Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

To si taky myslím, že stačí, když je zúžení ze dvou do jednoho pruhu, tak tam automaticky vyskočí kolony, ale přitom když tam člověk projíždí v 5 ráno, tak je tam sám. :( to se mi moc nelíbí. Buď Columbus dostává špatné informace, nebo neumí s danýma informacemi správně pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuje s tím, co dostává, on si tu hustotu provozu nespočítá :) Pokud z radia dostává info o omezení provozu a možnosti vzniku kolon, tak ti to tam i frkne, stěžoval bych si spíš u provozovatelů radiostanic :D

 

Máš i nemáš pravdu. Jak jsem psal na navigaci PCM 3.1, ta když hlásí kolony, tak tam jsou!!! A podle mne informace taky má pouze z RDS. To je pouze můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . Mate nekdo zkušenosti s ConvertXtoDVD ? převod videoklipu z youtube na dvd format . Vypalil jsem asi 2 dvd v PAL a ty nefungujou třeti NTSC a to najelo ale udelal jsem chybu. Po prehrani prvniho videoklipu se radio vrati zpet do menu dvd ..chtel bych to sloučit at to hraje postupne. vyzkoušim jeste v convertxtodvd odstranit menu a dat automaticke prehravani + sekvencni prehravani.. kdyby mel nekdo zkusenosti stimto programem dejte vedet. uz midošlky dvdčka na zkoušeni tak valim do obchodu :D  jinak zkoušim dvouvrstve dvd verbatim na rychlost 4x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když použiješ nastavení v programu ConvertXToDVD (odstranit menu a dat automatické prehravani + sekvenční prehravani), tak ti to sice pojede pouze do té doby, než sám budeš chtít přehodit další videoklip. Jak to uděláš, tak po přehrání videoklipu se to vrátí na začátek DVD. Aspoň to takhle funguje mě. Jak tohle obejít v programu ConvertXToDVD nevím. Zkus vyzkoušet Nero Vision, radil to ferda25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tento program používam a nemá chybu, prevedie skoro všetky formáty na DVD formát. Pokiaľ chceš ešte robiť úpravy tak vždy najprv na disk a až po úpravách na DVD a nemusíš nič zničiť.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a zkoušel si v nem delat i videoklipy??   :) vypalim videoklipy bez menu - automaticke prehravani - ntsc - dvd DL verbatim - rychlost 2.4x - střim do columbuse a pekně začne videjem 1 a pokračuje.. ale do te doby nez manulane posunu o jeden klip kupředu pak klip dohraje a columbus zacne zase od prvniho videa.. zkoušel jsem na domacim kině a vse šlape jak ma.. tak nevim :) columbus je tak hloupy? :) Ano rad bych jeste vyzkoušel nero vision ale bohužel ho nemam zakoupene takže to nevyzkoušim.. u zkušebni verze to nejde...  neni v tom  convertxtodvd jeste nejaky haček co je třeba nastavit aby to šlapalo v columbusu tak jak má ? :)

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klukům nejde o převod jednoho videa, ale chtějí zaplnit DVD maximálně, takže chtějí na 1DVD naflákat několik videí (filmů) a chtějí aby je mohli přeskakovat jako klasicky u .mp3. V tu chvíli jim nastane problém v podobě skočení zase na začátek DVD a přehrání od začátku, což je vlastně nevyužitelné a nesmyslné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš za co, já to řešil pře 5-ti roky a na nic jsem nepřišel, proto by mě spíše potěšilo, kdyby se machrům (třeba Ferda25, Milhausek, apod.) povedlo zatím nemožné a to přehrání DVD z SD karty, tak bych to využil, jinak vypalování DVD už je podle mě přežitek, mám pár origo pohádek pro děti v autě, to je tak vše...

 

Stejnak za jízdy řídím a nekoukám na film a nikde nestojím že bych měl potřebu se koukat, ale spíše by to byla taková vychytávka, kdyby to šlo z té paměťovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde mi že problem bude asi v kapitolach nemyslite?? protože kdyz do columbuse dam original dvd a chci posunout film kousek dál - o kapitolu dál tak se zobrazi ve ktere jsem kapitole a kolik jich je celkove např. 4/90 a kdyz mam vypalene ty videoklipy dejme tomu že jich mam 60 tak bych cekal ze mi v columbusu ukaze kapitola 1 ze 60 ( 1/60 ) ale ukazuje to 1/1 jako by tam byla jen jednma kapitola . mozna proto se to vždy vrati na video čislo 1 když to človek manualne posune..  možna hloupost ale napadlo me že by to mohlo byt tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POTVRZUJI FUNKČNOST .

 

Nero Vision expres 3 ( i kdyz byly trošku problemy s kompatibilitou ve Win7 ale šlo to )  - Nastaveni nechat tak jak je na PAL - Vlozit videjka  - next - Odstranit menu DVD - next - Burn ( prevede , vypali )  

 

Medium jsem pouzil : DVD+R Verbatim 

Vypalovačka : LG 

 

 

Pro hodne videoklipu doporučuji dvouvrstve DVD aby nedochazelo zbytecne ke sniženi kvality klipu.

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji funkčnost v Nero Video 2015-16.0.01200

 

Nastaveni nechat tak jak je - pouze jsem prepnul na vysokou kvalitu videa - tim padem mi sice na dvouvrstve dvd verbatim vlezlo cca 31videoklipu - pak odstranit menu dvd - pak jsem dal zapsat dvd na disk pc - to trvalo asi hodinu a pul ( trvalo to dele protoze jsem nastavil : Encoding mode : HIGH QUALITY ( 2-PASS - VBR )   . zkusil jsem prehrat na pc  po te jsem dvd soubopry vypalil v nero burning rom na rychlost 4x . V columbusu vse fiči jak má a nevraci se to na začatek dvd po každem prepnuti klipu..takže OK :)

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji tvá slova. Dnes jsem také zkoušel Nero video 2015 v16.0.03000. Jenom se mi zdá kódování o proti ConvertXToDVD 5 delší. Jak se ti zdá výsledná kvalita videa po převodu? Mně přijde u nějakých videoklipů horší o proti ConvertXToDVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano prvni dvd jsem mel dost horsi kvality videi nez u convertxtodvd proto jsem dal v nastaveni aby se kvalita neodvozovala od velikosti dvd ale dal jsem hight kvality ..sice uz jich tam nevlezlo 60 jako u convertxtodvd ale jen cca 35 ale kvalita pekna.. takze spokojen..  kodovani asi delsi taky je no.. teztko rict kodoval jsem to HIGH QUALITY ( 2-PASS - VBR )   takže jeste delši :) ale jsem rad že jsme to vyřešili :D  uz mam vypalene 3 dvouvrstve dvd z klipama tak budu v aute jen prehazovat jak me jedno prestane bavit..  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...