Přejít na obsah

Polská dálnice rulezzzzzz!


TomasB

Doporučené příspěvky

Už jste určitě zaznamenali tu geniální novinku. V Polsku stavěli dálnici a aby to bylo rychleji, tak to brali z obou stran. Ale nějak se sekli a napojení obou úseků se jim minulo o 5,5km!!! :smich::smich::smich::smich::smich::smich:lol

Už jsou asi přehřátí z pánbíčkářství.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy to bylo, to mi nejak uslo :)

TV noviny na Nově, včera večír :t Holt promovaní inženýři... :D

Jsem zvědavej, jak to teď vyřeší s tím napojením....asi budou mít trošku delší dálnici s více zatáčkama :)

Ale jedno pozitivum bych na tom přece jen viděl: aspoň je někde na světě ještě větší kocourkov než u nás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to v těch zprávách viděl, tak jsem si hned vzpoměl, jak jsem koukal na dokument jak se stavěl tunel po La Manchem, razili to proti sobě z anglické a francouzské strany a když to propojili tak to bylo až na pár cm přesně. A v Polsku se s dálnicí na zemském povrchu seknou o víc jak 5km, to mi není jasný, jak to dokázali. :wacko::doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co je na tom pravdy, ale jestli jo tak je to fak k posrání smíchy  :smich:  :smich:

Úplně vidim jak to dělali dvě firmy a domluvily se že skončí u nějakýho města. A dohoda zněla, obejdeme to z leva  :smich:  :smich:  :smich:

Krasne povedane :smich::smich::smich::smich::palec2:

Podla mna je to na milion percent blbost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova to vysílala 2.1., to už je na novoroční kachnu pozdě. Archiv vysílání aktualizují trochu se spožděním, cca 1 den, teď už by to tam mělo být...

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238p=TNOVINY

...stačí dát přehrát TV noviny z 2.1.

opakuji se, ale není to tam. Vzhledem k tomu že je to kachna tak se k tomu Nova nehlásí

Vždyť jsem to už osvětlil o dva příspěvky výše. Je to jen ve fázi plánů, kdy jim na sebe nepasujou, protože jeden ouřada hot a druhý čehý. Tak ty firmy teď čekaj až se dohodnou, aby mohli pokračovat.

Kurňa, to neumíte polsky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova to vysílala 2.1., to už je na novoroční kachnu pozdě. Archiv vysílání aktualizují trochu se spožděním, cca 1 den, teď už by to tam mělo být...

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238p=TNOVINY

...stačí dát přehrát TV noviny z 2.1.

opakuji se, ale není to tam. Vzhledem k tomu že je to kachna tak se k tomu Nova nehlásí

Vždyť jsem to už osvětlil o dva příspěvky výše. Je to jen ve fázi plánů, kdy jim na sebe nepasujou, protože jeden ouřada hot a druhý čehý. Tak ty firmy teď čekaj až se dohodnou, aby mohli pokračovat.

Kurňa, to neumíte polsky? :D

Já reagoval na vodníhomužíka, v archívu to není a není a není a není a není a není kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...