Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Jeste lip jak AUX, muzes prepinat skladby a vidis nazvy pisnicek. A potrebuju jestli to pujde zapojit na Trinax?

No ved ja mam Trinax a preto som ti odpovedal na tvoju otazku ci to na Trinax pojde. Tak som ti poslal riesenie cez ten HK. Mas externy displej kde vidis nazvy pesniciek plus ovladac kde prepinas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby - ja som si to rozchodil sám aj so SoundSystemom. BTW neverím, že existuje verzia s integrovaným tunerom. Ešte aj Audience malo predpripravený otvor na druhý konektor (kábel od druhého tuneru), hoci vtedy ešte dvojtunerovú verziu nerobili. Tak pokiaľ by mala existovať Navi s integrovaným tunerom, tak by URČITE mala priestor pre anténny konektor. Ale nemá. Tak stále tvrdím, že tuner jedine ako externá "krabica". Navyše aj v návode sa píše, že v príprade, že je TV tuner, tak je k dispozícii aj A/V vstup na externý zdroj signálu. Tak by tých dier muselo byť predsa len o čosi viacej, lebo aj toto by potom bolo integrované. A samozrejme už by taká navi musela figurovať aj v ETKE (s integrovaným tunerom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tak pořídil tu srandu na odblok obrazu, akorát teď nechápu na jaký výstupy zapojit černo/žlutej a černo/modrej drát.

černožlutej a černomodrej a žlutej a modrej vložíš do Canovýho vedení. Prostě přestřihneš CAN za navigací a zapojíš tyto kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prosbu mohl by mi nekdo shrnout par doatzu na Columbuse? !! Halvne me za to nekamenujte, nejsem moc technickej tip a tady se uz v tom ztracim

Mam OII MR2007

Pujde mi Columbus se Soundsystemem?

- budou se zobrazovat parkovacky na displeji jako u audience?

- Pujde mi BT HF s multifunkcnim volanetem a ovladani Columbusu z volantu, ted mam audience.

- nepredpokladam ze zatim nekdo vyresil odblok obrazu za jizdy ne?

Resp co je vse potreba vymenit, RJ a na kolik to tak vychazi?

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prosbu mohl by mi nekdo shrnout par doatzu na Columbuse? !! Halvne me za to nekamenujte, nejsem moc technickej tip a tady se uz v tom ztracim

Mam OII MR2007

Pujde mi Columbus se Soundsystemem?

- budou se zobrazovat parkovacky na displeji jako u audience?

- Pujde mi BT HF s multifunkcnim volanetem a ovladani Columbusu z volantu, ted mam audience.

- nepredpokladam ze zatim nekdo vyresil odblok obrazu za jizdy ne?

Resp co je vse potreba vymenit, RJ a na kolik to tak vychazi?

diky moc

Jen ty parkovacky Ti to nebude zobrazovat. To az s prichodem novyho Superba. Ale vsechno je to tady (na forum-OctaviaII) napsany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prosbu mohl by mi nekdo shrnout par doatzu na Columbuse? !! Halvne me za to nekamenujte, nejsem moc technickej tip a tady se uz v tom ztracim

Mam OII MR2007

Pujde mi Columbus se Soundsystemem?

- budou se zobrazovat parkovacky na displeji jako u audience?

- Pujde mi BT HF s multifunkcnim volanetem a ovladani Columbusu z volantu, ted mam audience.

- nepredpokladam ze zatim nekdo vyresil odblok obrazu za jizdy ne?

Resp co je vse potreba vymenit, RJ a na kolik to tak vychazi?

diky moc

Kdo hledá ten najde . lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste jedna zkusenost z kodovani RNS510:

Az sezenete s VAS, otevrete diagnostiku navigace (na displ. radia se zobrazi "diagnostika pripojena") pozmenujete hlavne byte1 a 2 (v HEX), tak vam zvuk nepojede hned! Musite vytahnout klicky a pak nastartovat a volume doprava.

Stalo se mi ze technik zadal kody odpojil VAS a nic, byl jsem z toho v pr.....

Az MartHK poradil to s nastartovanim........ DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...