Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj lidicky,

tak sem si poridil Trinaxe. ale mam problem - nemnouka mi to s SSS, dale mi prestane po odpojeni puvodni Audience a zapojeni Trinaxe fachat HF, na maxiku to hlasi vlozte telefon (jakby ne, kdyz nefachci BT)

Potreboval by borika kterej umi tohle naVAGovat. Dejte vedet cenu pokud nekdo umite.

Praha a okoli, Benesovsko, Pribramsko enbo nekdo v okoli Brna ci Bratislavy.

Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky,

tak sem si poridil Trinaxe. ale mam problem - nemnouka mi to s SSS, dale mi prestane po odpojeni puvodni Audience a zapojeni Trinaxe fachat HF, na maxiku to hlasi vlozte telefon (jakby ne, kdyz nefachci BT)

Potreboval by borika kterej umi tohle naVAGovat. Dejte vedet cenu pokud nekdo umite.

Praha a okoli, Benesovsko, Pribramsko enbo nekdo v okoli Brna ci Bratislavy.

Dikec

Co je SSS?? Sound System? No mozna by Ti pomohli v servisu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite ze pomuzou v ofiko servisu s neofiko koupenym radiem ? Sic zabalenym s folii pres display (takze mam jistotu ze to nebylo z auta nekoho z vas, spis z nejakeho skladu), ale ne ofiko prodej ...

Jo SSS je Skoda Sound System (viz. %RE%).

Potreboval bych doporuceni na osobu, za kterou prijedu, vyplaznu nejakeho toho Smetanu nebo Bozenku nemcovou a on to provede. Ode me muzete chtit naprogramovat neco ve Visual studiu atp. navrhnou superheterod. prijmac a pajkou sletovat dohromady, ale autak a video jde mimo me chapani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove jsem asi dokonalej tupo !!!

Jak mi Cosby vysvetlil musi se to kodovat prostrednictvim VAS. Coz chapu ze je VW obdoba VAG, nicmene ja myslel ze VW group to ma vse stejne. Dalsi, nevim co znamena ONLINE resp. vim co je anglicky vyznam slova, ale netucham co to ma co delat s Trinaxem a diagnostikou.

Naposledy at tu nespamuju - je tu schopnej clovek, ktery mi naprogramuje moji Octu/Scout MR2008 vybavenou DOTEM, BT HF2, MF Volantem pro radio a tel, Soundsystemem, puvodne osazenou Audience radiem. Chci tam nacpat Trinax (PIN mam). Kdyz jsem to testoval, radio chodilo, ale nehral zvuk a nechytal se mi mobil na BT HF.

Dik P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove jsem asi dokonalej tupo !!!

Jak mi Cosby vysvetlil musi se to kodovat prostrednictvim VAS. Coz chapu ze je VW obdoba VAG, nicmene ja myslel ze VW group to ma vse stejne. Dalsi, nevim co znamena ONLINE resp. vim co je anglicky vyznam slova, ale netucham co to ma co delat s Trinaxem a diagnostikou.

Naposledy at tu nespamuju - je tu schopnej clovek, ktery mi naprogramuje moji Octu/Scout MR2008 vybavenou DOTEM, BT HF2, MF Volantem pro radio a tel, Soundsystemem, puvodne osazenou Audience radiem. Chci tam nacpat Trinax (PIN mam). Kdyz jsem to testoval, radio chodilo, ale nehral zvuk a nechytal se mi mobil na BT HF.

Dik P.

Pokus se kontaktovat Alesia. Myslím, že potřebuješ jinou HF, která umí komunikovat s Trinaxem. Co se týká „SSS“ tak to ti neporadím,ale tvrdili, že Trinax to dokáže. Jak známo, Nexus to neuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo že se starou HF trinax nepůjde.

Co se týče navi,pokud půjdeš do VW,oni nebudou vedět,co mají dělat,napíchnou to pro pomoc na On-line a je po navi,pokud ji nemáš origo dodanou s autem.Funguje to podobně jako-viz obrázek.Jinak pár případů už bylo.

post-128-1197025630_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak jeste mam prislibeno nekoho v Blave u VW a jestli to nebude makat, tak to vypada, ze to Radio zase prodam dal ...

Nevite nekdo o nejake NAVI (dulezite je donre pokryti CZ i SK), ktere mi pojede s tim zatracenym Soundsystemem, Multif.volantem a HF ??

Jen Columbus pojede se Sound systemem... :) A pokryti CZ a SK nezalezi na navi, ale na mapach! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to dobře chápu, když si dam do auta trinaxe kterýho nemám ofiko, tak když pojedu do servisu a spojí se on line tak mi ho to zablokuje. no to je tedy blbý :feve:

Samo že se starou HF trinax nepůjde.

Co se týče navi,pokud půjdeš do VW,oni nebudou vedět,co mají dělat,napíchnou to pro pomoc na On-line a je po navi,pokud ji nemáš origo dodanou s autem.Funguje to podobně jako-viz obrázek.Jinak pár případů už bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že je to v něčem dobrý, ale je tady na prodej spousta trinaxu, které zjevně nikomu s auta neukradli, když maj ještě folii přes TFT a jsou zjevně nové. Jen mě udivuje že to říkaš zrovna ty nedavno jsi tu prodával trinaxe, takže mi chceš říc že ten tvuj by ofiko a nebo nebil a tak mi vysvětli proč potom prodáváš věc u které nevíš puvod, nebo víš a asi není legální a sam řikáš když by stím někdo jel do servisu tak mu jí zablokujou. Jinak když říkáš že to tak má bít, tak proč to prodáváš? Nic ve zlém, ale kdyby tohlo napsal někdo kdo za něj dal 70tis s autem, neřeknu slovo.

proč blbý??Tak to snad má být né??Nebo chceš,aby se pořád dokola kradly a vykrádaly auta??Ono jinak umíme toto zase dát zpět,ale je to drahé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se sound systemem jede i Trinax,jen ho nakódovat.I trinax by měl s poslední BT jet

Jsem cetl ze RJ blutooth ktera by zobrazovala informace na display trinaxu bude v lednu 2008! A RJ pro parkovaci assistent ktera by mela komunikovat s trinaxem az s prichodem novyho Superbu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BT sady od VW by to umět už měly,protože VW toto nabízí už delší dobu.Jinak trinax,který jsem měl k dispozici je samo offiko,koupen v novým vozem VW.

Co se týče parkováků,tak máš pravdu.S novým Superbem bude zobrazovat na Columbusu.

Jinak odkut jsou nebo nejsou navi s fólii na displeji se rozhodně nebudu bavit tady.Prodávají je kluci na jiných fórech,zdánlivě ve velkém a pokud se nebojí,že jim jednou někdo zaklepe na dveře,je to jen a jen jejich věc..

Jinak mě udivuje,že si někdo koupí novou navi,ví i ni prd,pak shání info jestli půjde nebo nepůjde s tím a tím.

Jinak co se týše SS,tak si myslím,že na 99% bych to rozchodil,ale je tam 1%,tak to zkoušet u cizího nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba to pomůže.

Coding

Byte 00 Radio Configuration I

Bit 1 External CD Changer Connection active

Bit 3 Parking Aid Monitoring inactive (Standard)

Byte 01 Sound System Correction

00 Sound System not installed

01 Volkswagen Sound System

02 Skoda Sound System

05 Dynaudio Sound System

Byte 02 Speaker Channels

00 Sound System (active Speakers)

02 2 Speaker Channels (Front only)

04 4 Speaker Channels (Front and Rear)

Byte 03 Radio Configuration II

Bit 1 Microphone Diagnostics active (Japan/China only)

Byte 04 Treble Speaker Monitoring

01 Monitoring inactive

02 Front Monitoring active / Rear Monitoring inactive

04 Front and Rear Monitoring active

Byte 05 Vehicle Specific Frequency Response

00 Volkswagen/Skoda (all)

01 Seat Altea (5P)

02 Seat Leon (1P)

03 Seat Toledo (5P)

04 Seat Altea XL (5P)

Byte 06 Radio Configuration III

00 Standard/Not Relevant

Byte 07 Navigation System Configuration I

Bit 0 Multifunction Steering Wheel installed

Bit 1 Voice Control inactive (NOT Japan/China)

Bit 2 Speed Threshold for Destination Input active

Bit 3 Speed Threshold for Speech Destination Input active

Bit 4+5 Display Variant

Byte 08 Navigation System Configuration II

00 Standard/Not Relevant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...