Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak to jsem rad ze jsem to nezkousel :)  je teda v pořadku ze jsem tam dal 5238??? vypada ze funguje vsechno.. koupil jsem ho a byla tam 2xxx .. ale kolebka na pačce mi stejne nejde korektně... diky za info nerad bych ho zničil.. jeste bych mel otazečku jake jsou nejnovejsi mapy ?? mam tam map7918

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že se ptá pouze kvůli informaci, mě to třeba taky nějak nejde do hlavy, proč je to dělané tímto způsobem (jako v PC když máš BIOS přímo na procesoru, s tím když se něco stane, taky se s tím nehne...

 

Ale prostě to nejde, kluci by na to už přišli určitě. Půjde o nějakou paměť která bude z výroby naflashovaná a bude nepřepisovatelná. Jak tam nahraješ něco co neumí přelouskat už se sama nedokáže Re-flashnout a zároveň nedokáže ovládat komponenty (abys ji mohl flashnout znovu) prostě je KO a konec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kéž by to bylo jen o 1 paměti eeprom :D SW je uložen va 2 pamětech NAND a 1 NOR. Různé části jsou v různých pamětech, přehrát NOR se ještě i dá.

 

RNS 510 je strašně komplikovaný stroj, je milion HW verzí, není to jako PC :) Sehnat funkční kompomenty dohromady je kumšt.

 

A jako že za 5 koupí kradenýho jo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...