Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Taky jsem stihl firemní večírek, sbalit se do mise, 1x umýt a 2x totálně zabordelit auto, vystěhovat kancl, udělat pár věcí doma, být s ostříhanou Janinkou, navštívít babičku, pokoupit nějaké vánoční dárky...

- Tak firmení večírek už jsem taky nejeden stihl ....

- Tak ty už jsi si balil .....no není to nějak brzo?

- 1x umít a 2x totálně zabordelit ....to znamená podle výpočtu že je zabordelené :)

- proč jsi vystěhoval kancl??

- Ostříhaná Janinka :-) pozdravůj jííí

- Babičku taky pozdravůj :-)

- Vánoční dárky ...no o tom mi ani nemluv ..já ještě nemám :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec...V patek jsem si vzal "nucenou" dovolenou...cely vecer az do rana do 5 jsem mel moooc "veselo"...asi nejaka strevni chripka :)

No a v sobotu firemni vecirek...do jidla jsem dloubl a cely ho nechal (a to jsem mel objednanej jeleni steak) a brzo jsme jeli domu...

Dneska me ceka stehovani kamose z bytu do noveho baracku...a kdyz jsem vcera videl tu spoust, co maji nachystanou....ufff, to bude sila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Tak firmení večírek už jsem taky nejeden stihl ....

- Tak ty už jsi si balil .....no není to nějak brzo?

- 1x umít a 2x totálně zabordelit ....to znamená podle výpočtu že je zabordelené :)

- proč jsi vystěhoval kancl??

- Ostříhaná Janinka :-) pozdravůj jííí

- Babičku taky pozdravůj :-)

- Vánoční dárky ...no o tom mi ani nemluv ..já ještě nemám :-(

Koukam, ze jsi mel krasnej prispevek cislo 4444 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ...a jak tak koukám tak předsedovi všechno perfektně v těle funguje :p

:smich: :smich:

Neprovokuj ho, nebo budeme na na akci S Tebou mě baví svět shánět náhradní pár...nebo že by Lenka jela a konečně bysme byli sudí? By se aspoň svezla pořádným autem (pro zlé jazyky, nemyslím své ale bruderovu Fabii :p)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: :smich:

Neprovokuj ho, nebo budeme na na akci S Tebou mě baví svět shánět náhradní pár...nebo že by Lenka jela a konečně bysme byli sudí? By se aspoň svezla pořádným autem (pro zlé jazyky, nemyslím své ale bruderovu Fabii :p)

Aha ...akce s tebou mě baví svět ...no ...tak to mi asi něco uteklo :-) Nebo je to krycí název další akce?

Ty si bereš Lenku a já Předsedu .....

Klucí mě je po vás nějak smutno ...vymyslete něco sakra :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem službu víš Jiříčku a nějak enbyl čas jak jsem po měsíci v práci a dalších 8 tu nebudu...a ta pomocnice co jsem s ní sloužil na to vliv v žádném případě neměla :p

Aha ....tak proto jsi nepsal ....teď už je mi to všechno jasné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ...akce s tebou mě baví svět ...no ...tak to mi asi něco uteklo :-) Nebo je to krycí název další akce?

Ty si bereš Lenku a já Předsedu .....

Klucí mě je po vás nějak smutno ...vymyslete něco sakra :help:

No videl bych to na posezeni a domluveni se na akci "S Vami me bavi svet"...kdo-co apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...