegy, objížděl nebo předjížděl (možná i v křižovatce) tatru a asi si nevšiml že bliká a bude odbočovat, o jeho rychlosti snad nemá ceno přemýšlet, ikdyž se tachometr nezasekl, tak padesát rozhodně nejel ikdyž to nebylo v obci. Mě se to zdá být nějaký divný, když se podívám jak a kde stojí ta tatra v křižovatce.

post-1015-1187969976_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho by to měla být vina kolegy, objížděl nebo předjížděl (možná i v křižovatce) tatru a asi si nevšiml že bliká a bude odbočovat, o jeho rychlosti snad nemá ceno přemýšlet, ikdyž se tachometr nezasekl, tak padesát rozhodně nejel ikdyž to nebylo v obci. Mě se to zdá být nějaký divný, když se podívám jak a kde stojí ta tatra v křižovatce.

Co se mu stalo?

Příští týden bych měl být u Vás ve firmě. Hodíme řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy jsem jí viděl bez nárazníků, tak jsem čekal nějaké úpravy, ale nechápu to ..... :rip: a to to bývala taková krasavice... . Foceno náhodně v Doksech.

Dneska byl v Mimoni, to auto je tyden od tydne vic otriskany, nehlede na to, jak to zprznil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...