Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

To jo, ale on mě poslouchá na slovo....přepíná mezi volbami: rádio(pásmo AM, FM, seznam stanic), media, telefone..., lze dát navigování.....start zadání země, města. Jo mohl jsi být první, komu to naviguje...tak jen rychle sehnat stropní lampičku pro 2 microfony...a už to jede...už to jede...Fakt navi je změněná k nepoznání. Lze vypnout displej, stanice se ukládají podržením tlačítka, a obsluha je stejně komfortní jako na HF sadě, při zapnutí klíčku a stisknutí tlačítka pro vypnutí se objeví na displeji čas a jinak je dispej tmavý...po vysunutí klíčku teprve navi zhasne...A už je i firmware pro starý Maxi-Dot a starý multifunkční volant... :palec2::palec2::palec2: Nemluvím o nastavení času pro zobrazení face climatroniku, návodu na ovládání hlasem, který se zároveň zobrazuje. S tímhle firmwarem je navi o třídu výš.

Ahoj, předem se omlouvám za jistou nervozitu při psaní tohoto příspěvku. Navigaci Columbus vlastním cca rok a půl a přiznám, že jsem registraci na tento portál provedl se záměrem upradovat mojí Navi na hlasové ovládání, prosím tedy kdo by mi mohl pomoci aby mě kontaktoval nebo přímo poradil jak na to.Děkuji Mára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na TRINAXu mam problem s AF (alternativní frekvence). Musim ji vzdy zapinat pres servisni menu RADIO -> SETUP -> AF - ON. Po vypnuti a zapnuti TRINAXe se opet nastavi na AF - OFF. Jde nekde nastavit napr. pres VAG aby zustalo trvale ON ?

fw mam 904. tj. predelavka na Columba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...