Přejít na obsah

Auto alarm Magicar 9000


krupinok

Doporučené příspěvky

dvaja kamarati ich maju. jeden ma 9000 a druhy 9300 ak sa nemylim. instalaciu si nechali urobit. inak ak rozmyslas o alarme tak by som isiel do neho. myslim si ze proti klasickemu ma vyhodu. zlodej sa snazi urobit jednu vec aby ti auto ani nepiplo lenze tebe doma to zacne signalizovat takze vies ze sa nieco deje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pager jsem vyresil s obyc alarmem apollo ... V pripade alarmu mi sepne rele na kterem mam GSM.

At jsem kde jsem v pripade poplachu mi vola auto. Zvednu mobil a slysim co se v aute deje ... casem jeste (mozna, budeli cas) zamyslim vylepsit na intercom ... budu tak moc zvat na tu kurv*u co mi tam vleze ... tedy doufam, ze to nikdy nebude potreba :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi dálkové zastavení auta a dosah, na který to funguje??

Mam ho tiez v aute....montoval som si ho sam...som elektrikar...myslim si ze montaz zvladne kazdy trosku sikovnejsi clovek ktory sa vyzna v elektrike, dost na prd je hladanie kablov pokial nemas dielensku prirucku, ta mi pri montazi velmi pomohla....

Co sa tyka dosahu pagera takvo volnom priestranstve som sksal bol som asi 200 etrov od aut a este fungoval dalej som neskusal....myslim ze vecsiu dialku ani nevyuzijes... v hypermarkete je to nula bodov akonahle vojdes do marketu a spravis par krokov tak signal stratis, je tam strasne vela zeleza...tak isto ked zajdes za nejaku velku budovu e to to iste.... co sa tyka bytu alebo ked som v praci tak v pohode mozes kontrolovat auto aj z 13teho poschodia....prostecim menej prekazok tym lepsi siglnal....ale nieje to az take strasne ze by si bol v kuse bez signalu to sa nemusis bat......velmi vela zalezi v akom prostredi to budes pouzivat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi dálkové zastavení auta a dosah, na který to funguje??

Mam ho tiez v aute....montoval som si ho sam...som elektrikar...myslim si ze montaz zvladne kazdy trosku sikovnejsi clovek ktory sa vyzna v elektrike, dost na prd je hladanie kablov pokial nemas dielensku prirucku, ta mi pri montazi velmi pomohla....

Co sa tyka dosahu pagera takvo volnom priestranstve som sksal bol som asi 200 etrov od aut a este fungoval dalej som neskusal....myslim ze vecsiu dialku ani nevyuzijes... v hypermarkete je to nula bodov akonahle vojdes do marketu a spravis par krokov tak signal stratis, je tam strasne vela zeleza...tak isto ked zajdes za nejaku velku budovu e to to iste.... co sa tyka bytu alebo ked som v praci tak v pohode mozes kontrolovat auto aj z 13teho poschodia....prostecim menej prekazok tym lepsi siglnal....ale nieje to az take strasne ze by si bol v kuse bez signalu to sa nemusis bat......velmi vela zalezi v akom prostredi to budes pouzivat......

sorry za vynechane pismenka..kupil som bezdrotovu klavesnicu a ta nejak nestiha..... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pager jsem vyresil s obyc alarmem apollo ... V pripade alarmu mi sepne rele na kterem mam GSM.

At jsem kde jsem v pripade poplachu mi vola auto. Zvednu mobil a slysim co se v aute deje ... casem jeste (mozna, budeli cas) zamyslim vylepsit na intercom ... budu tak moc zvat na tu kurv*u co mi tam vleze ... tedy doufam, ze to nikdy nebude potreba :disgust:

Takže máš nějaký obyč alarm a k tomu máš připojenej GSM modul??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pager jsem vyresil s obyc alarmem apollo ... V pripade alarmu mi sepne rele na kterem mam GSM.

At jsem kde jsem v pripade poplachu mi vola auto. Zvednu mobil a slysim co se v aute deje ... casem jeste (mozna, budeli cas) zamyslim vylepsit na intercom ... budu tak moc zvat na tu kurv*u co mi tam vleze ... tedy doufam, ze to nikdy nebude potreba  :disgust:

Takže máš nějaký obyč alarm a k tomu máš připojenej GSM modul??

nikoliv, obyc mobil. ten je rozkuchlej a na jednu klavesu jsou napajene dva fousy dratku. Paklize je kratkodobe zkratujes = jakokdyz podrzis delsi dobu tlasitko; mobil vola predvolene cislo.

Tento kratkodoby impuls jsem docilil stavebnici z GM .... zdrojem pro impuls je sepnuti alarmu, tedy stava do houkacky .... :t

funguje to skvele. Investice cca 500 za stary mobil a stavebnici ....

a mimochodem, muzes sedet treba v betonovem kine :D pak jen zalezi jak jsi rychlej bezec :palec2:

Editováno: , autor: vlabar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pager jsem vyresil s obyc alarmem apollo ... V pripade alarmu mi sepne rele na kterem mam GSM.

At jsem kde jsem v pripade poplachu mi vola auto. Zvednu mobil a slysim co se v aute deje ... casem jeste (mozna, budeli cas) zamyslim vylepsit na intercom ... budu tak moc zvat na tu kurv*u co mi tam vleze ... tedy doufam, ze to nikdy nebude potreba  :disgust:

Takže máš nějaký obyč alarm a k tomu máš připojenej GSM modul??

nikoliv, obyc mobil. ten je rozkuchlej a na jednu klavesu jsou napajene dva fousy dratku. Paklize je kratkodobe zkratujes = jakokdyz podrzis delsi dobu tlasitko; mobil vola predvolene cislo.

Tento kratkodoby impuls jsem docilil stavebnici z GM .... zdrojem pro impuls je sepnuti alarmu, tedy stava do houkacky .... :t

funguje to skvele. Investice cca 500 za stary mobil a stavebnici ....

a mimochodem, muzes sedet treba v betonovem kine :D pak jen zalezi jak jsi rychlej bezec :palec2:

A jak to funguje v zimě při mrazech??? Nemá s tím mobil problémi???

Ale asi stejně půjdu do Magicaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na octavii ma Magicar 9000, a jak jsem cekal ze to bude dobra vecicka tak je to proste typicka alarm s nekolika vlastnostma navic. Je sice krasne ze ti zacne pager rvat doma v posteli v pul treti rano jak ti nekdo leze do auta, ale vetsina zlodeju je schopna vybrat auto ta do minuty. ja sem byl zhruba 200 metru od auta, a nedokazal jsem zabranit vykradeni i s magicarem. jinak vetsinu funkci nepouzivam, maximalne dovirani vsech oken v lete jednim cudlikem, jinak proklinam funkci ktera ma auto zamknout a odemknout automaticky bez mackani cudliku pouze kdyz se k autu priblizis...ono neni to spatna funkce ale kdyz nechas auto treba pred obchodem a bude chodit tak 20 az 30 metru kolem auta tak se auto porad odemyka a zamyka....grrrrrrrr :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys chtěl investovat víc peněz,tak jdi do Jablotronu Athos 1202.Mám ho a velká spokojenost. :D

Auto mám pojištěné proti krádeži a havárii, takže alarm beru spíš jen jako doplněk a proto, aby se mi lépe spalo. Takže nějakých dalších 8000,-Kč se mi do toho dávat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v supermarketu to v pohode funguje, signal je...viz . jak jsem psal vyse tak jak chodim blizko kolem auta i treba za stenou tak se mi auto odemyka...zelozobetonova budova to nevim...zda se mi ze to stejna nema vubec smysl, nez se dostanes ven stejne nic nezachranis...todle bych neresil .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v supermarketu to v pohode funguje, signal je...viz . jak jsem psal vyse tak jak chodim blizko kolem auta i treba za stenou tak se mi auto odemyka...zelozobetonova budova to nevim...zda se mi ze to stejna nema vubec smysl, nez se dostanes ven stejne nic nezachranis...todle bych neresil .-)

Takže si myslíš, že do něj mám jít??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze neprohloupis, me jen nektere funkce nesedly .))ale jak vidis nahore tak hodne lidi je spokojenych .))kazdopadne bezpecnost auta bych na tom nezakladal .)ale pro dobry pocit a pro pocit ze mas neco lepsiho to staci.-)

Určitě na tom bezpečnost zakládat nebudu, od toho mám pojištění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Reakcia na HoBlika

Ja som si alarm pred tyzdnom namontoval a v pohode.

Treba sa s nim trocha pohrat a nastavit vsetky funkcie tak aby cloveku vyhovovali.

V alarme sa predsa da vojst do funkcii kde zmenis chovanie alarmu tak ako ti to vyhovuje. Myslim ze sa to da zvladnut bez problemov.

Vypnut automatickeho zapinania a vypinanie vid manual

http://www.autoalarm.sk/sortiment/5_08.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...