Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

No ale byl jsem v Gleiwitz na burze a tam prodaval nexus za 13000kc a columbus za 20000Kc a dx tam mel taky okolo 7000KC ale buh vi co to bylo kdyz to bylo tak levne!!JO a kurz jsem pocital 7.28KC/1pzl

Tak tam by ji mohl Superfatty střelit, když se jí tak chce zbavit :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokoušel jsem připojit k RNS-510 další monitor, který je namontovaný na stropě. Monitor má klasický CINCH video vstup.

RNS-510 by měla mýt dle popisu RGB výstup. Tak jsem k ní podle zapojení, které je na navi popsané připojil převodník RGB-VIDEO, ale nic mi z něj neleze. Vypadá to, že RGB výstupy na RNS-510 jsou neaktivní a žádný signál z nich neleze.

Neřešil to někdo? Nemusí se RGB výstup nějak aktivovat ( diagnostikou)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo, jaky je vyrobce/model/cena origo tuneru pro Trinax/Columbus ???

Kde se prodava? Krom VW salooonu (da rozum)

Mate nekdo uz rozchozeno odblokovani obrazu na FW 1000 ? A co RGB in/out, kamera (origo).

Nejak totiz u tohodle opevovaneho systemu, nechodej ficurky tykajici se pripojeni cehokoliv (tedy FW 1000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni. Resp. neni tam HW tlacitko TV tuneru, tam se objevi jen dotykove tusim pod Media, po pripojeni tuneru.

Dalsi zadrhel, kterej ocekavam je firmware, podle disk. skupin na vwnavi.com, to vypada, ze veskere pridavne zarizeni typu kamera, A/V IN/OUT blbe resp. vubec nefungujou na firmware 1000 a je potreba udelat downgrade na v. 522. Cehoz se taky desim,nebot fw ceda nejsou nikde k sehnani za rozumnej peniz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni. Resp. neni tam HW tlacitko TV tuneru, tam se objevi jen dotykove tusim pod Media, po pripojeni tuneru.

Dalsi zadrhel, kterej ocekavam je firmware, podle disk. skupin na vwnavi.com, to vypada, ze veskere pridavne zarizeni typu kamera, A/V IN/OUT blbe resp. vubec nefungujou na firmware 1000 a je potreba udelat downgrade na v. 522. Cehoz se taky desim,nebot fw ceda nejsou nikde k sehnani za rozumnej peniz.

Ale jsou=)))Akorat ze 1OOO neprehrajes na 522=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDE JSEM ZALOZIL FORUM ABY BYLO VSE NAJEDNOU ! JEDNA SE O PROBLEMATIKU RNS 510 A VSECH JEHO MODULU

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&a...=650189#p650189

To je od tebe hezke ze jsi je zalozil.

Je zvlastni ze jako majitel take VW B6, jsem se vyrovnal s vetsim obsahem informaci na skoda home foru.

Jini to nedokazali a snazi se diskuzi presunout.

Asi zde neumeji hledat. Pisi o SHome foru o 30 strankach nesmyslu, ale asi nenasli informace v sekci 02-autohifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup na downgrade firmware:

vlozit firmware cd

zmacknout: <Tone>+<Setup>+<Eject>+<Info>(vedle eject)

Nahrati trva pry pres hodinu.

Sam jsem to jeste nezkousel, nemam firmware 1000 abych to vratil pripadne zpatky.

Jinak je uz vydana verze firmware 1020/1022. Co opravuje je zatim nezname.

Pro ty co umi anglicky doporucuji sledovat toto forum: http://www.vwnavi.com naleznou tam mnoho zajimavych informaci o RNS510

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bakšiš???Já jen že za ty CD se dávají tisíce.A to vím,o čem mluvím.Pokud ti padne SW tak pochybuji,že ti někde ve VW nebo škodě nahrají

Nahrajou, ale nechtej dat z ruky kopii. (500skk / flash). Jo a abych uvedl na pravou miru, shanim 1000 nebo novejsi (522 je uz na Emule)

Jo a uz jsem i zkousel nabidnout "tisice", pomoc s louskanim CRC atd. a taky nechtej prodat, pac tady ma plno "service-guys" bobky, ze to nekdo soudruzsky vypusti do netu a "oni" budou mit po zizalkach.

Mimochodem - co dela sw deblokace obrazu? Zustalo jen u slov a zboznych prani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...