Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

BT sady od VW by to umět už měly,protože VW toto nabízí už delší dobu.Jinak trinax,který jsem měl k dispozici je samo offiko,koupen v novým vozem VW.

Co se týče parkováků,tak máš pravdu.S novým Superbem bude zobrazovat na Columbusu.

Jinak odkut jsou nebo nejsou navi s fólii na displeji se rozhodně nebudu bavit tady.Prodávají je kluci na jiných fórech,zdánlivě ve velkém a pokud se nebojí,že jim jednou někdo zaklepe na dveře,je to jen a jen jejich věc..

Jinak mě udivuje,že si někdo koupí novou navi,ví i ni prd,pak shání info jestli půjde nebo nepůjde s tím a tím.

Jinak co se týše SS,tak si myslím,že na 99% bych to rozchodil,ale je tam 1%,tak to zkoušet u cizího nebudu.

Cosby, co to je prosím za nářky a stihomam ?

To jsi nějak přesvědčen, že se Trinax aka Columbus (atd.) dá legálně pořídit jen přes Škoda auto ? A proč by to tak mělo být ? Tu věc Škoda sama nevyrábí (v podstatě jako ostatní), tusím že to pro ně dělá Siemens, a jistě není vázán exluzivitou to neprodat i jinak, zvláště, když to Škoda následně předraží o stovky až tisíce procent...

Není to nic nelegálního a nemusiš tu hned strašit "klepáním na dveře".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co neumíš zapojit ježíš??5 drátů??

Presne tak...ja neumim pripojit ani 3 draty....

Mam rad kdyz lide delaji to co umeji, ja toto bohuzel neumim.Proto jsem se ptal. Rad bych zase nekomu kdo toto zvlada a rozumi tomu zaplatil. Tudiz ocenil jeho um.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, diky za obrazky.... Tak presne tyto kabliky mame...., vzhledem k absenci MTF volantu musim mit v aute tu druhou variantu,ale to zase nastava otazka kdo to zapoji.....?????

Umel byste to nekdo?? Nekdo urcite umel,ale komu by se do toho chtelo??

Odkud jseš? Klidně ti to zapojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYRESENO :

A jeste pro dalsi ctenare....

pokud kouknete na konektor Trinaxe, je tam MIC IN a MIC OUT. Trinax v pohode chodi s BT HF2, jen musite preriznout kabel microfonu a propojit pres tyhle piny. V menu telefonu je pak polozka MIC MUTE. Pokud tohle neudelate, nebude MUTE microfonu fachat.

Jinak Trinax v poho maka i s multifunkcakem.

A SoundSystem ..... (Diky MartHK) :kol-99:

Byte0: ponechat

Byte1: 2

Byte2: 0

Byte3: ponechat

Byte4: ponechat

Byte5: 0

Byte6: ponechat

Byte7: ponechat

Byte8: ponechat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus se kontaktovat Alesia. Myslím, že potřebuješ jinou HF, která umí komunikovat s Trinaxem. Co se týká „SSS“ tak to ti neporadím,ale tvrdili, že Trinax to dokáže. Jak známo, Nexus to neuměl.

Jak nexus neuměl? A proč to šlo u Edition 100, kde SS byl v základu a nexus se dal normálně objednat.

BTW jaký je rozdíl mezi Trinaxem a Columbusem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu BT jednotku pro Trinaxe mam v aute, ale s Gateway z MR2006 to hazi nejakou chybu...tak bych ji vklidu vymenil za jednotku z MR2007, kterou jsem jiz prodal a ted mi tahle proste hazi chybu z Gateway...a obcas ne uplne spravne funguje. To ale dle Alesia neni chyba jednotky, ale te stare Gateway...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojde ti to ako AUX. Ja mam rovnako pripojeny iPod. Staci si zaobstarat potrebne kable a koncovky :)... Ja to mam zapojene cez Harman Kardon (model Drive & Play)...

Jeste lip jak AUX, muzes prepinat skladby a vidis nazvy pisnicek. A potrebuju jestli to pujde zapojit na Trinax?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu,proč by jsi to dělal?To ti nestačí 20GB HDD v Trinaxu?Sice je asi pohodlnější nacpad do Ipodu MP3doma,no ale nevím.Napiš výrobci

Jo jasny staci! :) To bez problemu, ale koupil jsem pritelkyni k vanocum novej IPOD a chtel bych dat do auta ten kabel aby treba az nekam pojedem mohli poslouchat i muziku z IPODu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...