Přejít na obsah

Prodejní cena


camillo_cz

Doporučené příspěvky

Čau, nevíte kolik bych mohl dostat při prodeji mé Kokty? Je to kombík, stříbrná metalíza, rok 12/2000, MR2001, palubka hnus Classic, jinak skoro jako nová, 1.6i 101 koňka, loni udělaná na LPG, má najeto pouhých 38 tisíc km, 1. majitel, nové v ČR, letní+zimní gumy na plecháčích, výbava: elektrony, mezipodlaha v kufru, jinak nic moc-prostě Classic. Co Vy na to? Doporučení při prodeji? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu to asi takhle. Pokud podělíš ztrátu na ceně počtem najetých kilometrů, vyjde ti, že bude příště lepší jezdit taxikem. A to myslím naprosto vážně. A tyhle kilometry ti asi málokdo uvěří i s vyplněnou serviskou. :( A zcela vážně říkám, že bych to od tebe asi koupil. Co za to chceš ? Ode mně návrh nečekej, ale koukni se třeba na "vyzkoušeno", abys měl představu. A pošli mi pls nějaký foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, já bych takovýhle auto neprodával, budeš hodně hodně tratit. Pro mě jako kupujícího to má hodně podezřelých. Třeba proč to je předělaný na LPG když to má 38tis km/ za dlohých 6 let. A taky je to bez klimy,...

Editováno: , autor: Milda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, já bych takovýhle auto neprodával, budeš hodně hodně tratit. Pro mě jako kupujícího to má hodně podezřelých. Třeba proč to je předělaný na LPG když to má 38tis km/ za dlohých 6 let. A taky je to bez klimy,...

to, že to namá klimu je pro tebe podezřelý? :ph34r: proč? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, já bych takovýhle auto neprodával, budeš hodně hodně tratit. Pro mě jako kupujícího to má hodně podezřelých. Třeba proč to je předělaný na LPG když to má 38tis km/ za dlohých 6 let. A taky je to bez klimy,...

to, že to namá klimu je pro tebe podezřelý? :ph34r: proč? :o

to že nemá klimu není už podezřelý,asi jsem to blbě napsal, ale každopádně je to blbý, O bez klimy = nezajímavá O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem o tom autě napsal do Lampárny proto, abych se dozvěděl jakou to má asi hodnotu. Kdybych byl 100% rozhodnutý ji prodat, dám ji do sekce Bazar a nejen tam. Auto je skutečně 6 let staré, protože jej máme od prosince 2000, čili teď jí bylo 6 let. Kilometrový nájezd nemusí být podezřelý, protože v naší rodině za něj může těchto několik věcí: 1) skoro všechny firemní i rodinné záležitosti se řeší pomocí dvou

dodávkových,

naftových automobilů, příp. Fabií = Octavia stojí

2) je jetá výhradně v zahraničí po dálnicích (7x v Salzburku, 5x

v Mnichově, a tak)

3) jezdí se s ní na dovolené (několikrát v Chorvatsku a Itálii)

-podle známých soudím, že lidé se na 6 let staré auto dívají, že má rozhodně najeto 200+ tkm, ale znám tak tři auta v mém okolí (z cca stovky), které mají tolik najeto.

-tak např. můj kolega z práce-koupil Octu TDi 81 kW v r. 2001, jezdí s ní do práce (15 km denně tam), pak 1x dovolená u moře (už nejezdí, bojí se, pouze autobusem), jinak k rodičům a na nákup, prostě za 5 let najeto 70 tisíc km...

k LPG: bylo montované v červnu 06, protože se uvažovalo, že bude často jezdit pracovně na trase ČR-Milán, zatím ale nedošlo k uzavření smlouvy o spolupráci s tamní firmou, proto se záležitost odložila a auto nemusí jezdit. No a pokud k podpisu smlouvy někdy dojde, možná už pro tyto účely bude jiné auto, třeba s klimatizací a výkonnějším motorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...