Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

A něco pro Jiříka, jsem se dozvěděl z vyprávění, žě ráno to zas byla velká láska :wub:

No jo, ....Rex to zase chtěl prubnout s mojí nohou ale jak se zvednul tak ho taťka odvedl ven ... :help:

Nevím že jede zrovna po Tobě, víš jak včera kňoural když jsi odjel :p?

No ...co na to říci lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kuci....

Tak jsem byl opet odvezt firemni Octicku do servisu, opet starty....a dostal jsem nahradni OctuI 2.0/85kW combi...

1) je to liny jako praaaase

2) ale mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem TISSI nez nase 1.8T... pri 4.000ot/min je slyset jen lehke vrneni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kuci....

Tak jsem byl opet odvezt firemni Octicku do servisu, opet starty....a dostal jsem nahradni OctuI 2.0/85kW combi...

1) je to liny jako praaaase

2) ale mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem TISSI nez nase 1.8T... pri 4.000ot/min je slyset jen lehke vrneni...

Líné jako prase jo? :-) ...normálně bych tě nechal jezdit dva měsíce starou 120 a potom bych ti dal toho dvou litra ...jak by jsi si chrochtal co je to za raketu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kuci....

Tak jsem byl opet odvezt firemni Octicku do servisu, opet starty....a dostal jsem nahradni OctuI 2.0/85kW combi...

1) je to liny jako praaaase

2) ale mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem mnohem TISSI nez nase 1.8T... pri 4.000ot/min je slyset jen lehke vrneni...

Líné jako prase jo? :-) ...normálně bych tě nechal jezdit dva měsíce starou 120 a potom bych ti dal toho dvou litra ...jak by jsi si chrochtal co je to za raketu :)

vim, je to jen 85kW, ale na 2.0 je to line...kamos mel Sierru 2.0 a to se s tim neda srovnat, ani muj byvaly Peugeot 1.9 SRI benzin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K pár témat k diskuzi o fotkách:

1) Kdopak asi vyjedl ty jednohouby s vlašáčkem :p?

2) Kdo od koho se učil :p?

3) Je třeba si hlídat koho si vodíš do postele :p

ad1) kazdej po jednom, mischicka zbytek ;)

ad2) Ty od Bonnienka, jak byl hezky,pritulny a mit tak krasnou srst ;)

ad3) on tam zalezl sam! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vsadím se o co chceš že víc než ty :p

Ja myslel, ze mas jen nas ;)

Tohle jsou jen kamarádi, my jsme vůbec nejvíc nejlepší Jiříkovic kamarádi :p

tak....uplne nejvic nejvetsi ;)

Kam vůbec zmizel, Jíříček jeden?

Jiříček má moc práce :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady na foru tak koukám, tak na dort všichni čučí jako puci :)

Divíš se? Už jsem vám to říkal, ale byl jsem z toho naprosto mimo...nebýt chlap, nebo nesnažit se být, asi by mi ukápla i slza a to myslím naprosto vážně..

:) Nemám na to co napsat ...ale radost byla vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady na foru tak koukám, tak na dort všichni čučí jako puci :)

Divíš se? Už jsem vám to říkal, ale byl jsem z toho naprosto mimo...nebýt chlap, nebo nesnažit se být, asi by mi ukápla i slza a to myslím naprosto vážně..

:) Nemám na to co napsat ...ale radost byla vidět

Nepiš nic, ale poděkuj mamince pokud jsi to ještě neudělal a já ještě jednou děkuju i Tobě a taky Štefce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...