Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Tamten človíček se sem chodí dost často koukat a musí se tomu smát.:)

Asi ten důkaz ani dávat nebudu...nemám za potřebí někomu něco dokazovat...kdo věří ten věří a kdo nevěří má smůlu... kol110

Musí se smát tomu, jakou legraci z něho mají ostatní, rozumím. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa uz je to jasny, pan ma 21" kola s gumama 150/80 .... jinak tu rychlost nemuze nikdy udelat :p

Pak je tu jeste moznost postelovat budiky.

a jeho spotreba pod 6l je realna, ale pouze mimo mesto, ve meste ma HTPcko spotrebu kolem 7-8 a na dalnici, nebo na silnici kde se jede 120 a vejs je jeho spotreba mesi 7-8

-----------------------------------------

Mam tu zase jeden muj postrech :smich:

vcera jsem to jen tak zkusil do kopecka, no nebudu prehanet jako nekdo ... do stoupani a 190 a nebyl problem to premlouvat :p SAMOZREJMNE TACHOMETROVEJCH

1 x TDI = 2 x ( HTP 6V + HTP 12V ) lol

HTPcko je dobrej motor, ale neni to zavodak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm ale třeba to taky nebude v tomhle ale mám jiná kola.:)

já už nemůžu. :smich: se z tebe po..... kol114

já jsem si říkal, že když jsem se na 14 nedostal na 200, tak na na 13 to půjde.

ale nechtěl jsem být za blázna, tak jsem čekal, jestli mě v tom někdo utvrdí.

195 a ještě jsi nebyl na omezovači, jsi dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: ne, nejde, ona by tam ta skříň hlavně nepasovala, víš? :smich:;)

A kdyby náhodou jo, tak se to fakt nerozjede, bo kamna maj převody do těžka a to bys dřív asi opekl spojku s tou HTP

myslel jsem to obrazně... to že mají skřín jinou vim... ale řešili jsme to u aut které skříně mají stejné... fordi a podobně... a tam myslim byl opačnej případ... někdo dal na ropáka skřín z benzínu a ono to sice bylo silný ale nejelo to rychle protože se ropák nevytočí do takových otáček... respektive se bude ničit a kdo je trochu soudnej tak s tim jezdí normálně... proto jsem mluvil o otáčkách... (a já HTP nemám...) (ono se španělsky řekne jinak hovno to pojede víš...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 195km/hod jsem opravdu dal a navíc s plně naloženým autem..mám na to 3 svědky kteří jeli semnou...dokonce i fotky mám..:):p

A opravdu by to šlo ještě dál...

Takže pro nevěřící Tomáše...nechám vás ještě chvíli podusit a pak vám rád ukážu fotky..:):fakac:

A čo si tankoval? Staličnaju vodku? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...