Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Já bych se v takový situaci fakt neudržel a rozkopal ho do mrtě

asi tak nějak ........ když jsem viděl jak to řeší poliši tak mě brali všichni čerti ............. to už je druhej pokus na stejným místě ..... je to evidentní že to dělá někdo místní ...... stejně na to sejří ........ projedou autem jedenkrát za noc a to není den kdy by tam nemělo nějaký auto vymlácený okno :aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je v prdeli, člověk si pojistí tu záslepku,ale jak on se tam nemůže dostat tak rozjebe cele dvěře, ach jooo :(

asi tak nějak ...... jsou to pěkní zmrdi ........ řek bych že to dělají místní "hnědočeši" ...... asi si přece jen ten zbroják udělám :kol-29::kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja vcera vecer odpad a nerekl jsem ani jedna ovecka... :D

No to já taky, předtím jsem koukal na Shrecka a pak proběhla návštěva nálevny a to už mělo docela rychlej spád... lol

JO taaaaaaak!Ja prave ani do ty nalevny nedosel..A to me Baurak tahal.. ;)

si mladej kluk a hovno vydrzis...byla velka sranda...a navic kdyz jsem tam potkal Ovidiuse...no ma nejaky fotky tak jsem na to zvedavej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznatek z dnešního dopoledne :kol-137::kol-137::kol-143::kol-22:kol114kol114kol114:076

Taky mě to potkalo ale odnesl to jen zámek rádio a pár osobních věcí....

Tobě to teda pěkně vykur..li!!!

Cejtím s tebou!!! Umlátit ZMRDY!!!! :aggressive: :aggressive:

Editováno: , autor: KOKYN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznatek z dnešního dopoledne :kol-137::kol-137::kol-143::kol-22:kol114kol114kol114:076

Taky mě to potkalo ale odnesl to jen zámek rádio a pár osobních věcí....

Tobě to teda pěkně vykur..li!!!

Cejtím s tebou!!! Umlátit ZMRDY!!!! :aggressive: :aggressive:

No dostat ho do ruky tak by to nejspíš takhle dopadlo :aggressive: jsem vzteky totálně nepříčetnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...