Přejít na obsah

poškrábané přední sklo


bercom

Doporučené příspěvky

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

Určitě vyplatí ;) . U ČP mám připojištěný okno za 500 ročně a nový Octu stojí cca 6500,-. Auto mám 2 roky a už jsem jednou okno měnil takže jsem v plusu :D

tak tak a hlavně nepřijdeš o bonusy............ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě to sklo jednou na OI při škrábání rovnou prasklo. Takže zásada je, hlavně ho mít pojištěný.

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

asi toho moc nenajezdíš, jestli špekuluješ o pětikilu za pojištění skla. Při 50 - 60000 km ročně by tě taková úvaha ani nenapadla. A úplně mi stačí, jak mám sklo omletý od kamínků, protože za 500,- Kč si ho klidně vyměním každej rok. A ty až někdy chytneš šutr dvakrát po sobě, ausgerechnet do toho právě novýho skla, tak tě to šetření taky přejde, na to vem jed. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě to sklo jednou na OI při škrábání rovnou prasklo. Takže zásada je, hlavně ho mít pojištěný.

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

asi toho moc nenajezdíš, jestli špekuluješ o pětikilu za pojištění skla. Při 50 - 60000 km ročně by tě taková úvaha ani nenapadla. A úplně mi stačí, jak mám sklo omletý od kamínků, protože za 500,- Kč si ho klidně vyměním každej rok. A ty až někdy chytneš šutr dvakrát po sobě, ausgerechnet do toho právě novýho skla, tak tě to šetření taky přejde, na to vem jed. :o

Máš recht, teď už tolik nejezdím. Ale jezdíval jsem i těch 60 tis km/rok a za tři roky jsem chytil jeden kamínek (na skle zbyl jen škrábanec). Třeba to je fakt klika :) (musím zaklepat)

Někde na začátku zaznělo, že "nové na octu stojí 6.500 Kč".

Jukněte na http://www.agcautoskla.cz/cenik_mo.htm - maloobchodní cena vč. DPH 3.461 Kč. Odhadoval bych tak pětiklíště montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě to sklo jednou na OI při škrábání rovnou prasklo. Takže zásada je, hlavně ho mít pojištěný.

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

já platím necelých 600,-Kč ročně za všechny okna - u GENERALI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo no...nesmite byt hlupi a kdyz uz mate bedara na skle tak to napsat na neci pojistku..najit znameho co nema moc bonusu...zajdes s nim do autoskel...dva podpisy a skol je zadarmo ;-)

A proc prosim te? to tak chces delat porad? To je tolik penez dat 500-700,- pojistovne za pripojisteni??? Ja jsem u koopky dal 700 na rok a po mesici jsem menil poprve a ted ho mam praskle znova pokazde od auta co jelo predemnou! Nemusim nikoho otravovat a doprosovat se a proste prijedu a odjedu o vic se nestaram! Nepojistit si celni sklo je podle me naprosta blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě to sklo jednou na OI při škrábání rovnou prasklo. Takže zásada je, hlavně ho mít pojištěný.

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

platim 450,- rocne. Za rok 2006 sem mel 3 okna. Zadnej podvod, jen jezdim a mam smulu na kameny. Takze doporucuju pojisteni a vic neresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přesně tak. Zrovna v pondělí jedu na výměnu do Autoskla. Mám na čel. skle od předchozího majitele šlic (asi kamínek pod stěračem), pár malých ďuběk od kamínků a jeden větší z minulého týdne. Takže pojistka čelního skla je fakt super. Ráno na 8:00 auto přistavím a až půjdu z práce, vyzvednu si ho. S sebou budu mít jen velký a malý TP, občanku, pojistnou smlouvu (Allianz). Zaplatím 10 % (spoluúčast), takže max. 1000,- Kč. Oni si celou tu škodní událost vyřeší sami.

Ono šetření na pojistce č. skla není na místě. Pokud by jsi pojistku neměl a sklo nechal vyměnit za své, tak je to super do té doby, než tě po pár kilometrech jako na potvoru někdo trefí kamenem znova = zákon schválnosti. To už je pak fakt na posrání a za ty peníze bych letěl raději někam na dovču. :palec2:

Editováno: , autor: honza.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako škrabku na sklo používám strašně dlouho kousek plexi velikosti skla do svářecké kukly cca 3mm a má 4 strany na použití.Když je třeba lajzneš hrany přes brusku a námraza nemá šanci a navíc kdo svařuje elektrikou může použít místo sklíčka v kukle tohle plexi a nemá ho vůbec

zaprskané.Vrchnost to nechce uznat,protože je plexi hořlavé.Mě to doma nevadí já doma nehořím.Čus bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

při prudkém dešti mi vypadl čep ze stěrače a stěrač upadl a poškrábal mi čelni sklo-2 rýhyo délce cca 40cm a šíře 1cm(sklo sice není prasklé),ale vadí mi to když je tma,oslňujeto, čelní sklo mám připojištěný u ČPP,mám nárok na pojistné? Případně jak mám postupovat. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...