Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

A to je vše přátele, top byla Poslední leč na Vysočině -_-

Nejsem ČSSD ani ČD...takze za zpozdeni nerucim....jen proste nevyzbyl cas...myslim, ze tricka byly u Jirika 14 dni, tak ted se to o 2 dny nepo*****tamto :)

Nizkovska Posl.lec koukam, ze se povedla....Ujezdacka taky celkem super...jen jsem nezval s sebou fotak :( Psal jsem vam, ze bychom jeste s Lenou dorazili...odpoved zadna....sli jsme spat v 5:30, hec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dobré fotky ....vypadám tam jako že jsem toho vypil najvíce ...zajímavé je že jsem řídil :)

Aspon se nebudete tlemit jenom me z duvodu fyzicke unavy :)

Hochu ono je to se mnou trochu ale složitější :-) Byl jsem v pátek na plese a přišel jsem ráno když seděl taťka s mamkou u kafe. Potom přijela Štefi a mučila mě tak, že jsem nemohl spát. Přesto jsem musel podat i v sobotní večer nějaký výkon a jet na další plesačku :)

Když jsem jel ale v sobotu z Králíkova II tak to klouzalo jako prase, já jel 60 ...a chtělo se mi strašně spát protože Štefi i Milan v autě spali a tak si se mnou nikdo nepovídal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dobré fotky ....vypadám tam jako že jsem toho vypil najvíce ...zajímavé je že jsem řídil :)

Aspon se nebudete tlemit jenom me z duvodu fyzicke unavy :)

Hochu ono je to se mnou trochu ale složitější :-) Byl jsem v pátek na plese a přišel jsem ráno když seděl taťka s mamkou u kafe. Potom přijela Štefi a mučila mě tak, že jsem nemohl spát. Přesto jsem musel podat i v sobotní večer nějaký výkon a jet na další plesačku :)

Když jsem jel ale v sobotu z Králíkova II tak to klouzalo jako prase, já jel 60 ...a chtělo se mi strašně spát protože Štefi i Milan v autě spali a tak si se mnou nikdo nepovídal :)

No cece....celkem drsnej vikend... :) Taky jsem se uz tesil do prace, jak si pekne odpocnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cece....celkem drsnej vikend... :) Taky jsem se uz tesil do prace, jak si pekne odpocnu :)

No ...celkem jo no. Každopádně musím přiznat že ti závidím odpočinek v práci :)

Tak sedim....klikam....obcas neco napisu :) Fyzicky nenarocne...

Lopatu a krumpáč ....a hloubkovou kanalizaci na tebe ...to by jsi poznal co je práce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cece....celkem drsnej vikend... :) Taky jsem se uz tesil do prace, jak si pekne odpocnu :)

No ...celkem jo no. Každopádně musím přiznat že ti závidím odpočinek v práci :)

Tak sedim....klikam....obcas neco napisu :) Fyzicky nenarocne...

Lopatu a krumpáč ....a hloubkovou kanalizaci na tebe ...to by jsi poznal co je práce :)

Ono pondeli je vzdycky volnejsi....jedna porada vedle druhy, vcera navic skoleni na Office, takze jsem prd udelal....a na skoleni zavrel na 10 minutek oci....uzaseny... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pondeli je vzdycky volnejsi....jedna porada vedle druhy, vcera navic skoleni na Office, takze jsem prd udelal....a na skoleni zavrel na 10 minutek oci....uzaseny... ;)

No ...to já mám tedy pondělí na nic! :-)

Hele a ty se školíš na Office? ...co se na tom proboha školíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pondeli je vzdycky volnejsi....jedna porada vedle druhy, vcera navic skoleni na Office, takze jsem prd udelal....a na skoleni zavrel na 10 minutek oci....uzaseny... ;)

No ...to já mám tedy pondělí na nic! :-)

Hele a ty se školíš na Office? ...co se na tom proboha školíte?

Na novy Office 2007....tady nema nikdo cas na zkoumani rozdilu mezi 2003 a 2007....a myslim, ze ho pouzivame trosku jinym smerem nez jen na napsani dokumentu....MS totiz ustupuj od maker ve VBA a prechazi se postupne na C#

Jen pro info kousek makra z Excelu :)

-----------------------------------------------------------------------

While Not rs.EOF And Stav < 4

'sekundy se umyslne nepocitaji aby vypocet penez odpovidal vytistene podobe!

t = YMD2Time(year(rs!actdate), Month(rs!actdate), Day(rs!actdate)) + HMS2Time(hour(rs!actdate), minute(rs!actdate), 0)

If (Stav > 0 And rs!IDACTION = Pr) Or (Stav = 3 And rs!IDACTION = Od) Then Stav = 4: t4 = t

If (Stav = 1 Or Stav = 2) And rs!IDACTION = Od_SC Then Stav = 3: t3 = t

If Stav = 1 And rs!IDACTION = Pr_Ext Then

Stav = 2: t2 = t

Note = year(rs!actdate) & "-" & Month(rs!actdate) & "-" & Day(rs!actdate) & " " & hour(rs!actdate) & ":" & minute(rs!actdate) & ":" & second(rs!actdate)

End If

If Stav = 0 And rs!IDACTION = Od_SC Then Stav = 1: t1 = t

rs.MoveNext

Wend

-----------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

Myalím že by jsi si neměl kazit náladu jedním aktivním člověkem. Zase tolik se toho nestalo a situace se vysvětlila. Nějak bych to nehrotil.

No to jsi vlastně něco povídal že nebudeš mít auto ...ale pokud ti nebudou vadit moje nepohodlné sedačky, špinavé koberečky, slabý motor a měký podvozrek ....tak bych tě klidně vzal :)

Naplánoval jsme to asi takto....jel bych tam jak říká předseda tak na 2 hodinky ...podívat se co a jak....a holky nechat někde na kafi v ZR. Nebo tedy nevím jak jinak. Chodí na besítku holky normálně? Já o tom nic nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

Myalím že by jsi si neměl kazit náladu jedním aktivním člověkem. Zase tolik se toho nestalo a situace se vysvětlila. Nějak bych to nehrotil.

No to jsi vlastně něco povídal že nebudeš mít auto ...ale pokud ti nebudou vadit moje nepohodlné sedačky, špinavé koberečky, slabý motor a měký podvozrek ....tak bych tě klidně vzal :)

Naplánoval jsme to asi takto....jel bych tam jak říká předseda tak na 2 hodinky ...podívat se co a jak....a holky nechat někde na kafi v ZR. Nebo tedy nevím jak jinak. Chodí na besítku holky normálně? Já o tom nic nevím :)

Osobne bych holky vzal s sebou.....pokecaji co noveho mezi sebou....zatim zkouknem auta....poklabosime....pak zajdem na talak na pohar a kafco....a jedemct domct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

tyyy vadoooo :(

No ? ...co je?

Nejaktivnejsi clen klubu odmita akci :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...