Přejít na obsah

Maska Miliotec


Doporučené příspěvky

Sice neobohatím tuto diskuzi žádným výtvorem,ale rád bych zda by někdo uměl udělat virtual Fabie černá perlet pohled ze předu s tím že by tam byla tato maska... http://www.milotec.net/Milotec/Listy-predn...Fabia_g233.html

Jde mi o to jak by to vypadalo na černém autě...pokud se bude někomu chtít předem díky...!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale niicc jen ten chromovej chuj co se na to laduje je hnus,uplne to nici vzhled .. na nejakym aute to je pekny ale tady zrovna ne :)

sám si chuj, protože ani nevíš, z čeho to je :D Žádnej chrom, ale naohýbaný nerezový plechy, který, jak píšou kluci, seděj jak prdel na hrnci. ;) A zrovna na tý černý to vypadá moc dobře. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dobře, vzdávám to, chrom ! lol

Ale jinak jsou ty plechy docela bytelný (žádnej staniol), navíc tím naohybáním získávají jistě značnou pevnost. Přesto jsem někde do jedný lamelky chytil šutrák, kterej v tom plechu udělal řádnej důlek. To dostat do okna, proletělo to snad celým autem skrz. :(

Kdysi jsem takhle dostal u Toyty šutr do chladiče tak neštastně, že ho to normálně provalilo. Naštěstí to šlo zalepit. Auto bylo ale asi měsíc v provozu, tak to taky potěší.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě osobně se líbí a na černé to je určitě O.K. jen ta cena.... :angry: kdyby se toho třeba někdo chtěl zbavit a prodat to.....šup sem s tím... :)

to se jako použitý nedá sundat, musel bys koupit celoumasku. Lepidlo držíjak svině. A nenalepený to nejspíš nikdo nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirkaK:stim chladicem to zna, :) dostali sme u fabky sutr do okna a nic u tipa ve stejny rychlosti sutr a pavoucek na okne :D to sami u tipa stim chladicem,prt ho a byl provrtanej ale taky to slo zalepit ..

Dobře kdzy si priznal chrom tak ja přiznam nerez :D-_--_-:smich:

u těch šutrú taky záleží na tom, jak ho chytneš. Někdy to taky může bejt kus železa, šroub a tak. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...