Přejít na obsah

poškrábané přední sklo


bercom

Doporučené příspěvky

Je riziko, že po výměně čelního skla začne karoserie rezavět v místě uložení skla?

Formana mi takto v AutoskloTS zdevastovali. Po výměně se začali dělat puchýre pod lakem... Při montáži poškodili lak a pak to letělo...

Na formanovi je sklo držený v té okrajové gumě, u octy je sklo přilepený lepidlem.Ale zdrbat montáž se dá na obojím. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je riziko, že po výměně čelního skla začne karoserie rezavět v místě uložení skla?

Formana mi takto v AutoskloTS zdevastovali. Po výměně se začali dělat puchýre pod lakem... Při montáži poškodili lak a pak to letělo...

Na formanovi je sklo držený v té okrajové gumě, u octy je sklo přilepený lepidlem.Ale zdrbat montáž se dá na obojím. :D

no co si budem rikat, zmrsit se da jakoliv prace kdyz na to nejsou ruce :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to teda do těch oktávek dávají za skla? Měl jsem 8 roků 19ku Renolda, používal škrabku a ani jeden škrábanec. Tady ještě ani nezačala zima a hned tohle. To abych si za 8 let vzal na ježdění psa a slepeckou hůl..."asi něco soudruzi ze škodovky udělai špatně". :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem měl na Fabii, holt tyhle dnešní skla nic nevydrží! Teď jsem měnil sklo, jednak že už v létě protí slunci přes to nešlo koukat a jednak že jsem dostal čistý zásah kamínkem od VW Golfa "děkuji"!! Sklo tam bylo od začátku (99) a ty ďubky no hrůza! Teď se to bude jezdit!

A na kolik tě ta výměna přišla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem měl na Fabii, holt tyhle dnešní skla nic nevydrží! Teď jsem měnil sklo, jednak že už v létě protí slunci přes to nešlo koukat a jednak že jsem dostal čistý zásah kamínkem od VW Golfa "děkuji"!! Sklo tam bylo od začátku (99) a ty ďubky no hrůza! Teď se to bude jezdit!

A na kolik tě ta výměna přišla?

Pomohl mi kámoš, byl jako viník, jde to z povinného ručení ZADARMO! Někde dávají i dálniční známky zadarmo! Ale je dobré aby viník měl auto na leasing jinak mu vezmou bonusy za 2 roky! Jinak hotově by to bylo 6500,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem měl na Fabii, holt tyhle dnešní skla nic nevydrží! Teď jsem měnil sklo, jednak že už v létě protí slunci přes to nešlo koukat a jednak že jsem dostal čistý zásah kamínkem od VW Golfa "děkuji"!! Sklo tam bylo od začátku (99) a ty ďubky no hrůza! Teď se to bude jezdit!

A na kolik tě ta výměna přišla?

Pomohl mi kámoš, byl jako viník, jde to z povinného ručení ZADARMO! Někde dávají i dálniční známky zadarmo! Ale je dobré aby viník měl auto na leasing jinak mu vezmou bonusy za 2 roky! Jinak hotově by to bylo 6500,-Kč

nebo sluzebku :-) a kdyz ho nemas jeste prasky neni nic jednidussiho nez do nej zevnitr kapku tuknout v miste ty dupky od kaminku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě to sklo jednou na OI při škrábání rovnou prasklo. Takže zásada je, hlavně ho mít pojištěný.

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kolik tě stojí ročně pojistka skla? a kolik stojí nové sklo? jak často ročně měníš? to je otázka do diskuze, zda se to vyplatí :(

Určitě vyplatí ;) . U ČP mám připojištěný okno za 500 ročně a nový Octu stojí cca 6500,-. Auto mám 2 roky a už jsem jednou okno měnil takže jsem v plusu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...