Přejít na obsah

ofuky na přední okna


gorca25

Doporučené příspěvky

ahojky všem,před měsícem jsem kupoval přední ofuky na Octavii rv 1998.Mám zde eletrické stahování oken.Po nasazení ofuku mám takový problém že mi okno nejde zavřít a jde jen do 1/2 okna.Stalo se mi to,že se mi sklo v okně seklo o ofuk a poté mi na jednom ofuku u zrcátka ulomilo kousek toho plastového ofuku.Ofuky jsou kupované ve škodovce takže origo.Díky za rady :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky všem,před měsícem jsem kupoval přední ofuky na Octavii rv 1998.Mám zde eletrické stahování oken.Po nasazení ofuku mám takový problém že mi okno nejde zavřít a jde jen do 1/2 okna.Stalo se mi to,že se mi sklo v okně seklo o ofuk a poté mi na jednom ofuku u zrcátka ulomilo kousek toho plastového ofuku.Ofuky jsou kupované ve škodovce takže origo.Díky za rady :palec2:;)

Kdysi jsem je dal na Felicii s oknama v elektrice a dojezdy mi je nezavírali musel jsem na těch ofukách obrousit ten kus jak je ve styku s oknem ztenčil jsem to tak na půlku a vše chodilo jak má. Ten asi centimetrovej kus jak se zasouvá do toho těsnění tak jsem ho obrušoval opatrně na kotoučový brusce, obrusoval jsem tu stranu jak jde směrem ven aby na kontakt s oknem zůstala ta lesklá strana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...