Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ale tak me to delala jeste nez jsem mel odblok, cili to musi byt necim jinym. Bud si to nerozumi nebo jestli to nedela zem, zjistil jsem ze snad audience mela jinde zem - jiny pin. Je to mozne?

Tak to ti vážně neporadím, jen ze zkušeností vím, že když jsme v servise resetovali elektroinstalaci vozidla odpojením autobaterie, tak po opětovném zapojení se problikávání minimalizovalo /cca při každodenním užívání vozidla na 2 probliknutí týdně/ a to se už dá přežít :)

Jak se daří problém řešit tobě? Bez odbloku mi to však nedělá vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuner si dej inzerát nebo hledej po inzerátech.

Co se týče blikání displeje a podobně,myslím,že není na místě to řešit,pokud nemáte navi z výroby a originál.Ono když se podíváte,kolik a za kolik se prodávají,tak jsou to buď čorky z nových,nebo vyzmetkováne z fabriky,ale nesešrotovány,takže třebas byly vyřazena právě kvůli tomu ataky co jsem už viděl,je spousta skládaček a ti co je skládají o elektronice nemají ani páru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky problem ze z casu na cas mi vypadne zvuk a neprehrava cd ani dvd. Niekedy nepomoze vypnut zapnut, ale zatial to vzdy ked som nechal auto aspon pol hodinku zamknute a vratil som sa tak po nastartovani alebo zapnuti vsetko fungovalo normalne. Oct II L&K 2.0 TDI Columbus MR 2009, vyrobene 20tyzden 2009. Viete niekto povedat o aku chybu sa jedna? Dakujem

Zabudol som napisat ze vsetko naormalne svieti, spoji sa s mobilom dokonca aj hovor mi bezi len nemam zvuk....

Editováno: , autor: wrc5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuner si dej inzerát nebo hledej po inzerátech.

Co se týče blikání displeje a podobně,myslím,že není na místě to řešit,pokud nemáte navi z výroby a originál.Ono když se podíváte,kolik a za kolik se prodávají,tak jsou to buď čorky z nových,nebo vyzmetkováne z fabriky,ale nesešrotovány,takže třebas byly vyřazena právě kvůli tomu ataky co jsem už viděl,je spousta skládaček a ti co je skládají o elektronice nemají ani páru.

Mohol by som poprosit P/N na hybridny tuner a kabelaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuner si dej inzerát nebo hledej po inzerátech.

Co se týče blikání displeje a podobně,myslím,že není na místě to řešit,pokud nemáte navi z výroby a originál.Ono když se podíváte,kolik a za kolik se prodávají,tak jsou to buď čorky z nových,nebo vyzmetkováne z fabriky,ale nesešrotovány,takže třebas byly vyřazena právě kvůli tomu ataky co jsem už viděl,je spousta skládaček a ti co je skládají o elektronice nemají ani páru.

No konkrétně moje navi byla zakoupena přímo ve Škodovce /žádná čórka :) a je za penízky :) / tudíž nepředpokládám, že by to byl šunt :)

Navi však problikávat začala po instalaci odbloku. Osobně a po konzultaci s některými profíky tady z fóra jsem přesvědčen, že zakopaný pes je někde v kostře nebo jiné malicherné závadě někde jinde na elektroinstalaci ve vozidle, která se začne projevovat právě takhle a jinak se nikde jinde neprojevuje.

Věřím, že na to však někdo časem přijde no a nějaké jedno či dvě probliknutí na 500 km neřeším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez problému...

Měl jsem celkem staženou pr..l.

Zkusil jsem upgrade 1T0035680C (origo ve FL Octavii).

Na první pokus se ke konci objevila chyba gatewaye,

druhý pokus proběhl bez chyby, ale audio nešlo (rádio ani mp3),

třetí pokus se končeně povedl (ale úspěšnému třetímu pokusu předcházelo dalších aspoň 5 neúspěšných s chybami při bootování, nenačítáním disku a podobně).

Takže jsem s tím pár hodin strávil...

Když člověk něco neumí, tak to stojí za to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je naprosto jasné, něčím podobným se živím.

Bohužel jste všichni znalí mírně řečeno z ruky, takže jsem to nejdřív zkusil sám.

A chybami se člověk učí :-)

Bohužel netuším, v čem jsem chybu dělal, postup je naprosto triviální...

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to mas ofiko koupene u skodovky, tak to reklamuj ne ?

To s tebou souhlasím, ale už jsi někdy něco ve škodovce reklamoval?? Odpověď zní, že tahle navi do vozidel roku 2007 pokud není montovaná přímo z výroby nepatří a tím je problém vyřešen, tedy pro ně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...