Přejít na obsah

Sportovní podvozek - jaký vybrat?


keny

Doporučené příspěvky

Komplet

ja nevim, ja sem treba spokojenej s RS podvozkem, oproti serii je to celkem rozdil...sedi vyborne, snizeny to je este prijatelne...a cena neni tak hrozna! :)

No mi to prijde ze se to jeste porad dost naklani, a pri prujezdu leva-prava (nebo naopak samozrejme :)) to je takove neklidne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet

ja nevim, ja sem treba spokojenej s RS podvozkem, oproti serii je to celkem rozdil...sedi vyborne, snizeny to je este prijatelne...a cena neni tak hrozna! :)

No mi to prijde ze se to jeste porad dost naklani, a pri prujezdu leva-prava (nebo naopak samozrejme :)) to je takove neklidne.

tady v tom mi to prave prijde uplne super, treba je to stavem toho podvozku, me to pri tomdle prujezdu prava-leva, nebo i opacne :t sedi hodne dobre, bez houpani...tak nevim, treba ses zvyklej na lepsi odnekud.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě zajímá snížení. Kolik by stály pružiny z RS? Snížené je to prý 2cm. Mám strach to snížit o 4cm aby mi to neškrtalo, když budu naložený. Ale každý psal , že to škrtat nebude tak nevím.

no hele, tak to nevim, ja obcas skrtnu, ikdyz nejsem nalozen a hlavne zima, to je silenost, to bez strtancu proste nejde, nekdy si pripadam jak sneznej pluh....ta hrouda mezi kolama se bere furt...... :(<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mas snizeny o 4cm nebo o 2cm? Ja budu mit 8x17 pneu 225x45x17

no ja mam origo RS...mam na tom ted zimaky 205/55/R 16....na spiderech 16'' a proste obcas skrtnu, a ty hroudy snehu beru celkem pravidelne, o vikendu sem koukal zespoda na naraznik a dobra prasarna...!!! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet

ja nevim, ja sem treba spokojenej s RS podvozkem, oproti serii je to celkem rozdil...sedi vyborne, snizeny to je este prijatelne...a cena neni tak hrozna! :)

No mi to prijde ze se to jeste porad dost naklani, a pri prujezdu leva-prava (nebo naopak samozrejme :)) to je takove neklidne.

No,pricnou stabilitu spis vyresis stabilizatorama nez tvrdosti tlumicu a neverili by jste,co dela za divy zadni naprava kdyz s ni neco udelate,respektive ji udelate tuzsi na zkrut.

Jinak podvozek bych volikl zakladni od HP ( http://www.hpsporting.cz/sporting.htm ) Je tam cena 12tis bez zadnich pruzin + 2tis obe pruziny. Jinak je tam vyborna spoluprace a da se tam cokoliv domluvit a udelat na zakazku. Pritvrdit,zmekcit apod.. Jinak podvozek se da kdykoliv vzit a zrepasovat "za hubicku". Pochybuju ze tohle pujde udelat s podvozkem Supersport a jemu podobnym.. Vypada to jako bych byl od nich a delal jim reklamu,ale jsme jejich docela casty zakaznik a nemam s nima jedinou spatnou zkusenost. Akorat ted trosku pokulhavaji dodaci lhuty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mas snizeny o 4cm nebo o 2cm? Ja budu mit 8x17 pneu 225x45x17

Jezdil jsem se svym RSem celý léto na 225/45 R17 a škrtnul jsem si zadním kolem o podběh jen asi 2x za celý léto, pokud se dobře pamatuju, ale to bylo v 5-ti lidech a s plným kufrem.... Navíc ve 150 km/h na dálnici, kde je takovej hup, jinak naprosto v pohodě. Spíš by ses měl zaměřit na ETčko, abys je neměl moc vystrčený, pak by ti po snížení mohly kola občas škrtnout :)

Editováno: , autor: Kuči
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem KW, ale na GIII a byl jsem spokojenej. sníženo o nějakých skutečných 80mm a uz bych to nechtěl. ted mam origo sport podvozek Škoda -30mm a pohoda. se značkama jako KW, Eibach, Koni rozhodně chybu neuděláš a dneska bych si už koupil stavitelnej, když už ne tuhostně, tak minimálně výškově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...