Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Takže mám nějaké nové info ohledně té nové navigace - stejně jako shodný model pro VW se i tahle škoda navi nejprve musí aktivovat v autorizovaném servisu, kde přes internet dostanou od škodovky aktivační klíč (po odsouhlasení výrobního čísla navigace), ten hodí do navi a pak to frčí. Musí se teda ještě udělat odlbokování obrazu za jízdy....

takže touto ochranou se zamezí jejich šíření mezi zloději, protože se to vždy musí online aktivovat ve škodovce. A hlavně, kontrolujou VIN auta a VIN navigace, takže jakmile zmizí z auta a dá se do jiného, už tam nebude souhlasit VIN auta a nepůjde to aktivovat. Dá se předpokládat, že se to jen tak nepodaří nějak na černo aktivovat, když jo, tak to ale bude chvíli trvat.

A to jsi zjistil kde?? Má klasický pin, jako všechny navi předchozí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by, keby to vodiča pár dní vyzývalo, že to nemá aktivované, preto mu to nefunguje a potom by mohlo explodovať len niečo vovnútri, alebo by sa tam čosi vyskratovalo a došlo by vážnemu poškodeniu. Ale aj tak si nerobím ilúzie, určite sa čoskoro objaví spôsob, ako tú autorizáciu obísť.

Ešte keby to okrem obrazového DVD vedelo aj DivX a TV, tak to by som sa nechal nahovoriť už aj ja, zarytý odporca takýchto zlodejov lákajúcich vecí.

Kto sa už s tou navi stretol, zobrazuje aj parkasistenta?

Zobrazuje a moc hezky, ale jen nového, bez výměny stávající jednotky smolík a TV umí, když připojíš TV tuner, který je mimo jiné analog i digital.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by, keby to vodiča pár dní vyzývalo, že to nemá aktivované, preto mu to nefunguje a potom by mohlo explodovať len niečo vovnútri, alebo by sa tam čosi vyskratovalo a došlo by vážnemu poškodeniu. Ale aj tak si nerobím ilúzie, určite sa čoskoro objaví spôsob, ako tú autorizáciu obísť.

Ešte keby to okrem obrazového DVD vedelo aj DivX a TV, tak to by som sa nechal nahovoriť už aj ja, zarytý odporca takýchto zlodejov lákajúcich vecí.

Kto sa už s tou navi stretol, zobrazuje aj parkasistenta?

Zobrazuje a moc hezky, ale jen nového, bez výměny stávající jednotky smolík a TV umí, když připojíš TV tuner, který je mimo jiné analog i digital.

Tj. na mých parkovačkách z MR 2008 to už půjde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Dle info co mám, tak ne (nebo to aspoň neuměly kousky, co kamarád testoval) ...

Tak to byl asi nějaký dobrý tester, co o tom hodně věděl ...

No když s tím kroužil po eřře, tak to ta navi neuměla...jezdil s tím loni, takže pokuď máš nějaký problém....

Hmm, trošku, mezi těmahle lidma se hejbu, dělám tam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by, keby to vodiča pár dní vyzývalo, že to nemá aktivované, preto mu to nefunguje a potom by mohlo explodovať len niečo vovnútri, alebo by sa tam čosi vyskratovalo a došlo by vážnemu poškodeniu. Ale aj tak si nerobím ilúzie, určite sa čoskoro objaví spôsob, ako tú autorizáciu obísť.

Ešte keby to okrem obrazového DVD vedelo aj DivX a TV, tak to by som sa nechal nahovoriť už aj ja, zarytý odporca takýchto zlodejov lákajúcich vecí.

Kto sa už s tou navi stretol, zobrazuje aj parkasistenta?

Zobrazuje a moc hezky, ale jen nového, bez výměny stávající jednotky smolík a TV umí, když připojíš TV tuner, který je mimo jiné analog i digital.

Tj. na mých parkovačkách z MR 2008 to už půjde???

Hmm, ty už je máš? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra....to se nák musí narvat do superba <_< . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra....to se nák musí narvat do superba <_<  . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

No mně nejde o navigaci tu nepotřebuju, ale o radio, dvd, mp3 atd. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POzor DVD ano,ale pouze mapy.Zatím není možné obrazový DVD disk

Opět hloupost, uměla to už hodně dávno.

Není to hloupost.Ona umí DVD multi disk,ale bude to(alespoň prý pro začátek )blokováno.Ale to se může do náběhu zěnit

Není to tak, půjde to od začátku, ale samozřejmě to nepůjde, když auto jede :D To je ale snad jasné ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra....to se nák musí narvat do superba <_<  . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

No mně nejde o navigaci tu nepotřebuju, ale o radio, dvd, mp3 atd. B)

No musel by jsi vyřešit jiné rozměry, proti B5-ce ale nejspíš bych věděl i jak na tu základní komunikaci, že by to i navigovalo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam info, ze bude mit integrovany hardisk (kolik nevim) pro MP3ky (vc. ctecky karet nebo USB portu) a DVD mechaniku i pro video atd. neco podrobnejsiho jsem napsal nekam do threadu o MR2008...

Nemůžu najít ten theatr o MR 2008,můžeš napsat odkaz.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra....to se nák musí narvat do superba <_<  . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

No mně nejde o navigaci tu nepotřebuju, ale o radio, dvd, mp3 atd. B)

No musel by jsi vyřešit jiné rozměry, proti B5-ce ale nejspíš bych věděl i jak na tu základní komunikaci, že by to i navigovalo ;-)

No to je bezva...až to bude v oběhu a za příznivé ceny, tak to promyslim víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra....to se nák musí narvat do superba <_<  . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

nevíte jestli to pujde do stávajících oct a G5tek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Sakra....to se nák musí narvat do superba <_<  . Vadí tomu rozměry díry nebo i elektronika?

Ne, fakt nepůjde, je na CANu 2.0 superb ("starý") je na 1,6, rozměr je kapku jiný a koncept uchycení také, takže je to celé úplně jiné :D i když .... něco mě napadlo B) ale nevím, jak moc by to zobrazovalo, ale nejspíš by zbytek fungoval, to se musí zkusit :palec2:

nevíte jestli to pujde do stávajících oct a G5tek?

Nevím, co je G5tka, ale do do octávie II ano, bude ale problém s tím, že navigace má diverzitní tuner, takže by se hodila druhá rádio anténa, ta je origoš ve skle ... jinak ale ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POzor DVD ano,ale pouze mapy.Zatím není možné obrazový DVD disk

Opět hloupost, uměla to už hodně dávno.

Není to hloupost.Ona umí DVD multi disk,ale bude to(alespoň prý pro začátek )blokováno.Ale to se může do náběhu zěnit

Ja bych řekl že to bude umět i DVD filmy to bude pohodicka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...