Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahojte.

Minuly tyzden som absolvoval vymenu z povodneho Bolero radia na Columbus MIB2.

Kedze inak ako s radiom s upravenym softom kvoli component protection to neslo,siel som do toho.Som trosku perfekcionista a rad by som sa zbavil chyby v RJ 5F a 19 -Active component protection.Vsetko funguje ako ma,(navi,android auto,bluetooth...)ale zaznamy su tam.Vedel by mi niekto poradit?

Nijak.Ten kdo to dělal asi ví proč to dělal.proč nejdeš za tím,kdo to dělal a nezeptáš se jeho?

  • Autor

Chlapik,ktory to kodoval mi vravel ze najskor tam ta chyba bude,ale mozno existuju borci ktori aj taketo veci vedia vyriesit.

 

Autorizak urco ano,ale pri takejto vymene s nejasnym povodom chraneneho komponentu urco nie...mozno Ferda,ale aj ten iba s legalnym dokazom o povode.

  • Autor

Legalita nie je absolutne problem. Mam obavu ze v Skodovke to max sprznia,kedze auto vyslo z vyroby bez navigacie.

Pokud je to legální,ve škodovce udělají odblok.ochrany,zbytek budou muset kluci udělat už mimo autorizák

  • Autor

Mozno sa celkom nerozumieme.Radio ako take nepise chybu component protection na displeji-vsetko perfektne bezi. Len co sa tyka vypisu z diag.vidim zaznam o active component protection.

 

  • Autor

No len ja som taky trosku pedant na toto,a pokial by memuselo nic svietit tak by som to tak rad urobil😋

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.