Přejít na obsah

PPL a zkušennost


cosby

Doporučené příspěvky

Takže mám katastrofální zkušennost s PPL.Dne 20.12 byl odeslán z Prahy do Štramberka balík.Dne 2O.12 byl přijat v depu v Ostravě.Dne 21.12 byl na rozvozu,ale vrátil se zpět do Depa.Dnes jsem zjišťoval proč.V PPL mi řekli,že adresa neznámá,neuplná.Volal jsem odesilateli-UMAX CZECH kde mi řekli ,jakou adresu uvedli.Byla naprosto v pořádku a kompletní.Volal jsem zpět do PPL a řekl jim to,že adresa byla kompletní,tak se vymlouvali na to,že řidička tam je týden a asi to nenašla,tak jsem jim řekl,že Štramberk má jednu širokou cestu,jinak uličky,kde by se paní s dodávkou těžko dostávala,že bydlím na té široké ceště,cca 10m od baráku mám hasičáru a cca 5m mám poštu a kdyby měla hubu,stačilo by se zeptat.Ona prý neměla na mě telefon,což je sice pravda,ale snad má hubu.Měl to být prezent na vánoce,tak si asi dovedete představit,jak ve mě vaří krev.Myslel jsem,že se jedná o profíky a né o diletanty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to o ridici, taky pouzivam PPL casto, pokud nebyl uveden telefon, je to blbe, je jasny, ze kazdej vi, ze se staci zeptat, ale vis jak to je - oni maji plny auto baliku, navic pred vanocema jezdi taky treba od rana od sesti do noci (nez se vrati na depo) a i nekolikrat se otaceji, takze nemaji naladu neco zjistovat, kdyby byl telefon, verim, ze by zavolali. Tim se jich nezastavam, je to jako vsude - o lidech. Taky s nima mivam problemy, ale v tomhle pripade i chapu ty nervozni ridice, ze proste nemaji naladu to zjistovat - i kdyz na tvem miste bych byl taky nasranej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné,že pokud by měl telefon,zavolá,ale Štramberk má 3000 obyvatel a jednu širokou cestu na které bydlím.

cosby, to je stále jak hledat jehlu v kupce sena... ať ti příště ta FA napíše na tu zásilku - ten barák, kde stojí Sup a Golf :p

a paňmáma bude hledat nějakýho ptáka a golfové hřiště lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nepoužívám, protože jsem měl několikrát tu čest s jejich šoférama a dodávkama, jezdí jako prase a poslední setkání už bylo tvrdě na brzdy, prostě předjíždí proti protijedoucím a spoléhají, že se uhnu do pankejtu, proto je nepodporuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojenost s PPL tak půl na půl. Záleží fakt na pilotovi jestli Ti ráno zavolá. Mi nevolal, ale POUZE prozvonil. Kdybych na neznámé číslo nereagoval a nevolal zpět, tak je jedno kde bydlíš, třeba i na poště. Prostě Tě hledat nebude!!! Tys tam nedal telefon tak si měl smůlu. Zásilek mají hafo tak do ruky vozí jen s tím telefonem, jinak depo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby se zlobí Cosby bude zlí :smich:

já zatím žádnej problém, vždy teda dám telefon k objednávce, ráno zavolají v kolik přijedou a upřesní si místo a je to OK

ad spůsob ježdění: není to o firmě ale o lidech takže ať je to DHL, PPL, ČP, ... furt je to o lidech, jde spíš taky o to že PPL jezdí nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby se zlobí Cosby bude zlí :smich:

já zatím žádnej problém, vždy teda dám telefon k objednávce, ráno zavolají v kolik přijedou a upřesní si místo a je to OK

ad spůsob ježdění: není to o firmě ale o lidech takže ať je to DHL, PPL, ČP, ... furt je to o lidech, jde spíš taky o to že PPL jezdí nejvíc.

a taky mají nejvíc nabořených aut, jen tak mimochodem, zeptejte se jich někdy, myslím šoférů, v kolik ráno vyrazil a kolik má za sebou km a kam ještě pojede, docela hustý, jeden takovej letec nám sestřelil montérský auto, ani se nedivím, nemám je ráááád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, PPL, poslední čtyři zásilky doručené se značným zpožděním a hladvě obaly totálně poškozené. Loni jsem si nechal přes PPL posílát PC, ošlo, ale uvnitř skříně lítal chladič procáku, teplotní čídla atd. Na jejich omluvu, je to hlavně řidičem, ten předchodí pokaždé zavolal kdy dojede, a cunu, současný místo toho aby zavolal si přijede v průběhu dne a ani se neuráči vystoupit z dodávky. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přijímám zboží do firmy (krabice cca 70 kg a metr výšky), jezdí k nám pořád ten stejnej řidič od Toptrans. Hrůza. Každá ta krabice je v hodnotě 8-10 tis. Kč a on to plošinou sveze na zem, postaví na asfalt a kolega to vozí do baráku. Už jsem tomu řidiči několikrát nadal, ale asi je hluchý. :blbec: vždycky to tam postaví a auta to objíždí, divím se, že to ještě nikdo neporazil. Soukromě byl od nich nechtěl žádné služby. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to vyzvedl a to co jsem jim řekl si asi za rámeček nedali.Byl jsem osobně v depu a ty jejich kurevské výmluvy,že adresa je nečitelná atd,přitom to přečetl i Kuba a ten má 9 let.Přišel jsem k okýnku,řekl číslo balíku,on to cca 20 minut hledal,pak jsem se naklonil přes okýnko,balík se svým jménem byl vedle jeho židle tak jsem řekl kolegyni,ať ho jde zavolat ze skladu,že balík leží vedle jeho židle.No dobrý pořádek tam mají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se hodně zhoršily.Jak píše Cosby nedělají si s tím žádnou hlavu. Osobě se mi stalo,že jsem čekal zásilku a 1den od oznámení nic,2den-nic tak to šlo asi týden a pak koukám na netu,že zásilka nedodána zákazník nepřítomen,přitom manželka čekala den co den. Následující den volám do depa ,co jako za nesmysl a oni,že řidič nestíhal tak to přivezl zpátky. Oči mě zrudli,no napíšu to slušně byl jsem hóóódně sprostý a položil jsem fón. Další zásilka za zhruba měsíc OK. Listopad, opět problém tak mám z celého PPL divný pocity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím marným čekání na balík mám zkušenosti u České Pošty..... čekal jsem na to jako debil doma a za týden se ve schránce objevila druhá upomínka, nikdo nezvonil, nikdo nedal lísteček......... taky jsem si na poště zanadával, ale asi byli zvyklí nebo absolvovali kurz asertivity, byl jim to u prdele..... jo a byl to expresbalík :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to všade - ja som čakal pred sviatkami balík cez UPS, bol prioritný s doručením do 24 hodín a došiel po 8 dňoch (vrátane víkendu). A keď som sa sťažoval, tak sa mi dostalo odpovede, že čo by som chcel, idú Vianoce a nech som rád, že balík nedorazil až budúci rok. A vraj "Synchronizované doručovanie" :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to malinko OT, ale Pošta je na tom podstatně hůř.

Čekal jsem velmi důležitý doporučený dopis a byl jsem doma každý den. Vidím, že pošťačka vyšla ze vchodu a jde dál. Jdu teda jen tak do schránky pro blbosti a letáky a tam lístek o nezastižení. Letím za ní ven a ona mi natvrdo do očí lže, že lístek tam dávala už včera. Měl jsem sto chutí ji v tu chvíli zabít. :blbec: Odpoledne mi při osobním vyzvednutí řekli, že když tvrdí, že to tam dala včera tak to tam dala včera a že jsem asi nebyl doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme ve firmě s PPL dobrý skušenosti, i když se teď měnili řidiči. Horší to je s DPD. Ten k nám jezdí pozdě odpoledne a když to nestihne do šesti večer, tak klidně zásilku odevzdá zpátky s tím, že zákazník odmítl převzít zásilku. Pak zas volá dodavatel, proč to vracíme, když jsme si to objednali a mi jsme naopak nervní, proč nám to oni neposlali... UPC a pošta taky v pohodě. A nejlepší je Westel, ale ti zas jezdí jen pro jednu firmu...

Jinak jak to chodí u PPL nám říkal náš bývalý zaměstnanec - ráno ve 4 vyjede z Humpolce jeden řidič, cestou nabere další tři a hurá do Budějovic do depa. Přebere papíry a naloženou dodávku a v 6 vyráží na svoje kolečko. V 18 by měl auto zase přistavit zpátky do depa. Dvě hoďky domů a ráno na novo. Taky se jim stalo, že na jednoho čekali tři hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...