Přejít na obsah

Polepy


tondas2

Doporučené příspěvky

Makov: pri akej teplote si to lepil? som z toho normalne vedla, lebo som kupil tiež origo a je dosť tvrdá, ale zas píšu že to máš robiť od 18stupňov viac...

Malta: je to fakt kuul :palec2:

jj to pisu ale ja som to robil v novembri a bola kosa cca 7°C.Videl som ze tam doporucuju vysiu teplotu ale neodolal som tomu a chcel som to tam mat hned :)

A tak to aj dopadlo.....jj je to tvrde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to pisu ale ja som to robil v novembri a bola kosa cca 7°C.Videl som ze tam doporucuju vysiu teplotu ale neodolal som tomu a chcel som to tam mat hned :)

A tak to aj dopadlo.....jj je to tvrde....

teď mě tak napadlo, vynikne to vůbec na té černé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

no ja si objednaval polepy od varechy.. rada lidi tady s nema ma dobre zkusenosti..

jen jsem ted popravde trochu zarazen, co se tyce poctu.. na aukru borec uvadi (pro kombi), ze pocet je 8ks a je todle origo sablon skodovky a tady (http://www.varecha.cz/folie/obchod/polepy-sloupku/polep-sloupku-skoda-fabia-combi-cerne.html) varecha sice pocet neuvadi, alevyobrazeno je jen 6. Tedy jakoby chybely polepy na vnitrni sloupky..

nema nekdo ty polepy od varechy? mohl by mi to objsnit? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie mi niekto poradit kde na Slovensku lacno kupim folie na stlpiky pre Fabia I Combi ?

(chlapik z aukra ma napisane ze do zahranicia nezasiela, alebo kde v centre Prahy by sa to dalo zohnat - chodim tam obcas na sluzobky)

Pokusal som sa to urobit najprv sam, zdalo sa mi to jednoduche... kupil som si matnu foliu v baumaxe, vyrobil sablony z papiera (zdalo sa ze sedia) a potom vystrihol z folie. Ale nesedelo to ani po dalsom zastrihavani, vzdy niekde chybal milimetrik a okolo tesneni bol tiez problem. Na vlhko to lepit neslo, lebo folia potom nedrzala. Po druhom pokuse som to vzdal. Aj ked som si kupil kilometer folie na viac pokusov, nemam uz na to nervy :076:(

Rezat to na aute nemam odvahu - to by asi neprezil lak.

Pripadne ak ma niekto sablony, mohol by mi ich zaslat? Mozno to este skusim nejako spravit, ved folie mam asi tak na 4 fabie, hehe, to som za tu cenu radsej mohol kupit hotove...

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Vas videl jsem na fabince krysny a decentni prouzek na boku auta od predniho blatniku pres dvere az po zadni blatnik je teda mozne ze to je uz origo ale to nevim byla to RS ale presto to chci mit taky tak prosim poradte kde se da toto koupit myslim ze to bude mozno nalepit .Dekuji.

Ahoj, možná jsi myslel a viděl toto : http://www.ascartuning.cz/index.php?p=prod...-DEKORY-prouzek

Jsou to dekorační proužky a lepí se přesně tak, jak jsi to viděl......nebo můžeš i jak chceš sám ! Jinak do googlu stačí dát "SAMOLEPÍCÍ DEKORY proužek"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Vas videl jsem na fabince krysny a decentni prouzek na boku auta od predniho blatniku pres dvere az po zadni blatnik je teda mozne ze to je uz origo ale to nevim byla to RS ale presto to chci mit taky tak prosim poradte kde se da toto koupit myslim ze to bude mozno nalepit .Dekuji.

Ahoj, možná jsi myslel a viděl toto : http://www.ascartuning.cz/index.php?p=prod...-DEKORY-prouzek

Jsou to dekorační proužky a lepí se přesně tak, jak jsi to viděl......nebo můžeš i jak chceš sám ! Jinak do googlu stačí dát "SAMOLEPÍCÍ DEKORY proužek"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, já jsem koupil v obyčejném obchodě s autodíly černou matnou fólii širokou 11cm (75,-/m), lepil jsem to přímo na auto bez šablon (docela drbačka, ale dalo se to), a už dva roky s tím jezdím (léto i zima) a žádný problém :) Polepil jsem i prahy a taky všechno drží jak čert :p Bohužel typ fólie nevím, protože to nemá žádné onačení výrobce ani kód :(

post-2916-1251670392_thumb.jpg post-2916-1251670360_thumb.jpg post-2916-1251670372_thumb.jpg post-2916-1251670340_thumb.jpg post-2916-1251670349_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno som bol v jednej reklamnej agenture s tym ze by som si od nich chcel dat nalepit foliu na stlpiky, pozerali na mna ako na vola co to po nich chcem. A ked chlapik pozrel na auto popisal si nieco na papier vyskocil na mna s cenou 300€ (cca 900SK) co sa mi zda vela. Spravil by som si to aj sam ale problem vidim v lepeni folie okolo tesnenia...ako ste to vyriesili vy? Okolo tesnenia ste to orezali alebo ste ho vybrali a zasunuli na foliu? Lebo fotky z dialky tu mate pekne ale zaujimal by ma detail okolo tesnenia okien. A ako ste to strihali alebo rezali...DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, neví někdo, jestli jde oddělat nějak to těsnení kolem dvěří? Viz foto? Ja se o to kdysi pokoušel a moc to nešlo co si pamatuju. Díky.

Jinak omlouvám se woodymu, že jsem si přivlastnil jeho foto, ale má to tak hezky vyfocený smile.gif

post-4918-1277248241,4062_thumb.png

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukas 1212- origo to je na FI Sport Line a dá se to sehnat ve škodovce,ale za velkej peníz.Jinak to udělá většina reklamek nebo pošli svuj návr na autolepky.cz,autosamolepky.cz a pod najdeš ve vyhledávači.

Mě to dělala místní reklamka občas se něco najde na aukru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...