Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

cawte zohnal som si columba, ale potreboval by som sa poinformovat:

1.naco tam sluzi datum ked sa nikde nezobrazuje?

2. existuju rozne ukazovatele parkovacieho asistentu: palickovite ukazovatele alebo plne vykreslovanie prekazok.

 

Da sa to nejak nastavit ? Lebo ovela krajsie je to ako na obrazku c.2 alebo c.3 - plne vykreslovanie prekazok. Dakujem

post-78128-0-34392100-1416129323_thumb.j

post-78128-0-84930300-1416129751_thumb.j

post-78128-0-82559600-1416239032_thumb.j

Editováno: , autor: OctavianusII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapy mam taky problem s kodovanim columbusa

 

cislo radia 3T0 035 680 B

 

kodovanie 00000400000000000000

 

SW 4120

 

a skusal som všeliako kodovat a stale mi nejde  multifunkčny volant inak všetko funguje ako ma ,,co mam zmenit ??  diky za odpovede   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den. Omlouvám se pokud se ptám blbě ale pročítám fora už pár dní a nikde jsem nenašel konečné řešení. Mám ve svém Roomsteru 1,4 16v 2006 patrně od základu navigaci cruise....chtěl bych ho trochu modernizovat něčím barevným. Které radio/navigace je nejlepší, nejvhodnější nebo nebo nejjednoduší pro instalaci a co přesně bude za potřebí měnit? Navigaci bych asi oželel ale Mp3 a parkovací asistent potřebuji. Popřípade je někdo z okolí Litoměřic kdo je schopen něco takového spáchat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ze ani cruise mi nic neukazuje...jen akusticky. Uz mam objednaného Amundsent. Dekuji za odpověď a ještě jestli se můžu zeptat jaké funkce mi budou fungovat mam teď maxidot a ovladani pod volantem HF tam mam parrot takže to neresim. A jak je to s prevodnikem ten by uz v autě měl být když je tam cruise nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové...mám o2 r.v. 2009..nějak se v tom nevyznám a tak jsem pročítal zdejší fora...našel jsem návod na odblok obrazu za jízdy pomocí dvd .takže jdeme na to...vypálení dvd...aktualizace proběhla v pořádku a ejhle..nejde zvuk a nenáčítá žádné media ani dvd ani cd...nic...říkám zkusím znova..přehraju..proběhne v pořádku a columbus nereaguje na nic...jen zapnutí a vypnutí..nejde jinak vůbec nic..at mačkám co mačkám at točím knoflíky,prostě nedělá nic.Ted už vím že jsem hlupák a pouštím se do něčeho do čeho nemám,ale vypadalo to velmi jednoduše.Najde se někdo z Ostravska kdo by mi s tím pomohl prosím?Jsem z toho vážně zoufalý.

 

http://forum.skodahome.cz/topic/127009-odblokov%C3%A1n%C3%AD-obrazu-za-j%C3%ADzdy-columbus/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové...mám o2 r.v. 2009..nějak se v tom nevyznám a tak jsem pročítal zdejší fora...našel jsem návod na odblok obrazu za jízdy pomocí dvd .takže jdeme na to...vypálení dvd...aktualizace proběhla v pořádku a ejhle..nejde zvuk a nenáčítá žádné media ani dvd ani cd...nic...říkám zkusím znova..přehraju..proběhne v pořádku a columbus nereaguje na nic...jen zapnutí a vypnutí..nejde jinak vůbec nic..at mačkám co mačkám at točím knoflíky,prostě nedělá nic.Ted už vím že jsem hlupák a pouštím se do něčeho do čeho nemám,ale vypadalo to velmi jednoduše.Najde se někdo z Ostravska kdo by mi s tím pomohl prosím?Jsem z toho vážně zoufalý.

 

Zkus vytáhnou navi ven a odpoj na chvíli konektory......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, jaký máš Columbus v jakém autě s jakou výbavou... není to jen o tom to aktualizovat, ale o tom, jak je ta aktualizace nakonfigurovaná  :kol-28:

 

Takže musíš alespoň napsat co máš za MR Columbuse, jakou Octavii s jakou výbavou (např. jestli máš maxiDot atd.) a doufat, že ti kluci tady poradí nebo sestaví soft  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...