Přejít na obsah

Stěrače - jaké vybrat?


wascheck

Doporučené příspěvky

Ano na O2 jsou právě aerotwiny již z výroby, stejně jako na všech ostatních koncernových a dalších nových vozech. Používají ale jiný způsob uchycení, než staré stěrače. Protože o aerotwiny s uchycením na původní ramínka, jako třeba O1, je mezi zloději velký zájem, řešil jsem to výměnou celých ramen, protože aerotwin lišty O2 se dají dát jen na auta kde již stejné lišty byly, a tedy, a doufám, že oprávněný, předpoklad, že o ně takový zájem nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám aerotwiny (od Bosche) cca 1/4 roku. Co se týká stírání 100% spokojenost. Mám jenom jeden problém, zvýšil se aerodynamický hluk. Známý má O II, u něj jsem vypozoroval, že stěrače hlučí jen při stírání, mne na O I hlučí i při normální jízdě.

Posazovali jste stěrače nějak níž, aby se schovali za kapotu?

Editováno: , autor: ladas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si koupil v mototechně gumičky se silikonovým přídavkem stála jedna gumička 15,- Kč a jsou dobrý celou zimu.......... :palec2: Jinak já pořád řeším jak udělat aby zadní stěrač doléhal na sklo i v poloze svisle......vynechává nahoře a dole :o

Editováno: , autor: Píďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Měl jsem Aerotwiny na původních ramínkách, a prostě nad ně není, nevím co taky furt kdo řešíte. Mají jen dvě nevýhody - cena a zájem zlodějů.

Protože jsem takhle o jeden! z nich přišel, řekl jsem si že to chci vyřešit tak, abych měl klid, a nemusel se o ně bát - koupil jsem komplet ramena i lišty z Octavie 2 - taky aerotwiny samozřejmě.

Je radost s nimi jezdit v dešti  B)

Capo: můžeš dát sem foto pls. jak vypadají ty orig. ramínka se stěrači z OII na tvé OI ? Díky.

Editováno: , autor: ///M5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Aerotwiny na původních ramínkách, a prostě nad ně není, nevím co taky furt kdo řešíte. Mají jen dvě nevýhody - cena a zájem zlodějů.

Protože jsem takhle o jeden! z nich přišel, řekl jsem si že to chci vyřešit tak, abych měl klid, a nemusel se o ně bát - koupil jsem komplet ramena i lišty z Octavie 2 - taky aerotwiny samozřejmě.

Je radost s nimi jezdit v dešti  B)

Capo: můžeš dát sem foto pls. jak vypadají ty orig. ramínka se stěrači z OII na tvé OI ? Díky.

je to komplet vymeneny za raminka a stíratka z O2 -ma to jednu vyhodu ze misto 530 a 475 mas 600 a 475

druha moznost jsou komplet sterace z golfa 4 2001-2004 jsou naprosto stejny jak na O1 530 a 475

zatim shánim oba dva typy ale starsi zatim nikde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to komplet vymeneny za raminka a stíratka z O2 -ma to jednu vyhodu ze misto 530 a 475 mas 600 a 475

druha moznost jsou komplet sterace z golfa 4 2001-2004 jsou naprosto stejny jak na O1 530 a 475

zatim shánim oba dva typy ale starsi zatim nikde

Tak to mám taky, komplet bez úprav z Octy II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to komplet vymeneny za raminka a stíratka z O2 -ma to jednu vyhodu ze misto 530 a 475 mas 600 a 475

druha moznost jsou komplet sterace z golfa 4 2001-2004 jsou naprosto stejny jak na O1  530 a 475

zatim shánim    oba dva typy ale starsi zatim nikde

Tak to mám taky, komplet bez úprav z Octy II.

Můžeš dát sem foto? Jde mi o to, jak stěrač doléhá na straně spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to komplet vymeneny za raminka a stíratka z O2 -ma to jednu vyhodu ze misto 530 a 475 mas 600 a 475

druha moznost jsou komplet sterace z golfa 4 2001-2004 jsou naprosto stejny jak na O1   530 a 475

zatim shánim    oba dva typy ale starsi zatim nikde

Tak to mám taky, komplet bez úprav z Octy II.

Můžeš dát sem foto? Jde mi o to, jak stěrač doléhá na straně spolujezdce.

Nějak jsem to neprohlížel, ale mě doléhá snad celej, kdyžtak na to zítra mrknu a vyfotím detail...stírá to pekfektně, jedno setření a je okno čistý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to komplet vymeneny za raminka a stíratka z O2 -ma to jednu vyhodu ze misto 530 a 475 mas 600 a 475

druha moznost jsou komplet sterace z golfa 4 2001-2004 jsou naprosto stejny jak na O1   530 a 475

zatim shánim    oba dva typy ale starsi zatim nikde

Tak to mám taky, komplet bez úprav z Octy II.

Můžeš dát sem foto? Jde mi o to, jak stěrač doléhá na straně spolujezdce.

Nějak jsem to neprohlížel, ale mě doléhá snad celej, kdyžtak na to zítra mrknu a vyfotím detail...stírá to pekfektně, jedno setření a je okno čistý...

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na O2 jsou právě aerotwiny již z výroby, stejně jako na všech ostatních koncernových a dalších nových vozech. Používají ale jiný způsob uchycení, než staré stěrače. Protože o aerotwiny s uchycením na původní ramínka, jako třeba O1, je mezi zloději velký zájem, řešil jsem to výměnou celých ramen, protože aerotwin lišty O2 se dají dát jen na auta kde již stejné lišty byly, a tedy, a doufám, že oprávněný, předpoklad, že o ně takový zájem nebude....

mám to samé co capo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuj tak ste O2 to tam mas hrozne nasazeny ,bud to prevarit nebo  si radeji sezenu z G4

Sežeň si co chceš... fuck

teda taky mě ten design nijak nenatěšil na to, abych to hned letěl koupit, musím to ještě okouknou někde naživo v reálu.... ;)

Já neříkám že to tam sedí nějak extra, někdo tady to chtěl vidět jak to vypadá tak jsem to vyfotil...až se mi bude to chtít doladit tak to udělám, ale teď mám trochu jiný starosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...