Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapci, tak co tenhle víkend?!?

Mě je to zatím fuk kdy, ale potřebuju to vědět dopředu!! :palec2:

Mě je to taky jedno ...dohodněte se a dejte vědět kdy přijedete. Já budu celý víkend buď tady v králíkově nebo v HB.

Navrhuji nedeli odpoledne...kvuli Leni

V poho. V neděli myslím že budeme u Michala a Lenky v HB a tak se můžem sejít tam a vyzkoušet si ty trička a potom mastit někam na kafe a neřidiči na pivo. Jenom se předsedo dohodni nějak prosím s KOKYNem a Marťasem jeslti ti mám ty trička půjčit nebo jestli přijedou taky. Potřeboval bych to vědět abych se podle toho nějak zařídil.

No a co vlastně všichni děláte v pátek a v sobotu večer?

OK, takze termin v nedeli je teda platnej ? Jeste se Michal nevyjadril...

Patek do vecera v praci...pak za kamosem-cisnikem na pivko, uz jsem ho evidel snad 1/4 roku a sobota asi Jihlava (podle poslednich zprav, ale to se muze vsechno zmenit)...vecer nevim...

Michal se nemá k čemu vyjadřovat - Jiřík to píše jasně, bude celý víkend doma, takže asi tak...

Ani v jednom příspěvku jsem mám pocit nenapsal, že budu celý víkend doma. Tak se klidně můžeš vyjadřovat a rozvášnovat

No ja jsem prave chtel, aby se Michal vyjadril k tomu, jestli mu/jim ta nedele sedi...jinak bychom hledali alternativu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem prave chtel, aby se Michal vyjadril k tomu, jestli mu/jim ta nedele sedi...jinak bychom hledali alternativu...

j oj o..pochopil jsme to dobře. Jenom ty se tedy předsedo nějak dohodni s KOKYNem a Marťasem .....jestli ti mám potom ty trička dát a někde jim je půjčíš, nebo jestli by případně jeli taky někam na kafí ...OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem prave chtel, aby se Michal vyjadril k tomu, jestli mu/jim ta nedele sedi...jinak bychom hledali alternativu...

j oj o..pochopil jsme to dobře. Jenom ty se tedy předsedo nějak dohodni s KOKYNem a Marťasem .....jestli ti mám potom ty trička dát a někde jim je půjčíš, nebo jestli by případně jeli taky někam na kafí ...OK?

Ja se s nima budu bavit, az se domluvime, kdy vlastne se sejdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je domluva :p

Já jsem v Pá a v So mimo domov, v neděli asi doma budeme, ale měli jsme v plánu klidnou neděli, takže by mi vyvovalo tak kafe v podvečer, ale nejsem zas tak nepružný, že bych se nepřizpůsobil.

OK, kuci.....taky by se nam to hodilo v nedeli v podvecer....kontaktuju Kokyna a Martase....mohli bychom hromadne zajet na kafco za Jirikem do HB tam, jak jsme byli minule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letko připravte se, chystá se brigáda - kdo uhodne z přiložené fotky o co jde???

Natirani podlahz v garazi nejakou specialni barvou ?

Správně, už se rozcvičujte :-)

Já jsem rozcvičenej pořád ...stačí jenom říci kdy a jsem tam jak na koni. Navíc pomůžu rád lidem co pomůžou v létě zase mě v lese :)

Už to vidím ...ten nadpis ...AKCE LETKY PŘI KÁCENÍ STROMŮ V LESE ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rozcvičenej pořád ...stačí jenom říci kdy a jsem tam jak na koni. Navíc pomůžu rád lidem co pomůžou v létě zase mě v lese :)

Už to vidím ...ten nadpis ...AKCE LETKY PŘI KÁCENÍ STROMŮ V LESE ;)

Já měl za to, že už jsme na brigádě u vás byli - vždy jsme Tě v tom pití nenechali sami, a to ani nemluvím o výlovu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jaké to bylo Michale a Janinko? Už jste to otestovali? :-) Já jenom jestli si to máme koupit taky ...a to se neptám jenom já ale i Michal (Semi) :p

Bylo to báječnééé, ale vejde se mi to tak na malíček :p a navíc to nějaký chytrák spouštěním přes obal rozbalil..ne vážně, ještě jsme to nezkoušeli :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předsedo, trička jsou u mischicky a tak to nějak okaučůj ....

Mischo, ty asi bytvož nějakou tabulku a doplntě mi tam velikost a přezdívku co chcete na záda. Nebo mi to napište sem a já si to vytvořím sám.

Jj, trička má mamka a je na předsedovi aby si je vyzvedl a zařídil se podle toho.

Za náš rod zpracuju příslušnou tabulku.

Jinak trička mě mile překvapila.

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rozcvičenej pořád ...stačí jenom říci kdy a jsem tam jak na koni. Navíc pomůžu rád lidem co pomůžou v létě zase mě v lese :)

Už to vidím ...ten nadpis ...AKCE LETKY PŘI KÁCENÍ STROMŮ V LESE ;)

Já měl za to, že už jsme na brigádě u vás byli - vždy jsme Tě v tom pití nenechali sami, a to ani nemluvím o výlovu -_-

No ...tak čekám na logistické informace a rozkazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jaké to bylo Michale a Janinko? Už jste to otestovali? :-) Já jenom jestli si to máme koupit taky ...a to se neptám jenom já ale i Michal (Semi) :p

Bylo to báječnééé, ale vejde se mi to tak na malíček :p a navíc to nějaký chytrák spouštěním přes obal rozbalil..ne vážně, ještě jsme to nezkoušeli :p :p :p

No tak hlavně dej potom vědět ....jenom tak na oko jako jaké to bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předsedo, trička jsou u mischicky a tak to nějak okaučůj ....

Mischo, ty asi bytvož nějakou tabulku a doplntě mi tam velikost a přezdívku co chcete na záda. Nebo mi to napište sem a já si to vytvořím sám.

Jj, trička má mamka a je na předsedovi aby si je vyzvedl a zařídil se podle toho.

Za náš rod zpracuju příslušnou tabulku.

Jinak trička mě mile překvapila.

Tak předsedo, hezky do toho ...zajeď pro to, kontaktůj veškeré kamarády a udělej tabulku :-)

Mischicko, perfektní ..když ale budeš dělat tu babulku tak by jsi jí mohl protáhnout aby se tam vešli i další ...DĚKUJIII

Tedy trička se ti zamlouvají? ...Co na ně říkala Janinka? ...povídej přeháněj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předsedo, hezky do toho ...zajeď pro to, kontaktůj veškeré kamarády a udělej tabulku :-)

Mischicko, perfektní ..když ale budeš dělat tu babulku tak by jsi jí mohl protáhnout aby se tam vešli i další ...DĚKUJIII

Tedy trička se ti zamlouvají? ...Co na ně říkala Janinka? ...povídej přeháněj

Mě se zamlouvají a myslím, že v něm budu frajer :smich:

Janinka spekuluje nad velikostí, ale jinak v poho:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předsedo, hezky do toho ...zajeď pro to, kontaktůj veškeré kamarády a udělej tabulku :-)

Mischicko, perfektní ..když ale budeš dělat tu babulku tak by jsi jí mohl protáhnout aby se tam vešli i další ...DĚKUJIII

Tedy trička se ti zamlouvají? ...Co na ně říkala Janinka? ...povídej přeháněj

Mě se zamlouvají a myslím, že v něm budu frajer :smich:

Janinka spekuluje nad velikostí, ale jinak v poho:-)

Tak to jsem rád že se zamlouvají ...doufám že i ostatním budou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ...tak čekám na logistické informace a rozkazy

Ne, natírat budem sami, ale jinak rozkaz zněl jasně: 172000A NOV 07

je mi to jasné ...chtěl jsem pomoci ale raději si to uděláte s Luďou protože se bojíte že bych Vám to zničil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...