Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Tak a ještě jeno vyjádření k akci ...toufám že se Vám to bude někomu chtít číst :)

Ahoj kamarádi, kamarádky a předsedo s kronikářem.

Jak už tu bylo několikrát řečeno tak z popisu mojí funkce vyplívá krásný úkol vyjádřit se k akci.

Tedy: Dne 8.-9. září 2007 proběhla další akce letky nazvaná Pyro Car 2007 (Letko Car 2007) která se konala na rozbláceném letišti v Přibyslavi. Na rozlehlé ploše se sešlo několik stovek hasičských aut a jejich opilých členů jednotlivých sborů nejen z České republiky. Celkově, kdybych hodnotil akci Pyro Car tak si myslím že byla zmáknutá a příprava musela zabrat hodiny a hodiny času. Mimo jiné zde byla k vidění také nějaká akce z letecké sekce jako vyzvedávání raněných do vrtulníku a také hašení pomocí vrtulníku. Pučmeloun také předváděl že jeho nádrž je připravena na hašení. To bude asi vše co bych chtěl napsat o akci Pyro Car a raději bych začal o akci Letko Car. Hlavní hostitele se opět vyznamenali a je vidět že v pořádání akcí jsou bezkonkurenční. Ani Králíkovská slivovice nepřipravila takovou akci jako připravili Michal, Luďa a Janinka. Tedy mohu za Letku prohlásit, že poděkování za perfektní odvedenou práci je na místě. Michale, Luďo, Janinko…letka děkuje za veliké úsilí které jste vynaložili při přípravě s touto akcí. Pokud bych měl jmenovat veškeré aktivity spojené s přípravou Letko Caru bylo ty toto vyjádření k akci velice rozsáhlé. Dovolím si ale připomenout důležité činnosti spojené s přípravou. Pro zamyšlení je potřeba se nekoukat krátkozrace ale vidět také to, co stálo úsilí kluků než logisticky zajistili samotnou dopravu vojenského stanu, maskovací sítě, stolů, židliček, lehátek a několika drobností. Jednou z velice podstatných drobností bylo také zajištění komfortu ze strany pořadatelů ve formě kamínek které nám dělali celou noc velice příjemnou společnost. Co já si pamatuji, jako že si pamatuji všechno, tak nebyla věc která by činila problém nebo překážku v tom se bavit a bavit a bavit. Bylo to všechno tak perfektní že i předseda nechtěl spát a když budu citovat jeho poděkování všem tak bude znít: “děkuji všem za včasné ulehnutí a za to že jsem se mohl vyspat, a omlouvám se za to že jsem tak brzo vstával a všechny Vás svým kecáním probudil“

Nemůžeme zapomenou ani na pana Kozla za jeho dobrý nápoj a také poděkuji prasátkům za jejich výborně propečené maso které bylo naší snídaní, obědem i večeří. Abychom tu jenom nechválili tak bývá zvykem také vymyslet něco negativního a něco, co se moc nepovedlo. Tedy Michale, Luďo, Janinko …co jste to objednali za počasí? Marťas, co jsi to provedl s foťákem své tchýně? Michale, neházej s Janinkou po zemi. Martine, nezlob nás :-p

Luďo a ty nech Štefi ty uši nebo budeš mít co dočinění se mnou!!!!!!!

Teď pro všechny: Můžeme si poděkovat všichni navzájem, protože tato akce ukázala znova slova předsedy, že letka není žádný klub který není jen autech ale je to hlavně o super lidech co se dokáží pobavit, zasmát každé radosti ale také starosti a v neposlední řadě pomoc jeden druhému.

Já osobně se těším na další společnou akci ŽĎÁRSKÉ LETKY

Závěrem tedy snad jen …. OPAKOVAT…….OPAKOVAT…….OPAKOVAT

Za vedení Ždárské letky

Tiskový mluvčí Jirka (Geoo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim pochvalit Jirika za krasne prepracovany uvod ve Srazech....krasne setrizene fotky...stalo ho to urcite hodne casu...dekujeme...

Jen bych mel male vytknuti...je tam malo chvaly me osoby !!! :)

(Nechtel jsem to psat tam neb by zase bylo zle ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim pochvalit Jirika za krasne prepracovany uvod ve Srazech....krasne setrizene fotky...stalo ho to urcite hodne casu...dekujeme...

Jen bych mel male vytknuti...je tam malo chvaly me osoby !!! :)

(Nechtel jsem to psat tam neb by zase bylo zle ;) )

Děkuji předsedo ...pochvala udělala radost. Pravda je ře než jsem prošel 150 stránek a vytalal z toho fotky a zase je uložil tak to nějaký čas dalo.

S tou pochvalou něco udělám ...až budu mít čas tak se na to podívám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O něco málo později po PyroCarsu se konala akce Letky u Janinky a holky s kameramanem (převlečený předseda) šli na koně a zbytek na pivo.

post-6377-1191996412_thumb.jpg

No a jelikož měl jeden z nás svátek...byl mooc mile překvapen (všechno nejlepší mischicko ....za celou letku přeje tiskový mluvčí)

post-6377-1191996474_thumb.jpg post-6377-1191996481_thumb.jpg

Potom se jelo vybydlovat do Králíkova II a .........slavit

post-6377-1191996527_thumb.jpg

Vůbec nevím kde se tato fotka zde vzala ...já už jsem spal :p

post-6377-1191996608_thumb.jpg

A byl tam ještě jeden Michal a aby mu to nebylo líto, ...dostal taky dort :) (Taky všechno nejlepší svagře)

post-6377-1191996667_thumb.jpg post-6377-1191996683_thumb.jpg

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim pochvalit Jirika za krasne prepracovany uvod ve Srazech....krasne setrizene fotky...stalo ho to urcite hodne casu...dekujeme...

Jen bych mel male vytknuti...je tam malo chvaly me osoby !!! :)

(Nechtel jsem to psat tam neb by zase bylo zle ;) )

Děkuji předsedo ...pochvala udělala radost. Pravda je ře než jsem prošel 150 stránek a vytalal z toho fotky a zase je uložil tak to nějaký čas dalo.

S tou pochvalou něco udělám ...až budu mít čas tak se na to podívám :)

Beda !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedíme si tak u televize a najednou SMS ....říkáme si co se děje ...no...další AKCE (bez názvu) dovolím si jí nazvat jednohubková párty u předsedů.

Fotky z akce mám zprostředkovaně, ale co jsem slyšel tak ty jednohubky ....no prostě MŇAM

Spokojený mischicka (vidíte ten pupek jak se tam nacpal?) s Janinkou

Pozornost si zaslouží stůl

post-6377-1191997197_thumb.jpg

Je vidět že kluci z Letky jsou hravý ....mischo ...co to tam máš za křečka :)

post-6377-1191998907_thumb.jpg

No ....někoho to až zase tak nebavilo ...nebo že by usnul po těch jednohubkách??

post-6377-1191998953_thumb.jpg

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim pochvalit Jirika za krasne prepracovany uvod ve Srazech....krasne setrizene fotky...stalo ho to urcite hodne casu...dekujeme...

Jen bych mel male vytknuti...je tam malo chvaly me osoby !!! :)

(Nechtel jsem to psat tam neb by zase bylo zle ;) )

Děkuji předsedo ...pochvala udělala radost. Pravda je ře než jsem prošel 150 stránek a vytalal z toho fotky a zase je uložil tak to nějaký čas dalo.

S tou pochvalou něco udělám ...až budu mít čas tak se na to podívám :)

Beda !!! ;)

Tak jsem se snažil ...nevím jestli to bude stačit ..nebo tam mám dát ještě nějaké oslavné písně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se snažil ...nevím jestli to bude stačit ..nebo tam mám dát ještě nějaké oslavné písně?

Ano, je třeba se bedlivě zaměřit na odkazy východní, ruské, kultury a vytvořit báje, oslavné písně a ikony, nejlépe palčící :worthy:

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se snažil ...nevím jestli to bude stačit ..nebo tam mám dát ještě nějaké oslavné písně?

Ano, je třeba se bedlivě zaměřit na odkazy východní, ruské, kultury a vytvořit báje, oslavné písně a ikony, nejlépe palčící :worthy:

:)

Moc se nesměj, bude to zřejmně Tvůj úkol, o mě předseda ví, jak ho obdivuju :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to lehce na pikaču kontrolovat dvě témata, ale snad si zvyknu (zvyknem :p) hlavně, že pan P2M má klid :doh

Hele, jak jsme přemýšleli o tom speciálním tričku, nenecháme ho udělat pro něj?

S tím znakem jak vymyslel předseda? ....no ...to by šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Jiříčku, vážně se nezlobíš, že jsem Ti to tam trošku pošťoural?

Já jsem na to koukal jak se v tom štouráš ..kdyby mi to vadilo tak bych ti to napsal ...v klidu mischo :-)

A jak jsem psal tak kdyby mi to vadilo že jsi z R udělal králíkov I tak bych si to opravil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to lehce na pikaču kontrolovat dvě témata, ale snad si zvyknu (zvyknem :p) hlavně, že pan P2M má klid :doh

Hele, jak jsme přemýšleli o tom speciálním tričku, nenecháme ho udělat pro něj?

S tím znakem jak vymyslel předseda? ....no ...to by šlo.

:))))) :))))) :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to lehce na pikaču kontrolovat dvě témata, ale snad si zvyknu (zvyknem :p) hlavně, že pan P2M má klid :doh

Hele, jak jsme přemýšleli o tom speciálním tričku, nenecháme ho udělat pro něj?

S tím znakem jak vymyslel předseda? ....no ...to by šlo.

:))))) :))))) :)))))

:p Asi jsi pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to lehce na pikaču kontrolovat dvě témata, ale snad si zvyknu (zvyknem :p ) hlavně, že pan P2M má klid :doh

Hele, jak jsme přemýšleli o tom speciálním tričku, nenecháme ho udělat pro něj?

S tím znakem jak vymyslel předseda? ....no ...to by šlo.

:) )))) :) )))) :) ))))

:p Asi jsi pochopil

Zatím jsem nic nečetl, ale asi si to přečtu. Jen jsem tak listoval a bylo to na více místech. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to lehce na pikaču kontrolovat dvě témata, ale snad si zvyknu (zvyknem :p ) hlavně, že pan P2M má klid :doh

Hele, jak jsme přemýšleli o tom speciálním tričku, nenecháme ho udělat pro něj?

S tím znakem jak vymyslel předseda? ....no ...to by šlo.

:) )))) :) )))) :) ))))

:p Asi jsi pochopil

Zatím jsem nic nečetl, ale asi si to přečtu. Jen jsem tak listoval a bylo to na více místech. :)

No ...tak tady u konce je to nejlepší a je tady toho nejvíce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...