Přejít na obsah

Lada Kalina vs. 1.8T


George Couser

Doporučené příspěvky

:smich::smich:

Ty woe, nejdriv sem si precet diskusi a pak videl to video, jeste ted se usmivam :smich: Dyt ta kara se sotva hrne, jestli to ma na tachaci 165km/h, borec vidi 170 a ty kamiony kolem jedu 120-130km/h, pak to chapu. A ten kopec, do kteryho udajne jeli, je na D11 timhle smerem spis tak nejak dolu ke Globusu lol A kdyz to jeste k tomu porovnam se svoji 1,6, ktera v tehle mistech jela dle tacho 200 a jeste by se nechala malinko z toho kopce donutit, natoz aby se tak dlouho rozjizdela, kolik pak jede 1,8T, to jsou fakt komplexove kol110:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIDI, co to koho napadá srovnávat nějakou Ladu s rychlostí a spotřebou s oktou 18t??? Já mám 18 bez turba, v plynu a do lehkého stoupání bych té Ladě natrhl prdel jako prd  :p  :D

No co se divíš, jsme všichni ješitní, někdo víc, někdo míň.(já samozřejmě míň)

to máš sice recht, ale na tohle se nedalo nereagovat :-)))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem to nepochopil. To se jako chlubil. Nemusím mít Octu 1.8T, a i můj combajn 2.0 tohle zvládá běžně. Jede do takového kopce rychleji a hlavně : ta doba ze 140 na těch 170 km/h !!! Moje autí by se při tom muselo dloubat v nose :smich:

Jo no .))zkus jim todle vysvetlit na jejich foru odkud je ten odkaz tam se clovek musi za bricho popadat co tam padaji za nazory.) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem četl recenzi na toto "auto?" ve světě motoru hustec. Design tohoto vozu vznikl v roce 1999, ale začala se vyrábět až teď. Auto nemá ABS ani za příplatek. A má strašně tenké boční sloupky takže to bude hustec když to do vás někdo narve. Za jízdní vlastnosti to dostalo 3- , aby auto zahlo musíte mockrát otočit volantem takže se stím blbě manévruje. Viva Kalina lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem četl recenzi na toto "auto?" ve světě motoru hustec. Design tohoto vozu vznikl v roce 1999, ale začala se vyrábět až teď. Auto nemá ABS ani za příplatek. A má strašně tenké boční sloupky takže to bude hustec když to do vás někdo narve. Za jízdní vlastnosti to dostalo 3- , aby auto zahlo musíte mockrát otočit volantem takže se stím blbě manévruje. Viva Kalina lol

To vis kvalitni vozidlo .))))

Ja bych takove koupil detem, kdybych mel vic penez, soupnul bych jim to na zahradu zaboril kolama do zeme aby meli auticko na hrani.....v tom tak vidim jediny smysl tohodle nevim jak to nazvat...auto je pro to moc vzneseny vyraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video

A tady text

Odkaz

(5. příspěvek na stránce)

A teď pánové: Nemám teď 1.8T k dispozici, takže kdo z vás natočí tu Octu na 5ku do mírného stoupání, ať je sranda.  :D

Tak teď nevím jestli žiju na Marsu, ale myslím, že srovnávat takhle Ladu Kalinu a Octu 1.8T je úplná hloupost, Octa by ji strčila hluboko do kapsy, o tom se nemá cenu bavit. :p:p

To taky. Ale hlavně je tu jeden duležitej fakt. A to ten že Octavia 1 se vyrábí od roku 1996! A Lada Kalina má být auto roku 2007! A o i přez 10letý rozdíl tyto 2auta nemužeme srovnávat protože Octavia je jinde. Navíc ty přízpěvky, že věci co Kalina nemá je pro ní výhodou jsou k smíchu. Oni asi nevedí k čemu a jak funguje ABS.....

A proč to řešíme? Protože se u toho dost solidně zasmějeme :smich:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem četl recenzi na toto "auto?" ve světě motoru hustec. Design tohoto vozu vznikl v roce 1999, ale začala se vyrábět až teď. Auto nemá ABS ani za příplatek. A má strašně tenké boční sloupky takže to bude hustec když to do vás někdo narve. Za jízdní vlastnosti to dostalo 3- , aby auto zahlo musíte mockrát otočit volantem takže se stím blbě manévruje. Viva Kalina lol

Nemas Scan? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...