Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Ne, nemám vůbec nic přidanýho ani upravenýho :) Jen dodám že jsem teda jel sám palivo N95, dálnice rovinka, žádný vítr jako doping :D ale otáčky byly u 6000 zda-li si dobře vzpomínám -> dával jsem bacha na provoz :) Protože mi tam někdo vjel..... :(

6000tis jo ? :unsure: a kde má vubec omezovač ? To ji teda pěkně dáváš na p*del lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia 1,2 40 kW......... 4.rychostní stupeň a rychlost 145km/h (blízko červenému poli) :) Prostě nejlepší motor :)

no nebud na vetvy ze si isiel 145 na 4-ku a bol si v cervenom. ja som isiel na 4-ke 140km/h a to som sa este len blizil k 5000ot. (ak si dobre pamätam tak 4700-4800) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nemám vůbec nic přidanýho ani upravenýho :)  Jen dodám že jsem teda jel sám palivo N95, dálnice rovinka, žádný vítr jako doping :D ale otáčky byly u 6000 zda-li si dobře vzpomínám  -> dával jsem bacha na provoz :) Protože mi tam někdo vjel..... :(

6000tis jo ? :unsure: a kde má vubec omezovač ? To ji teda pěkně dáváš na p*del lol

obmedzovac nieje na 6000 tis ale niekde pri 6300 - 6500 ;) 6000 tis uz som sam tocil

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nemám vůbec nic přidanýho ani upravenýho :)  Jen dodám že jsem teda jel sám palivo N95, dálnice rovinka, žádný vítr jako doping :D ale otáčky byly u 6000 zda-li si dobře vzpomínám  -> dával jsem bacha na provoz :) Protože mi tam někdo vjel..... :(

6000tis jo ? :unsure: a kde má vubec omezovač ? To ji teda pěkně dáváš na p*del lol

obmedzovac nieje na 6000 tis ale niekde pri 6300 - 6500 ;) 6000 tis uz som sam tocil

ale ty mas upravu RS, to sa nepocita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obmedzovac nieje na 6000 tis ale niekde pri 6300 - 6500  ;)  6000 tis uz som sam tocil

Divne, ja ho mam nekde pred 6000ot. cca 5900. Asi pred 14 dny jsem to testoval.

:o tak ja ho mam az za 6000 tis a to som auto tocil v neutrali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obmedzovac nieje na 6000 tis ale niekde pri 6300 - 6500  ;)  6000 tis uz som sam tocil

Divne, ja ho mam nekde pred 6000ot. cca 5900. Asi pred 14 dny jsem to testoval.

:o tak ja ho mam az za 6000 tis a to som auto tocil v neutrali :D

no tak to se teda máš opravdu čím chlubit....na neutrál...chádák auto...je to něco jíného než s "zátěží"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...