Přejít na obsah

Problém s win xp


zabiak

Doporučené příspěvky

SAkra práce já jsem píča to je v p.... .....Chtěl jsem si naistalovat skin Vista http://www.novinky.cz/internet/windows-xp-...0140_8mj68.html

Tak jsem stáhl a nějak divně to fachalo tak jsem to odistaloval a naistalovat znova. A počítač teď nezapnu ani v nouzovém režimu. Win začnou nabíhat a pak to tam hodí Aplikace nebo knihovna DLL c/windows/system32/shell32.dll není platnou bitovou kopií systému windows :( A pak Chyba uživatelského rozhraní : knihovnu DLL uživatelského rozhraní služby \logon msgina.dll se nepodařilo načíst. Obratte se na správce sítě, který knihovnu Dll nahradí nebo jí obnoví. :( Co to kurva je :( Jde stím něco udělat? Nevíte co stím? Zustanou tam aspon moje data? :(kol100 že já sem se to toho sral :wallbash::wallbash: Ještě to tam píše porovnejte s instalační disketou :wallbash: pomoc :rip:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk o data bych se nebál. no jde o to jestli máš rozdělenej disk nebo nemáš. jestli jo a ty data máš na tom druhým, né tom kde máš xpéčka tak se to může přeinstalovat. možná by stačilo to opravit jestli máš originál a né nějaký craklý. ale jestli to přeinstaluješ a máš celej dist tak to asi smázne. ještě to jde přes přikazovej řádek nějak vytáhnout, ael to už je na někoho lepšího kdo se v tom drobet víc vyzná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduse,nabootuj z instalacniho CD,a dej opravu... -_-

Poskodilo ti to knihovnu...to opravis...

Díky tak snad to pudje. Tak teď jenom sehnat instalační CD k windousum. Já ho totiž nemám. :( Snad ho bude mít nějakek kámoš. Že já sem se do toho sral :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduse,nabootuj z instalacniho CD,a dej opravu... -_-

Poskodilo ti to knihovnu...to opravis...

Díky tak snad to pudje. Tak teď jenom sehnat instalační CD k windousum. Já ho totiž nemám. :( Snad ho bude mít nějakek kámoš. Že já sem se do toho sral :wallbash:

njn ať žijou nelegální kopie ;) pak se div, že nemáš instlačku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ať žijou nelegální kopie ;) pak se div, že nemáš instlačku ;)

pssst :ph34r: . Já sem chudej student. A instalačku jsem samozřejmě ztratil :smich:

A nestahl jsi si nahodou aktualizaci a nenechal od MS proverit legalnost WIN?

Tam by mohla byt zakopana cuba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ať žijou nelegální kopie ;) pak se div, že nemáš instlačku ;)

pssst :ph34r: . Já sem chudej student. A instalačku jsem samozřejmě ztratil :smich:

A nestahl jsi si nahodou aktualizaci a nenechal od MS proverit legalnost WIN?

Tam by mohla byt zakopana cuba.

JJ, dobrej postřeh. Jednou se mi to taky stalo než mi to kámoš řekl, ale tuším, že to pouze nedovolí dále aktualizovat, ale mohlo by to stím souviset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ať žijou nelegální kopie ;) pak se div, že nemáš instlačku ;)

pssst :ph34r: . Já sem chudej student. A instalačku jsem samozřejmě ztratil :smich:

A nestahl jsi si nahodou aktualizaci a nenechal od MS proverit legalnost WIN?

Tam by mohla byt zakopana cuba.

To ne já je měl zlegalizovaný ;) A ten soubor ověření pravosti ti comp nezboří ten ti tam pak jen píše při startu že máš kradený windousy. Ale stačí odinstalovat tuhle aktualizace a nepíše to nic.

To jsem po.. timhlen stim Vista skinem protože to divně fachalo tak jsem to chtěl odinstalovat a pak znova naistalovat a něco jsem tam poničil

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zejtra mužu mít Home edition šlo by to udělat i z nich? Když mám v compu profesionaly? Jinak "zlegalizovaný" je mám. Takže ty sis je zlegalizoval a pak to šlo z jakyhokoliv CD? Sakra jestli budu musit přeinstalovávat tak se picnu.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky nevím a máš harddisk rozdělenej a dokumenty a takový věci na jiným než kde je xpéčko? nebo to máš vše na jednom nerozděleném?

Mám všechno na jednom. Ale o data nesmim přijít takže bych si klidně koupil novej disk abych je tam mohl přenást před instalací stejně jsem si chtěl koupit. Ale k instalaci doufám nedojde. Protože bych přišel o hafo programů.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zejtra mužu mít Home edition šlo by to udělat i z nich? Když mám v compu profesionaly? Jinak "zlegalizovaný" je mám. Takže ty sis je zlegalizoval a pak to šlo z jakyhokoliv CD? Sakra jestli budu musit přeinstalovávat tak se picnu.

To ani nepremyslej... :unsure:

Nemuzes opravovat XP pro diskem XP home... to to:prc: :prc:

Editováno: , autor: Georg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zejtra mužu mít Home edition šlo by to udělat i z nich? Když mám v compu profesionaly? Jinak "zlegalizovaný" je mám. Takže ty sis je zlegalizoval a pak to šlo z jakyhokoliv CD? Sakra jestli budu musit přeinstalovávat tak se picnu.

To ani nepremyslej... :unsure:

Nemuzes opravovat XP pro diskem XP home... to to:prc: :prc:

Presne tak, to by jsi to mohl opravit Vistama! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zejtra mužu mít Home edition šlo by to udělat i z nich? Když mám v compu profesionaly? Jinak "zlegalizovaný" je mám. Takže ty sis je zlegalizoval a pak to šlo z jakyhokoliv CD? Sakra jestli budu musit přeinstalovávat tak se picnu.

To ani nepremyslej... :unsure:

Nemuzes opravovat XP pro diskem XP home... to to:prc: :prc:

Presne tak, to by jsi to mohl opravit Vistama! :D

To by mohl .. upgrade ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zejtra mužu mít Home edition šlo by to udělat i z nich? Když mám v compu profesionaly? Jinak "zlegalizovaný" je mám. Takže ty sis je zlegalizoval a pak to šlo z jakyhokoliv CD? Sakra jestli budu musit přeinstalovávat tak se picnu.

To ani nepremyslej... :unsure:

Nemuzes opravovat XP pro diskem XP home... to to:prc: :prc:

Presne tak, to by jsi to mohl opravit Vistama! :D

To by mohl .. upgrade ;)

No,to jedine..Mysleno to bylo pri zachovani stejne verze OS... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...