Přejít na obsah

Motor 1.6 MPI 75 kW


petrenka

Doporučené příspěvky

já jel s mojí starou O I. 1.6 MPI 75 kW nejvíc 185 km/h... teda tenhle údaj byl na tacháči... jinak tu spotřebu máš dost drsnout... ale jestli vidím dobře, tak máš zase Combi že? podle té spotřeby co píšeš, když to srovnám s tím mým dvoulitrem FSI 4x4, tak mě to bere řádově o litr víc... čekal bych větší rozdíl... s O I. jsem jezdil město pod 10 l... dost záleží na stylu jízdy imo! ;)

hmm ta 1,6 totiz tahne od 3000 ot /min , blbe se mi s tim rozjizdi na jednicku a na dvojku po meste, neustale mi to poskakuje pri poustni spojky. tak ji musim zase trochu primacknout, je to trochu divny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ta 1,6 totiz tahne od 3000 ot /min , blbe se mi s tim rozjizdi na jednicku a na dvojku po meste, neustale mi to poskakuje pri poustni spojky. tak ji musim zase trochu primacknout, je to trochu divny

Já mám pocit, že už docela táhne od 2500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk jezdí tak nějak automaticky... teď už si nedovedu vybavit, od kolika ot. to táhne..., ale co jsem to autí měl 4 roky, tak jsem nezazanmenal žádný problémy... akorát se mi auto párkrát dusilo... bývalo to v zimě při rozjezdu na jedničku... jinak jsem byl spokojenej... právě i se spotřebou! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk jezdí tak nějak automaticky... teď už si nedovedu vybavit, od kolika ot. to táhne..., ale co jsem to autí měl 4 roky, tak jsem nezazanmenal žádný problémy... akorát se mi auto párkrát dusilo... bývalo to v zimě při rozjezdu na jedničku... jinak jsem byl spokojenej... právě i se spotřebou! :)

jo to se mi taky stalo, to je tim ze sem chvatal a slapal na to , tak to nema rad za studena hned po startu, musi se na nej z lehka az se zahreje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

190 sem tam mel z kopce na chvilku a motor byl u cervenyho na otackach. Tak na to prdim, ale on tvrdil kdyz O1 s 1,6 MPI 75kW toci 200 takze s rezervou berme 180 tak ma aktualni spotrebu kolem 11-12. Mozna to zaokrouhli moc dolu si myslim. Me by brala tak 14 litru u O2.

mám taky 1,6MPI.tachometrově udělám 200 a podle GPS jedu 190.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel 1.6 MPI v O1 a tam mi udelala tachometrovych na rovince (zadny mirny kopecek) 200 rovnych. Nyni s 1.6 FSI na stejnem useku 210 tacho.

Dlouhodobá spotřeba 5,9 l/100 km a pri maximalce na dalnici je aktualni spotreba asi 16 l/100 :-)

Nejnizsi spotreba : to jsem mel kdyz jsem jel z horske chaty dolů do jeseniku. Celkem trasa 15 km a vysledna hodnota na mxidotu 1,2 l/100 km :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukněte se po ventilu pro přestavování sací vačky.Občas může zadrhávat,pak je ztoho diesel........Že bych napínal?Tohle je teda stará věc,aspon u Nás....

Dá se ta vačka s ventilem promazat nebo musím do servisu občas mi to přijde jak diesel takový cvakání hlavně při startu studeného motoru nebo při prudké akceleraci.Napište prosím zkušenosti nebo radu. Díky. mám1.6 FSi dávám benzín 98

Editováno: , autor: JURIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Motor 1.6 MPI 75 kW
  • Ondra16V uzamkl následující téma
  • Pawouk odemčeno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...