Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

Myalím že by jsi si neměl kazit náladu jedním aktivním člověkem. Zase tolik se toho nestalo a situace se vysvětlila. Nějak bych to nehrotil.

No to jsi vlastně něco povídal že nebudeš mít auto ...ale pokud ti nebudou vadit moje nepohodlné sedačky, špinavé koberečky, slabý motor a měký podvozrek ....tak bych tě klidně vzal :)

Naplánoval jsme to asi takto....jel bych tam jak říká předseda tak na 2 hodinky ...podívat se co a jak....a holky nechat někde na kafi v ZR. Nebo tedy nevím jak jinak. Chodí na besítku holky normálně? Já o tom nic nevím :)

Osobne bych holky vzal s sebou.....pokecaji co noveho mezi sebou....zatim zkouknem auta....poklabosime....pak zajdem na talak na pohar a kafco....a jedemct domct :)

No tak to každopádně ..jenom jde o to jestli tam nebo jenom někam kde si pokecají v klidu.

No ...vlastně teoreticky je to na nich že? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

tyyy vadoooo :(

No ? ...co je?

Nejaktivnejsi clen klubu odmita akci :o

Sic to taky ještě nevím jistě jestli pojedu nebo ne ale mischicka určitě pojede když pojedeme. Ač se mu to třeba nehodí tak se pokusí to nějak zařídit protože nebude trhat partu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

tyyy vadoooo :(

No ? ...co je?

Nejaktivnejsi clen klubu odmita akci :o

Sic to taky ještě nevím jistě jestli pojedu nebo ne ale mischicka určitě pojede když pojedeme. Ač se mu to třeba nehodí tak se pokusí to nějak zařídit protože nebude trhat partu :)

Jak říká pan Geoo, zkusím to zařídila -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal do kalendare....a ono se blizi 24.11. => besidka....japak to kuci vidite ?

Já na 99% neúčast - budu bez auta a po tom co se děje na foru nějak ani nemám náladu..

tyyy vadoooo :(

No ? ...co je?

Nejaktivnejsi clen klubu odmita akci :o

Sic to taky ještě nevím jistě jestli pojedu nebo ne ale mischicka určitě pojede když pojedeme. Ač se mu to třeba nehodí tak se pokusí to nějak zařídit protože nebude trhat partu :)

Jak říká pan Geoo, zkusím to zařídila -_-

Klidne pro Vas dojedem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidne pro Vas dojedem :)

Oooo, a kdo nás odveze?

Jinak doufám, že myslíš rosinou, žádnou naftovou služební nejedem :p :p :p

Kdyžtak se ještě domluvíme, uvidím jaks e v So dostanu domů...

OK...je-li panovi po chuti starsi Octavia, neni problem :) (stejne jsem chtel je t s ni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím, že nakonec pojedeme Fífou jestli teda pojedeme :p

No a dojede tam Fífa? Nechci podcenovat ..ale přeci jenom je to daleko :-)

(Tak ..a teď mě Janinka zabije)

Spí, takže zatím nezabije :p ale za chvilku jdu za ní a řeknu jí to :p

Vy teda jedete? My jsme nějak extrémně předsedovití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...