Přejít na obsah

Výměna nárazníků za RS nárazníky


Marios

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj kamarádi,

 

mám OII 2007 a jsem po bouračce na zadní nárazník, a zvažuji, že tam dám nárazník s odrazkama - RS, a nebo facelift.

Máte s tím někdo zkušenosti?.. Je to stejně uchycené?.. vyplatí se to, i za předpokladu prodeje v budoucnu když díl nebude originální dle VIN?..

.. prosím Vás o zkušenosti a názory..

 

 

Díky, V.

post-31367-0-38470800-1369291976_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nárazník s parkovákama je 1Z5 807 421 C. Uchycení by mělo být stejné - návod na demontáž/montáž je od Váši zde.

 

Až se do toho pustíš, tak to prosím zdokumentuj a popiš a vlož do sekce instalačních návodů - sem.

 

EDIT: teď si nejsem jistý, jestli ten návod není na OI - tak pro jistotu přikládám i montážní návod:

 

post-77886-0-72035000-1369296785_thumb.p

Editováno: , autor: camel1cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! tohle už vypadá lépe:-) ..

ještě drobný doplňující otázky... když dám tohle číslo dílu do googlu, tak více jak polovina fotek je normální nárazník s těma nelakovanejma plastovejma lištama - tedy to co mám teď. http://www.google.cz/search?q=1Z9807421C&rls=com.microsoft:cs&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=jwqfUeqdN8XStAaW-YC4Dw&biw=1366&bih=651&sei=SAufUfT-O8uVswaz94HgAg

RS nárazník je přece s odrazkama a bez lišt, je to tak!?..

A co park.senzory?.. jsou stejné, nebo se budou muset dávat jiné?.. pokud jiné, bude si to rozumět s pal.PC?..

 

kdo s tím má zkušenosti, prosím poraďte:-) nebo odkažte na někoho..

 

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem,chtěl bych se zeptat zdali tady někdo nemá kompletní vypis všech dílu co jsou potřeba na výměnu za RS nárazníky(na přední by mi to stačilo) a když by to bylo i s číslama dílu bylo by to super. Díky za případné reakce.

A ještě jeden dotaz. Když jsem objednal mlhovky na octavii 2 RS před faceliftem a přišli mi ale bez těch 3 vyrazně vyčnívajících držáku bude problém je přidělat či bude problém ty držáky sehnat? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, prosim o radu, menil jsem predni naraznik za RS (O2 Predface) a pod svetly v narazniku jsou 2 diry na kazde strane, kam patri nejaka rozpinaci matice ci co - vedou do drzaku mlhovek a ostriku ... Nevite nekdo cisla tech dilu, jak koukam do Etky, tak nic nemuzu najit ... Diky moc za info. Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, potřebuji rychlou radu .... potkal jsem pár divokých prasat a kromě blatníků a kapoty musím vyměnit i přední nárazník. Přemýšlím o RS-ovém. Za kolik se dá sehnat komplet osazenej a nejlépe v bílé barvě (Mám OII combi; r.v. 2006)? Díky moc za odpovědi !! :-)

Editováno: , autor: dandyho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,co jsem sháněl RS-ovej já tak jsem nikde neviděl komplet. Podařilo se mi na aukru vyhrát auki co o všechny mřížky za 1200kč a mlhovky za 1100kč což mi přišla super cena, a tamtéž jsem sehnal i v mé barvě RS narazník za 1900kč což je taky pěkné. Takže ted už jen sehnat někoho kdo by mi ho tam přidělal pač si na to sám vážně netroufnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...